Užbaigtas vadovas ūžesio atsakomybės nušvietimo žiniasklaidoje gavimas

parašė , 2017-05-25 19:38

Nepilotuojamos oro transporto priemonės ar UAVs, paprasčiau žinomas kaip ūžesys, yra pažangios technologijos prietaisai, panaudoti įvairiais tikslais. Didėjantis ūžesio populiarumas įgalino daug verslininkų panaudoti juos jų pranašumui. Tai yra palyginti naujas verslas visame pasaulyje, taip daug žmonių nėra vis dar ne labai gerai informuoti apie šią paskutinę technologiją. Tiems, kam jau pataikauja šiame versle, labai svarbu apdrausti ūžesį. Tai žiūri palyginti nauja sąvoka, teisingai? Gerai, taip tai yra.

Tai yra labai nauja sąvoka, bet nepaprastai efektyvus per artimiausius metus. Jei jūs turite labai sėkmingą verslą su ūžesiu tada atveju nelaimingo atsitikimo, didžioji dalis kainos būtų sutaupoma, jei ji yra apdrausta. Ūžesio draudimo gavimas net padės daugiau klientų įgijime, kadangi kai kurie žmonės nenori investavime be draudimo
Su draudimo nušvietimu žiniasklaidoje rankoje, jūs turėsite patogumą, žinodamas, kad jūs esate apimtas atveju bet kokios nesėkmės ar praradimo todėl, kad UAV technologija vis dar nepaėmė tobulumo. Pirmas klausimas manęs paklausia yra kiekvienas ūžesys, reikia draudimo? Atsakymas yra paprastas ne. Ne visam ūžesiui reikia draudimo. Jei ūžesys yra panaudotas kaip hobis ar yra tiktai apribotas jūsų namams tada nėra jokio reikalingumo gauti bet kokį draudimą.

Šiuo metu, nėra jokio reikalavimo, kad turėtų draudimą JAV pramogų naudojimui ūžesio, bet Kanadoje, jei jūs naudojate ūžesį komerciškai ar gyvenamai, jums reikia 100.000$ atsakomybės, kuri bus apimta. Draudimo gavimas padeda parduoti supratimą, kad jūsų verslas yra gerbiamas. Kad suprastume viską apie ūžesio draudimą ir atsakomybę, mes iš pradžių turime pažiūrėti į tam tikrus pagrindinius klausimus, kuriuos žmonės mėgsta užduoti prieš draudimo poliso gavimą.

Kas yra Ūžesio Draudimas?

Ūžesio draudimas dirba kaip bet koks reguliarus draudimo polisas. Jūs galite taip pat susieti ūžesio draudimą su automobilių draudimu. Kuo geriau jūsų atlikimas ir mokymas yra, tuo geriau politika bus. Jūs turėsite užmokėti mažiau už jūsų draudimą, jei jūsų įgūdžiai bus geri. Visiems pilotams, kurie nori tapti gerais pilotais ir saugiai pasielgti su ūžesiu, tai yra visada gera opcija gauti gerą draudimo polisą. Tai išleis geriausią jumyse, jei jūs norėsite tapti mokytu ir profesiniu ūžesio pilotu. Pilotai turi turėti operacinius vadovus ir palaikymo rąstus, kad jiems taptų lengviau gauti profesinį standartą. Bet kokia vadovavimo rūšis būtų naudinga pageidaujamų tikslų pasiekime.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jie yra kai kurie rajonai, kur draudimo bendrovė padėtų jums draudimo gavime:

- Tėvynės Saugumas

- Ugnis ir Gelbėjimas

- Nekilnojamasis turtas

- Eismo Patrulis ir Nelaimingo atsitikimo Pagalba

- Nepaprastas Atsakymas (FEMA)

- Įstatymo priežiūra ir SMŪGIS

- Korekcijų Priemonės Saugumas

- Žemės ūkis

- Jūrinis ir Siunčiantis

- Architektūra ir Statyba

- Archeologija ir Geologijos Tyrinėjimas

- Pramogų Parkai ir Sodai

- Kino filmai ir Kinas

- Žiniasklaida ir Žinios

Koks praradimas yra apimtas?

