Vibratoriai: rūšys ir pasirinkimai

parašė , 2014-01-22 09:41

Šiais laikais meilės žaidimai neapsiriboja ik tradiciniu seksu, kuriuo dažniausiai norima sukurti naują gyvybę. Platus sekso prekių asortimentas suteikia galimybę kiekvienam išlaisvinti iš tam tikrų sukaustymų ar tabų, kurie jus lydėjo iki šiol. Vibratoriai yra vienas iš tokio pobūdžio pasirinkimų, kurį bene galima būtų vadinti pačiu populiariausiu visoje sekso prekių rinkoje. Galbūt vibratoriai tokie mėgiami todėl, kad jų pasirinkimas yra labai platus. Daugelis pagalvoja apie tradicinius falo formos, kuriais įprastai naudojasi tik moterys. Tačiau pasirinkimas neabejotinai yra daug platesnis ir būtent šiame straipsnyje su juo mes sieksime jus supažindinti.

vibratoriaiFalo formos vibratorius. Tai patys populiariausi. Tiesa, jais naudojasi toli gražu ne tik moterys, tačiau taip pat ir vyrai. Vėlgi, nekalbame apie homoseksualias poras. Net ir vyras su moterimi siekdami paįvairinti savo gyvenimą daugeliu atveju renkasi tokio pobūdžio žaisliuką, kuris padeda paįvairinti seksualinį gyvenimą. Galite pasirinkti nuo guminių, kuriuos geriausia naudoti vonioje iki vibruojančių, kurie suteikia papildomų malonumų.

Dviejų galų vibratoriai. Įprastai jie pasirenkami tuomet, kai norima kartu su savo partneriu pajusti stipresnių pojūčių. Nepriklausomai nuo savo lyties, naudodamiesi valdymo pulteliu galėsite žaisti su šio tipo vibratoriumi ir partneriu kartu. Taip pat daugelis juos renkasi, kadangi šio tipo žaisliukas gali vienu metu stimuliuoti tiek vaginalinę, tiek analinę sritį. Šis vibratorius skirtas tiems, kas mėgsta įvairesnius pojūčius.

Muzikiniai vibratoriai. Pavadinimas labai daug pasako apie patį vibratorių. Tiesa ta, pastarasis jums mėgaujantis pojūčiais skleis muziką. Kai kam tai tikrai labai patinka. O jums? Išbandykite.

G taško vibratoriai skirti moterims, kurie padeda pasiekti orgazmą. Jie specialiai lenkti ir pritaikyti G taško stimuliacijai. Jei vyras neranda jūsų jautriausio taško, tai gal bent vibratorius gali padėti pajusti pojūčių.

Spenelių vibratoriai naudojami tiek vyrų, tiek moterų. Užsidėjus ant spenelių su jais galima pajusti malonių pojūčių, kurie jums gali pamaloninti visą glamonių procesą.

Mini vibratoriai lengvai telpa kišenėje, tad juos su savimi galite turėti visada, kai tik norite. Diskretiško dydžio vibratoriai saugiai lauks jūsų rankinėje, kol sumanysite smagiai praleisti laiką. Nepamirškite, jog ne dydyje esmė.

Sekso žaisliukai jokiu būdu nėra nei ištvirkimas, nei kas nors nedoro. Jei tik turite poreikį mėgautis ir pajusti naujų pojūčių – išbandykite tai. Malonumas visur ir visada. Juk gyvename tik kartą, tad… kodėl nepaįvairinus savo seksualinio gyvenimo?

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.