Tebevykstanti kova per įperkamą žemą kainos medicininį draudimą suplanuoja šiandien

parašė , 2013-05-31 22:57

Vieneri iš didžiausių debatų, tęsiančių šalyje šiandien, yra apie pakilimo kainą sveikatos priežiūros, ir faktą, kad labai daug mūsų yra dabar bedarbis ir be draudimo. Kiekvienas sako, kad yra įperkamų žemų kainos medicininio draudimo planų ten, bet kur yra jie? kreditas Prezidentinis sveikatos priežiūros iniciatyvos planas atkreips į šį reikalingumą dėmesį, bet daug to neįsigalioja iki 2014, taip, ką asmenys ir šeimos turi padaryti tuo tarpu? Tai yra svarstoma problema, kuriai reikia švaresnio sprendimo negu, kas buvo pasiūlyta ligi šiol būti įsitikinę.

Radimas Ir Įperkamų Žemų Kainos Medicininio draudimo Planų Laikymas
Jei jūs esate samdytas, tai jūs labiausiai tikėtina jau turite įperkamus draudimo planus jums, ir būtinai laikote juos, jei jūs galite. Jei jūs tampate bedarbis, jūs surasite, kad tie planai bus vienas iš pirmų daiktų, kurie dingtų, greta to atlyginimo. Jums pasiūlys pasirinkimą tęsimas jūsų einamąjį nušvietimą žiniasklaidoje, bet jūs surasite, kad galėtų būti per brangu tęstis. finansai Užuot tiktai mokėjęs premijos dalį jūsų darbdavys užmokėjo, kad apsirūpintų, jūs dabar nešite visą premiją savarankiškai.

Anksčiau, negu jūs nuspręsite mesti tuos planus, tikrinkite kai kurias iš alternatyvų iš pradžių. KOBROS planai dažnai lieps iki trijų kartų, kad jūsų mėnesinė prekyba automobiliais premija valdytų tuos planus jūsų, daugiau jei jūs turėsite atskirą asmenį ir šeimos medicininio draudimo planus. Jei jūs neturite jokių ankstesnių medicinos sąlygų, apimtų jūsų einamųjų įperkamų žemų kainos sveikatos planų nuo jūsų seno darbdavio, tai jūs turite sugebėti surasti įperkamesnę politiką kitur. Egzistuojančios anksčiau sąlygos yra einamasis nesantaikos obuolys tarp visuomenės ir draudimo bendrovių šiandien.

Asmens Ir Šeimos Medicininio draudimo ieškojimas Šiandien

Visos pagrindinės draudimo bendrovės šiandien nori paimti ant naujų klientų, ir įsitikinti, kad kiekvienas turi asmenį ir šeimos sveikatos planus, kurių jiems reikia. Bet kas kaina? Nėra daugelio politikos ten šiuo metu, kuri valdo mažiau kaip 100$ per mėnesį plačiam nušvietimui, ir yra viskas pažymėta įperkami žemi kainos medicininio draudimo planai. Ta kaina per mėnesį gali lengvai padvigubėti, ar trigubas, jei jūs turite egzistuojančią anksčiau sąlygą. Net jei ta sąlyga buvo apimta per daug metų po jūsų sena politika, nėra daug galimybės, kad ji bus apimta politika šiandien, nekainuodama daugiau, negu ji turi. Tai yra viena iš svarstomų problemų, į kurias vyriausybiniai sveikatos priežiūros pakeitimai, kaip manoma, atkreipia dėmesį, bet tai yra vis dar ateityje atvykti.

Reikės kažkokio didelio tyrinėjimo, kad surastų įperkamus žemus kainos draudimo planus šiandien, kad jūs galite leisti sau. Net valstybiniai planai, kuriems vadovaujama, kainuoja kažką, taip būti paruošti padaryti kai kuriuos pagrindinius palyginimus prieš radimą tokio, kurį jūs galite leisti sau. Sveikatos priežiūros situacijos ironija šiandien yra, kad prijaukintas medicininis draudimas yra dabar įperkamesnis negu draudimas kitiems šeimos nariams.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.