Po šia kategorija, visi nuostoliai, įvykstantys po komerciškai panaudotu ūžesiu, yra apimti.

- Trečioji šalis Įstatyminė Atsakomybė

- Skelbimo Atsakomybė

- Asmeninis sužalojimas

- Praradimas ar UAV ar kitos susijusios įrangos pakenkimas

- Gamintojo Atsakomybė už gaminį

- Lėktuvo operatoriaus Nušvietimas žiniasklaidoje ir ne pilotai, dirbantys ties pagrindu

- Patalpų Atsakomybė

- Nepriklausoma Rangovų Atsakomybė

- Bičiulio Employee Hello Nušvietimas žiniasklaidoje. – Bet koks jūsų išnomuotų patalpų pakenkimas

- Pagrobimas, Terorizmas ar karas

- Jūsų Turto ar Įstaigos Turiniai

Ūžesio Draudimo kaina

Kitas klausimas, kuriam dažniausiai užduodama, yra:

Kiek tikrai ūžia, draudimas paprastai kainavo? Ūžesio draudimo polisai yra padalyti į dvi dalis:

- Atsakomybė, kuri yra pakenkimas ar reikalavimas į trečiąją šalį

- Halo pakenkimas, kuris yra jūsų savo UAV pakenkimas

Skirtingos kompanijos turi reikalo su draudimo polisais kitaip. Kai kurios kompanijos apima korpuso pakenkimo draudimą tuo metu, kai kiti nedaro. Kai kurios kompanijos duoda 333 atleidimą tuo metu, kai kiti nedaro. Tai priklauso nuo kompanijos, kurią jūs bandote pasiekti jūsų draudimui. Prieš geriausios draudimo bendrovės pasirinkimą, jūs turite kalbėti su kai kuriais žmonėmis nuo skirtingų draudimo bendrovių duoti jums mintį apie visaapimančią kainą draudimo ir kas apimama po tuo. Kai, kai tik jūs esate patenkintas kompanijos nurodymais, procedūromis ir politika tada jūs turite padaryti teisingą judėjimą. Bendri klausimai, kad kompanija galėjo paklausti jūsų bus:

- Jūs palaikėte palaikymo rąstą?

- Yra 50 iki 100 skrydžio laiko valandų, buvo panaudoti?

- Jūs planuojate skridimas viduje ar per vandenį?

- Jūs esate ūžesio savininkas, ar jūs nuomojote jį?

- Jūs sugebate į automatically įrašą savo skrydžio duomenys?

Šitiems klausimams turi atsakyti pakankamai, kad gautų prieigą prie kompanijos ūžesio draudimo poliso. Labai aiškūs ir išsamūs atsakymai padėtų gavime draudimo, kurio jūs trokštate.

Kitas žingsnis ves jus ant, kaip gauti draudimą, kad žingsniai būtų efektyviai sekti.

Kaip gauti draudimą?

Kad gautumėte jūsų pasirinkimo draudimą, jūs turite gauti citatą iš skirtingų kompanijų. Citatos gavimas yra lengva užduotis, tik lankydamas kompanijos žiniatinklio svetainę, ir spragtelėjimas "gauna citatą" mygtukas. Žiniatinklio svetainė paimtų jus į formą, kur visų būtinų detalių paklaus ir paskui po užpildymo visų tie, jūs būsite grąžintas su citata. Informacija, kurios daugiausia paklausiama, yra:

- Jūsų užbaigtas pavadinimas ir adresas

- Specifinė informacija dėl jūsų UAV

- Kiekvienos jūsų įrangos dalies kaina

- Visas laikas jūs skraidinote prietaisą

- Vieta jūs valdytumėte savo UAV

- Mokymo kiekis jūs įsigijote

- Bet kokios kitos detalės, susietos su įranga ir savęs savarankiškai

- Nušvietimo žiniasklaidoje Tipas, ar atsakomybė ar korpusas sugadina

Kai tik visos šitos detalės buvo įvestos, citata būtų duota, išdėstydama visą kainą, kurią jūs turėsite užmokėti už draudimą. Jei jūs jaučiatės atsipalaidavęs apie kainą ir politiką, geriau daryti tai kiek galima greičiau, arba dar jūs galite gauti citatą iš kitos kompanijos.

