Telekameros draudimas – reikalingumas turi profesiniams fotografams

parašė , 2013-06-16 08:42

Telekameros yra būtini įrankiai profesiniams fotografams, kad įvykdytų jų darbą. Mažas veikimo sutrikimas ar praradimas bet kurio iš fotografinių dedikuoti.lt nuolaida įrangų galėjo potencialiai sukelti verslo pertraukimą ir finansinę naštą. Pusiau profesionalui ar mėgėjui, telekameros yra brangūs prietaisai pakeisti.

Pirkimo draudimas prieš blogiausią vyksta, yra žymus sprendimas fotografams. Šis straipsnis aptaria svarbumą turėti draudimą jūsų telekameroms. Tai taip pat aprūpina patarimus, kad pasirinktų teisingą draudimo poliso rūšį.

Supratimas Reikalingumo Drausti Jūsų Telekamerą
Nepaisant jūsų geriausių pastangų panaudoti jūsų telekameros įrangą tinkamai, nelaimingi atsitikimai ir klaidos vyksta. Keli faktoriai, kurie paveikia telekamerų funkcionavimą yra sekančiai:

• Telekameros fotografų, ypač kas šauna atvirame ore, yra dažnai statomos greiti kreditai skirtingoms gamtinėms sąlygoms. Neapsaugojimas ekstremalių klimato sąlygų kaip per karštas ar šaltas oras gali paveikti jų funkcionavimą.

• Telekameros nėra, kad sunkiai, kaip jie žiūri. Jie turi trapias dalis – lęšiai, specialistų grupės, langinės durys, ir taip toliau. Jei tai yra skaitmeninė telekamera, tai trapiau. Nedaug aplaidumo apdorojime gali privesti prie atsitiktinio griovimo/pakenkimo. Jūsų telekameros garantija galbūt neapima tokių pakenkimų.

• Bet koks praradimas ar pakenkimas telekamerų ar bet kokios susijusios įrangos dėl nelaimingo atsitikimo, remonto, ar vagystės bus paskola bedarbiams brangūs todėl, kad visi daiktai kaip telekameros lęšiai, trikojai, blyksniai, ir taip toliau turi nepakeičiamą vertę.

• Pagaliau, vagystė yra visada grėsmė brangioms telekameroms. Šitos prekės turi daugiau sugrįžimo vertės. Todėl, tikimybė gauti jūsų pavogtą telekamerą yra aukšta.

Su labai daug grasinimų kaip sakytas, nėra tai gera mintis turėti draudimą rankoje, kuri veikia kaip finansinis įrankis, kad apsaugotų telekameras ir reikmenis nuo praradimo ir pakenkimo pavojaus? Žinoma, Taip. Pamatykime, kaip pasirinkti teisingą politikos rūšį.

Teisingos Telekameros Draudimo poliso Rūšies pasirinkimas

Supratę telekameros draudimo svarbumą, būtina pasirinkti teisingą draudimo polisą, kuris dengia didžiąją dalį pavojų, apimtų jūsų profesijos. Apskritai, jūs turite pasirinkti savo politiką priklausomai nuo jūsų lygmens ir jūsų fotografijos tikslo.

Tie, kas paėmė fotografiją kaip dirbančią visą darbo laiką profesiją ir uždirba dideles pajamas iš fotografijos turi nueiti profesiniam fotografijos draudimui. Fotografai, kurie daro fotografiją kaip nepilnos darbo dienos veiklą gali nueiti pusiau profesinei politikai, tuo metu, kai mėgėjai, kurie persekioja fotografiją kaip jų hobį gali pasirinkti mėgėjišką draudimo polisą.

Kiekviena politika neša savo savą nušvietimą žiniasklaidoje, ir normos keičiasi priklausomai nuo pasiūlyto nušvietimo žiniasklaidoje. Todėl, nupirkite pakankamai draudimo, kuris gali apimti visus jūsų pavojus.

Palyginti su nepilna darbo diena ir mėgėjiškais fotografais, dirbantys visą darbo laiką profesionalai įvykdo plačią veiksmo įvairovę. Todėl, jiems reikia daugiau nušvietimo žiniasklaidoje jų telekameroms. Kai kurios draudimo dangos yra labai būtinos jiems, kad gautų tikrąją vertę nuo draudimo poliso.

Kelios dangos, kurios yra vertos svarstyti jūsų telekameroms yra viešų ir darbdavių atsakomybės draudimas. Jie dengia pavojų atsakomybės dėl įstaigos patalpų ir turinio, profesinės civilinės atsakomybės draudimo, verslo pertraukimo, ir taip toliau.

Padarykite Pastabą dėl Pašalinimo

Be koncentravimo į visas dangas, įtrauktas į jūsų telekameros draudimo polisą, taip pat svarbu tikrinti pašalinimą t.y., daiktai, kurie nėra apimti/dengti jūsų politikos. Apskritai, reguliarus dėvėjimas ir ašara, mechaninis gedimas, ir taip toliau nėra įtraukti į politiką. Įsitikinkite, todėl, kad jūs žinote visą pašalinimą anksčiau, negu jūs nupirksite draudimą.

Draudimo Maklerystės Siuvėjo Politika, Pagrįsta Jūsų Reikalavimu

Sunku pasirinkti geriausią draudimą jūsų telekamerai. Tai yra todėl, kad yra didelis kiekis draudimo produktų rinkoje. Tokioje situacijoje, artėdamas prie patikimos draudimo maklerystės būtų taupantis laiką ir efektyvus kainoje sprendimas.

Patyrusi draudimo maklerystė dirba su daugialypiais draudikais. Jie turi gebėjimą ir ekspertizę siuvėjavime politikos, pagrįstos klientų reikalavimu. Palyginti su atskiru draudimo tiekėju, jie siūlo platų diapazoną politikos nuo skirtingų draudimo tiekėjų rinkoje. Tokiu būdu, jie padeda jums daryti pasirinkimą, kuris įvykdo jūsų draudimo poreikį.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.