Žolės tipai – šiltas prieš vėsias oro žoles

parašė , 2013-01-25 10:07

Jūs žinote, kokias žoles augina jūsų vejoje?   jūs žinojote, kad tipas dirvožemžio ir saulės šviesos kintamumas turi didesnį padarinį žolės tipo tada vidutinė išorinė temperatūra?

Skirtingos šalies dalys turi skirtingus tipus žolių, kurios auga skirtingame būde. & nbsp; Pavyzdžiui, Florida, Pietų Kalifornija ir Pietūs turi šiltas žoles. & nbsp;

Šiltos orai Šventojoje žolės kaip karštas oras. & nbsp; Jie klesti, kai temperatūra yra tarp 85 ir 95 laipsnių. & nbsp; Be to, šitos šiltos oro žolės yra taip pat daug geresnės remonte savarankiškai. & nbsp; Kad plėstųsi, jie iškiša bėgikus, pavadintus šakniastiebiais, kurie gali užaugti daugialypėmis kryptimis tuojau pat. & nbsp; Du bendrus žolės tipus pavadina Bermudų salomis ir Šv Augustine.

Skirtingai nuo šiltų žolių, vėsios orai Šventojoje žolės yra surastos predominately north  ir šiaurės vakarai. & nbsp; Jų svarbiausi vegetacijos laikotarpiai nėra vasara, bet greičiau Pavasaris ir Nukritimas. & nbsp; Jų optimali temperatūra auga, yra tarp 65 ir 80 laipsnių. & nbsp; Jei tai pasidaro daug karščiau, tezių žolėms yra nelengvai, augdamos. & nbsp; Tai yra iš dalies dėl kietėjančių molio dirvožemžių, uždraudžiančių pagrindinį išsivystymą. & nbsp; Šitos vėsios žolės gali išlikti su tik 4 saulės šviesos valandomis žiemą.

Skirtingai nuo šiltų orai Šventojoje žolių, vėsios žolės auga apvalioje struktūroje. & nbsp; Šitos žolės stovi su keliomis kitomis unikaliomis problemomis. & nbsp; Jie apima lėtą drenažą dėl molio dirvožemyje ir lenktyniavime žiemą iš skirtingų samanų tipų, kurie reikalingas, kad mažiau vėsių oro žolės tipų saulės šviesos įvairovių apimtų fescue ir ryegrasses.

Kad sulaikytume jūsų veją sveiką su kiekvienu žolės tipu, mes rekomenduojame šienauti aukštai ir šalinė dažnai. & nbsp; Paprastai nešienaukite savo vejos mažiau kaip 2 coliai ir visada laikykite ją po 3 ir ½.   Taip pat šienaukite gana dažnas, kurį jūs neturėsite nupjauti daugiau, negu ašmenų 1/3. & nbsp; Ir šiltos, ir vėsios orai dabar žolės turi naudos nuo ilgesnių periodų drėkinti 2-3 kartą per savaitę, o ne trumpą kasdieninį laistymą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.