Svarbumas daryti draudimo palyginimą teisingai

parašė , 2013-02-16 23:17

Draudimo garantinis fondas yra kažkas, kas mes visi turime turėti reikalo su kažkokiame punkte laiku. Ar tai būti automobilių draudimu, gyvybės draudimu, kelione, numylėtiniu, ar begaliniais kitais tipais, tai yra pražūtis, kurią mes turime visi pakelti šiuolaikinėje visuomenėje, kad apsaugotume save nuo gyvenimo mažos nesėkmės.

Kažkoks draudimas, pavyzdžiui automobilių draudimas, yra privalomas tam tikrose šalyse. Dauguma šalių reikalingas, kad jūs turėtumėte tam tikrą dangos lygmenį anksčiau, negu jūs būsite išleistas paskolos jums kelyje. Jei jūs būsite sugautas, važiuodamas be draudimo, jūs galite laukti, kad gausite kai kurias sunkias baudas, ir kažkoks apgaubia įkalinimą. Kiti dangos tipai yra patartini, kad turėtų, apsaugoti jus, jūsų šeimą, ir jūsų mantą, atveju pakenkimo, ligos, mirties, praradimo, vagystės, bedarbystė ir taip toliau
ir yra todėl gera mintis jūsų dvasios ramybei. Daugelis šitų dangos tipų, nors nėra reikalingi pagal įstatymą.

Yra kelios problemos, nors dėl draudimo, ir ties būtent tai aš noriu daugiausia susitelkti šiame straipsnyje.

Pirmas yra augančios visų draudimo rūšių kainos. Draudimas gali būti brangus, priklausomai nuo to, kuo yra, kad jums reikia apimtas, ir pramonė nerodo jokių ženklų pažeminti jų premijas ateityje. Kaip yra su viskuo šiomis dienomis, kainos visada kyla, paprastai greičiau negu jūsų vokas su atlyginimu. Mano patarimas turėtų įsitraukti draudimas tam, kas jūs neabejotinai turite būti apimtas, ir tik jei jūs galite kaip numesti svorio leisti sau tai, pradėkite drausti daiktus, kurie nėra privalomi, bet siūlo dvasios ramybę.

Kitas daiktas, kuris gali būti svarstoma problema, yra įvairovė ne tiktai draudimo tiekėjai, bet skirtingi dangos lygmenys, kad jie numato kiekvieną tipą. Kad panaudotų automobilius kaip pavyzdį vėl, yra visapusės, trečiosios šalies ugnis ir vagystė, ir trečioji šalis, greta įvairių papildomų bonuso lygmenų dangos, kuri gali būti įtraukta. Svarbu kad, kai jūs pasirenkate savo dangos lygmenį, kad jūs visiškai suprantate tai, kam tai iš tikrųjų dengia jus. Mokėjimas šiek tiek daugiau už jūsų draudimą ir adekvačiai apėmimą yra daug geresnis scenarijus pinigai greitai negu mokėjimas mažiau ir paskui sužinodamas, kad jūs nesate apimtas tinkamai, kai kažkas sugenda. Tai gali dažnai privesti prie jūsų leidžiantis daug daugiau pinigų ilgame prabėgime.

Kita svarstoma problema yra papildoma danga, kurią kompanijos siūlo jums, kad pabandytų ir gautų jūsų tradiciją. Jūs galite kartais pasirodyti bombarduotas vienu pasiūlymu po kito. Keli bus lengvatiniame tarife, kai jūs nupirksite tam tikrą draudimą, kur kiti pasiūlys tai laisvai kaip būdą gauti jus laive. Svarbu atsiminti, kada jūs lyginate premijas ir jų bonusus, kuo yra, kad jums iš tikrųjų reikia, ir nesate užtrauktas į kažką aukštesnėje premijoje todėl, kad tai turi patrauklų bonusą. Kartais bonusas gali tik būti kažkuo labai smulkaus ir menkos vertės jums jūsų situacijoje. Aš patarčiau jums tik ieškoti įperkamiausios premijos, kad jūs galite surasti su tinkamu nušvietimu žiniasklaidoje nuo gerbiamos kompanijos, ir nueiti su tuo. Jei vyksta, jūs gaunate kokias nors priemokas su tuo tada, kuris puiku, tik nestatykite į pavojų savo dangos ar savo piniginės kai dėl to, būdamas pritraukiamas į pasiūlymus, kurie nėra būtini.

Svarbiausia tik įsitikinkite, kad panaudotumėte jūsų sveiką protą. Ėjimas su žinoma kompanija yra visada gera mintis, kadangi jūs turbūt gausite tinkamą dangą ir gerą klientų aptarnavimą. Tik užmokėkite savo reikiamą stropumą ir parduotuvę aplink truputį, kad jūs neužbaigtumėte per išlaidas.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.