Viešbučio draudimo polisas – žino tai, ką viskas jis dengia.

parašė , 2012-03-25 12:14

ikas. Ugnies nesėkmė ir kiti nelaimingi atsitikimai yra paplitę svetingumo pramonėje, kuri apima viešbučius, restoranus, namelius, barus, ir taip toliau. Tokiu būdu, viešbučio draudimas yra labai svarbus viešbučio savininkui, kad apimtų galimas finansines svarstomas problemas, susietas su verslu. serveriai Pasirenkant viešbučio draudimo polisą, geriau nueiti vienai politikai, kuri dengia visus galimus pakenkimus, kurie galėtų įvykti.

Šiame straipsnyje, mes aptarsime ant to, kodėl jums reikia viešbučio draudimo ir ką visus aspektus tai dengia.

Turtas susiejo pakenkimus: Kaip su bet kokiu kitu verslu, viešbučio turtas yra taip pat pavojingas dėl natūralių didžiulių nelaimių kaip potvyniai, tsunamis, žemės žemės drebėjimai, miško ugnis, ir taip toliau, ar dėl kitų priežasčių tokių kaip vagystė, ugnis, ir taip toliau
Pakenkimai kilo iš šitų įvykių, reikalingas didžiulių remonto kainų, kurios yra apsunkinančios ir kuria finansinį pusiausvyros nebuvimą. Viešbučio draudimo polisas dengia visą turtą, susiejo išlaidas ir aprūpina greitą finansinę pagalbą visuose tokiuose nenuspėjamuose įvykiuose.

Kliento atsakomybės reikalavimai: Daug klientų šiandien žino teisėtus reikalavimus ir kompensaciją, kuriai jie gali padėti, jei kažkas sugenda per jų buvimą viešbučiuose. Bet koks nelaimingas atsitikimas, paskolos taip mažas kaip svečias, sueinantis mokėjimo terminui į slidžias grindis, gali padaryti viešbutį atsakingą už kompensaciją. Blogiausiais atvejais, sužalojimas ar pakenkimas galėjo tapti rimti, kuris priveda prie aukštesnės kompensacijos. Kadangi viešbučio draudimo polisas dengia visas kliento atsakomybės reikalavimų rūšis, viešbučiai gali efektyviai stovėti su visais atsakomybės reikalavimais ir gali sėkmingai išvengti nereikalingų išlaidų.

Tarnautojo atsakomybės reikalavimai: Jei bet kuris iš tarnautojų yra sužalotas ar miršta nelaimingame atsitikime ant darbo, jis ar ji yra vadintas kompensacijai iš atitinkamos vadybos. Nesvarbu, kur nelaimingas atsitikimas vyksta, patalpose ar už dedikuoti serveriai viešbučio, jei tarnautojas yra atliekantis pareigas, jis gali registruoti atsakomybės reikalavimą. Tačiau, tai yra nelauktos išlaidos kompanijai ar viešbučiui. Viešbučiai su visapusiu viešbučio draudimo polisu gali efektyviai stovėti su šia situacija, kadangi politika taip pat dengia tarnautojo atsakomybės reikalavimus.

Verslo pertraukimo draudimas: Verslo pertraukimo draudimas yra svarbus apsvarstymas bet kokiai rūšiai verslo, ypač viešbučiai ir kitas sutarimas. Svarbiausias pranašumas šio draudimo viešbučio draudimo polise įtraukimo turi garantuoti lygų prabėgimą verslo net blogiausiuose įvykių sekos variantuose, kaip mirtis savininko ir kažkokių kitų rimtų svarstomų problemų, kurios sustabdo viešbučio operacijas. Ši viena ypatybė padeda savininkams valdyti jų firmas, net kai situacijos verčia juos uždaryti jų verslą.

Naudingas kai pirktas per patikimą brokerį visada geriau priartėti prie patyrusio draudimo brokerio, pasirenkant draudimo polisą viešbučiui. Nepriklausomas brokeris visada duos nešališką patarimą ir gali pritaikyti politiką pagal jūsų poreikį. Jis tiksliai matuoja pavojus, apimtus verslo, ir siūlys geresnę politiką. Jis daro jūsų investiciją vertą prie įtraukimo daiktų, kurie yra reikalingi ir pašalinimas daiktų, kurie nėra. Be to, brokeris taip pat pasielgs su teisena ir pretendentu, išlaisvindamas viešbučio savininką nuo šitų pareigų.

Be to, į anksčiau minėtą, viešbučio draudimo polisas taip pat dengia pakenkimus akcijos, prekės kelyje, praradimas licencijos, pajamų praradimas ir taip toliau. Investavimas į tokią politiką, kuri saugo viešbutį nuo kiekvieno kampo yra visada vertingas dalykas kompanijai. Politikos nuo patikimo brokerio pirkimas daro jūsų reikalą labiau vaisingą, atnešdamas jus geriausi kursai rinkoje.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.