Užmokesčio apsaugos atstovo vaidmuo.

parašė , 2012-07-11 14:43

Užmokesčio Apsaugos Draudimas (PPI) iškentė kažkokį labai blogą paspaudimą per paskutiniuosius metus su misselling skandalu Jungtinėje Karalystėje, kuri ligi šiol kainavo bankams ir gyvenamųjų namų statybos bendrijoms, daugiau kaip trisdešimt milijardai svarai kompensacijoje reikalauja išmokų.

Nėra visiškai nieko neteisingai domenai karantine su PPI kaip produktas iki tol, kol jis yra parduotas su vientisumu tiems žmonėms, kuriuos jis iš tikrųjų dengia. Tai yra, kodėl tai turi prasmę siekti užmokesčio apsaugos atstovo patarimo, perkant ar įvertinant PPI dangas, kad jūs nupirktumėte politiką, kuri yra teisinga jūsų atskiroms aplinkybėms.
Pirminis PPI atstovo vaidmuo turi aprūpinti paslaugą jo klientams, nesvarbu ar atstovas yra internetinis ar jūsų duryse. Tai ketina aiškinti visus įvairius tipus apsaugos politikos, kuri yra pasiekiama ir skirtumai tarp įvairių dangų ir politikos pasirinkimo.

Viena iš priežasčių, kad PPI turi blogą reputaciją yra dėl daugelio naktiniai klubai pavidalo ir pakitimų temos dangų ir produktų, kurie egzistuoja. Pavyzdžiui atstovas turės prieigą prie pajamų apsaugos draudimo, paskolos užmokesčio apsaugos draudimo, kreditinės kortelės draudimo, paskolos apsaugos draudimo, nelaimingo atsitikimo draudimo, bedarbystės socialinio draudimo ir atleidimo draudimo, kad pavadintų tik keli, ir geras atstovas turi padėti jums apsispręsti, koks produktas yra tinkamas jūsų poreikiui.

Viduje šitų įvairių apsaugos planų ir planų ten yra daug žargono, kurį geras atstovas turi paaiškinti. Missellling gali išvengti, jei ir partijos supranta ribas ir pašalinimą apimti. Produkto terminologija toks kaip atgal į dieną viena danga ir pašalinimo punktai turi būti aiškiai paaiškinta.

Atstovas turi taip pat turėti prieigą prie daugiau kaip vieno plano ar plano ir sugebėti palyginti citatas jums nuo didelės rinkos, kad surastų konkurencingą premiją teisinguose dangos lygmenyse. Jie turi sugebėti paskola bedarbiui pasiūlyti citatas, kurios yra galiojančios trisdešimt dienų ir turi keturiolikos dienų periodo ataušimą, jei jūs nusprendžiate persigalvoti, kai tik jūs sutikote nupirkti politiką.

Be to, paslauga nuo draudimo agentų ir draudimo brokerių yra dažnai matuojama kaip reabilitacija, jei, ypač jei jūs turite padaryti reikalavimą. PPI atstovas turi būti pasiekiamas, kad patartų ir susisiektų su draudikais Jūsų vardu ir garantuotų, kad jūs gaunate pašalpą, už kurią jūs užmokėjote premijas.

Ieškant apsaugos draudimo poliso, išmintinga padaryti jūsų tyrinėjimą tinkle. Daug atstovų dabar aprūpina internetinius kalkuliatorius ir įvertina sistemas, tokiu būdu tai yra gana greitas procesas, kad gautų kai kurias santykines kainas nuo kelių apsaugos draudimo agentų žiniatinklio svetainių.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.