Sveikatos draudimas be darbdavio – 3 svarbūs patarimai

parašė , 2013-03-17 14:58

Jei jūs neseniai tapote bedarbis ar išvykstate, kad padarytumėte jūsų pragyvenimą kaip laisvai samdomas darbuotojas, sveikatos draudimas yra vienas iš to apsvarstymo, kuris gali netikėtai padaryti jūsų gyvenimą daug sudėtingesnį. Kas buvo, kai tik įperkamas – ar net laisvas – per jūsų darbdavį tikėtina taps ganėtinai truputį brangesnis. Tačiau, tai yra būtinybė. Kažkas gali įvykti bet kuriuo metu. Tuo metu, kai ligoninė turi elgtis su jumis, jei jūs įeinate su nepaprasta situacija, tai tiktai dengia pliką galimybių minimumą. serveriai Jūs tikrai nenorite išleisti savo sveikatos smukti į punktą, kur nenumatytas blogiausias atvejis tampa tikrove. Yra trys pagrindinės mintys turėti galvoje, tiriant sveikatos priežiūros pasirinkimą savarankiškai:
- Tiria

Nepasiekite panikoje ir pirkite pirmą sveikatos draudimą, kurį jūs susitinkate. Tai yra sprendimas, kuris turi būti priimtas mąsliai. Jei jūs buvote neseniai alteistas iš darbo, jūs turbūt sugebėsite pasinaudoti KOBROS pasirinkimu, kuris leidžia žmonėms pasilikti su tuo pačiu planu, jie ėjo tuo metu, kai darbe. Žinoma, jūs dabar greita paskola dengsite 100 % premijų savarankiškai, užuot skėlęs tai su jūsų darbdaviu. Ši sąskaita galėjo atvykti kaip smūgis ir galbūt nėra pigiausias planas, su kuriuo jūs galite išeiti. Antra, yra didelių priežasčių pasilikti apimta, ypač jei jūs turite egzistuojančius sirgimus ar ligas.

- Eina apsipirkti

Niekas niekada nepasakė, kad sveikatos draudimas buvo paprastas; tai nėra. Tai greiti kreditai reiškia, kad jūs negalite padaryti, kažkas taip paprasto kaip lygina pagrindines etiketes su kaina. Dauguma kompanijų siūlo kelis planus, iš kurių kiekvienas gali skirtis kaina ir nušvietimu žiniasklaidoje. Jūs turite ne tiktai palyginti pasiekiamus planus per vieną kompaniją, bet taip pat ir priešpriešinti juos su planais per kitas kompanijas. Įsitikinkite, kad jūs lyginate obuolius su obuoliais tiek kiek įmanoma. Viena kompanija gali pasiūlyti jums labai pigų planą, bet ką jūs gaunate vietoj savo premijos? Jūs galite surasti, kad tai nėra daug.

- Mokesčiai

Mokesčiai laisvai samdomam darbuotojui gali būti košmaru suvokti. Paskutinis daiktas kurio jūs, galbūt, reikiate yra kita komplikacija, bet šis gerai yra tas to vertas. Sveikatos draudimas gali būti išskaitytas nuo jūsų mokesčių, kažkas, kas gali atnešti jūsų skolą IRS žemyn žymiai. Gali net būti pakankamai beveik anuliuoti labai baisų savidarbo mokestį. Tuo metu, kai tai neketina apimti jūsų premijas bet kuriuo būdu, tai tikrai sureguliuos jūsų pajamas į punktą, kur jūsų našta bus pastebimai sumažinta.

check out this page for a dependable seller that will give you the botswana insurance you’re looking for quickly and easily.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.