Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilių nuoma – ką rinktis?

parašė , 2016-10-23 18:59

Dažnai automibilių nuoma susilaukia labai prieštaringų nuomonių, mat vieni teigia, jog tai patogus ir neįpareigojantis susisiekimo būdas, kiti teigia, jog tai per brangus ir nepraktiškas malonumas. Be jokios abejonės, vis dėlto akivaizdu, jog autonuoma yra pastebima ir aktuali kiekvienam. Lietuvoje vis dėlto šiandien labiau populiara tampa trumpalaikė automobilių nuoma (City bee paslaugos), o nuomą parai ar ilgesniam laikui dažniausiai renkasi grįžę iš užsienio lietuviai ar tiesiog kitų šalių gyventojai, turistai. Todėl būtina išskirti ir aptarti šias dvi skirtingas, tačiau tuo pačiu ir viena kitai artimas paslaugas.

Trumpalaikė nuoma

AutonuomaTrumpalaikė autonuoma labai funkcionaliai veikia tiek Vilniuje, tiek ir Kaune. Savaitgalio ar penktadienio vakarais kartais net nelengva gauti norima automobilį, nes dauguma jų yra užimti! Žmones be jokios abejonės traukia itin prieinamos kainos ir klientui patrauklūs pasiūlymai – lengva ir nesunkiai suprantama sistema, paprastas atsiskaitymo būdas ir geriausia – greita ir visada palankiai paskaičiuojama klientui. Įvairūs automobilių modeliai suteikia platų pasirinkimą klientui – keliaujant dviese galima pasiimti pačią mažiausią mašiną, tačiau be jokios abejonės galima keliauti su šeima ir dideliu kiekiu daiktų. Tiems, kuriuos domina mikroautobusai, kuriais galėtų persivežti įvairius daiktus, taip pat yra labai palankūs pasiūlymai, kurie ypatingai suaktyvėja vasaros metu. Be jokios abejonės, automobilį nuomojantis parai taikomos patrauklios nuolaidos, tačiau vis dėlto patogiau rinktis trumpalaikę nuomą.

Ilgalaikė nuoma

Dažniausiai ilgalaikę automobilių nuomą renkasi tie, kurie žino, jog transporto jiems reikias visą dieną ar bent kelias dienas, tačiau neturi laiko ar noro keliauti viešuoju transportu. Dažniausiai šios paslaugos aktualiausiomis tampa svečiams iš užsienio, kurie atvyksta darbo reikalais pasisvečiuoti į Lietuvą. Neveltui pagrindiniai ilgalaikės automobilių nuomos taškai būna oro uostose ar geležinkelio stotyse. Naudojantis ilgalaike autonuoma ilgesniam laikui žmogus ne tik sutaupo pinigų, tačiau ir gauna didesnes nemokamų kilometrų ribas bei nėra pririštas prie vieno miesto ar net šalies. Dažniausiai išsinuomoję automobilį žmonės gali keliauti ne tik į kitą miestą, tačiau ir šalį bei palikti automobilį kitos šalies oro uoste, jei ten yra leistinas palikimo taškas. Taip pat maža, tačiau kai kuriems gan svarbi detalė yra tai, jog ilgalaikė automobilių nuoma nėra pažymėta išskirtinais ženklais ir reklamomis, kaip kad trumpalaikė nuoma, todėl niekas gali nė nesuprasti, kad automobilis nėra jūsų nuosavybė.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.