Jūs galite prarasti savo draudimą bet kuriuo metu?

Žmonės dažnai klausia, yra ten bet kokios galimybės prarasti draudimą, ir atsakymas į šį klausimą yra taip. Tam tikrais atvejais, jūs galite labiausiai tikėtina prarasti savo draudimą. Atveju ne miško ruošos jūsų skrydžių tinkamai ir negalėjimo pasakyti, kas tiksliai įvyko per nelaimingą atsitikimą. Tai galėjo tikrai reikšti dviprasmybę nuo jūsų galo, kuris galėjo atsidurti draudimo praradime. Panašiai, jei jūs nepajėgiate padėti teisingus serijos numerius ir identifikavimo numerius ant jūsų ūžesio, tai galėtų taip pat būti jūsų draudimo pralošimo priežastis. Galiausiai, turėjimas etiško skrydžio ir nepranešdamas jokių palaikymo pakeitimų gali vėl kainuoti jums jūsų draudimą. Jūs turite būti labai atsargus, turėdamas reikalo su tokiais scenarijais. Geriau laikyti taką visų jūsų skrydžių, trukmės, vieta, kurią viską turi parodyti. Jei jūsų skrydžiai būtų sekti tada būtų pakankamai įrodymo jums, kad reikalautų nelaimingo atsitikimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip reikalauti?

Jūs turite taip pat turėti visiškai žinoti, kaip registruoti reikalavimą atveju nelaimingo atsitikimo. Reikalavimas turi būti lengvas padaryti, bet iš pradžių jūs turite studijuoti ir suprasti draudimo bendrovės nurodymus ir politiką. Kompanijos politika pasakys jums kad, ką kompanija gali iš tikrųjų padaryti ir kas tai negali. Tai būtų geras metodas, kad iš pradžių perskaitytų viską, kurį kompanija parašė popieriuje. Antra, jūs turite atsiskaityti teisingiems valdžios organams ir susilaikyti nuo bet kokių tvirtinimų sukūrimo, nepranešdamas žinią jūsų draudimo bendrovei. Draudimo bendrovė sugebėtų padėti jums, jei jūs aprūpinate teisingą informaciją jiems iš pradžių. Jūs neturite palikti prietaiso neprižiūrėto bet kuriuo metu. Jūs turite pasilikti su savo įranga atveju nelaimingo atsitikimo. Šitie punktai turi būti turėti galvoje, turėdami reikalo su nelaimingu atsitikimu.

Šis vadovas aprūpina visapusį metodą į ūžesio draudimo gavimą efektyviai. Kaip išdėstytas anksčiau, komerciškai panaudojo UAVs, turi būti apdraustas. Labai rekomenduojama komerciniams pilotams gauti jų pageidaujamą draudimą, kad jie žinotų, kad jie yra apimti nelaimingų atsitikimų laikais. Jei jūs imate tai kaip hobį ir tiktai suvaržote jūsų ūžesį iki jūsų namo, tai nėra jokio reikalingumo gauti draudimą. Jūsų naminio savininko draudimo būtų pakankamai, kad išleistų jus mėgti skraidinti ūžesį. Mes turėjome reikalo su visomis procedūromis, paimtomis, kad padarytume draudimą. Kiekviena detalė yra pateikta dėl to, kaip ir kai jums reikia draudimo. Visada geriau kalbėti su skirtingomis kompanijomis ir pažiūrėti į jų skirtingą politiką ir procedūras. Po besikaupiančio įkainio nuo visų kompanijų jūs buvote derybose su, jūs galite visada lyginti jų kainas ir politiką.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.