Supratimas būtinybės įsigyti jūsų savą draudimo polisą

parašė , 2017-06-12 22:29

Draudimo išmokų supratimas

Draudimo Planas gali gauti mus nuo mūsų rūpesčių. Gali tai būti Mokomuoju Planu, Sveikata, Gyvenimu, Automobiliu, Nelaimingu atsitikimu ar Išėjimo į pensiją Draudimo Planu. Pragyvenimas šalyje, kur viskas greitai žingsniuojama, turint Draudimo polisą yra būtinybė. Šitų labai būtinų Planų nebuvimas galėjo sukelti jus daug bėdų. Įsivaizduokite, kas padaryti, kai kažkas šeimoje yra sergantis? Jūsų ligoninės sąskaitų mokėjimas galėjo būti keliantis susirūpinimą ir kaip jūs nusiųsite savo vaikus į mokyklą be Mokomojo Draudimo?

ai kurie žmonės turi Draudimo Planų įvairias rūšis gauti jų gyvenimą ir tą jų šeimos. Tačiau, draudimo išmoka taip pat aprūpina neigiamus grįžtamuosius ryšius, kuris atkalba žmones galvoti apie būtinybę įsigyti draudimo Planą. Neabejotinai, Draudimo Planas reiškia pašalpą, bet kaip nors, tvirtindamas, kad ta pašalpa galėjo būti nuobodi ir daug darbo reikalaujanti. Draudimo išmokos neturi duoti mums tiek daug bėdos, jei mes tik suprantame, kaip Draudimo bendrovės dirba ties mūsų Draudimo išmokomis. Taip visiškai suprasti svarstomas problemas ir išgelbėti mus daug bėdų, reikalaudamas mūsų draudimo, pažiūrėkime ant to.

Kaip Registruoti Jūsų 4 Svarbias Draudimo išmokas

Jūsų Automobilio Draudimo išmokos sisteminimas

1. Įvertinkite, jei Reikalavimas yra vertas Bėdos

Prieš sisteminimą automobilio draudimo išmokai, apsispręskite, jei jūs norite registruoti reikalavimą ar ne. Jei jūs manote, kad jūs galite leisti sau užmokėti už pakenkimą, nesvarbu kas yra atsakingas už jį, paskui bandyti nedaryti jokio reikalavimo. Kas svarbu, pagal Asmeninį Draudimo Ekspertą, jūs turite padaryti savo Draudimo švarų Įrašą.

2. Gaukite Nelaimingo atsitikimo Dokumentą

Labai svarbu dokumentuoti kiekvieną detalę nelaimingo atsitikimo ir gauti liudininkus palaikyti jūsų istoriją po to. Policijos įrašas ant scenos yra tinkamas dokumentas, jūs turite palaikyti savo reikalavimą.

3. Rinkmenos Reikalavimas Nedelsiant

Jūs neturite prarasti laiko jūsų reikalavimo sisteminime. Klausimas dėl to, kas yra atsakingas bus rūpintas jūsų Draudimo bendrovės.

4. Laukite Paklausimo Bet kuriuo metu

Laukite paklausimo nuo kito vairuotojo Draudimo bendrovės imti interviu iš jūsų ant jūsų incidento versijos. Įsitikinkite, kad jūs dokumentuojate pasikalbėjimą ir neužmirštate paklausti atstovo vardo.

5. Taisykite Savo Automobilį

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Po to, kai jūsų reikalavimui pritaria, tada jūs galite taisyti savo automobilio kūną atveju pakenkimo. Draudimo bendrovė apskaičiuos nuostolius ar paprašys, kad jūs nusiųstumėte jūsų automobilį į bet kokią automobilių jų pasirinkimo parduotuvę, kad gautų tai taisytas.

Kaip Registruoti Jūsų Naminę Draudimo išmoką

Atveju katastrofos, kuri paliko jus ir jūsų šeimą benamius, registruokite savo Naminę Draudimo išmoką. Kadangi jūs registruojate savo reikalavimą, būti įsitikinęs, kad turėsite jūsų Draudimo polisą su jumis. Tuo atveju, jei jūs nesugebėjote turėti savo kopiją po katastrofos, bent jau žinoti ir atsiminti jūsų Draudimo bendrovės vardą ir kontaktinius numerius. Ne visada tinkama atsiminti tiktai jūsų atstovo vardą dėl kartais, jis galėjo atstovauti įvairioms kompanijoms.

Paruoškite Greitą Namų Inventorių

Visada geriau paimti jūsų visos namų mantos video kiekvieną kartą kai, jūs įsigyjate Naminį Draudimo Planą. Sulaikykite kopiją šio įrašo ir sulaikykite jį saugojimo saugykloje už jūsų namo ribų. Visada patartina sulaikyti banko indėlio dėžę svarbiems dokumentams kaip Draudimo polisai, Turto Pavadinimas, ir taip toliau.

Praneškite Savo Draudimo bendrovę kuo greičiau

Svarbu pranešti jūsų Draudimo bendrovę kiek galima greičiau dėl priežasties, kad jūs turite padėti iš Vartojimo praradimo Naudos jūsų politikoje, jei jūs turite šią ypatybę. Tai galėjo apimti pragyvenimo išlaidas už jūsų namų ribų tuo metu, kai jie yra remontuojami tokie kaip viešbučio sąskaitos, valgiai ir kitos pragyvenimo minimumo išlaidos. Tai duos jums teisę gauti neatidėliotinus grynuosius pinigus, būtinus jūsų sąskaitoms.

Pradėkite Registruoti Savo Reikalavimą

Jūs negalite turėti savo reikalavimo, kol jūs nedokumentuojate visko tinkamai. Taip, būtų sunku jums turėti dokumentuotą jūsų namų mantos sąrašą, jei jūs neturite prieigos prie savo sugadintų namų. Tiktai, kai jūs galite įgyti, prieiga prie jūsų namų dar kartą galėjo jūs tinkamai dokumentuoti tai. Tuo metu, kai jūs laukiate reikalavimo pritarimo, jūs galite padaryti smulkų remontą, bet būti įsitikinęs, kad įrašysite kiekvieną išmoką, kurią jūs darote. Nedarykite jokio pagrindinio remonto, kol jūsų reikalavimui nepritaria.

Kaip Pasamdyti Rangovą Draudimo išmokai

Manykite, kad gerbiamas rangovas rūpinasi jūsų pastatu ar remonto poreikiu. Daug rangovų visada užgrobtų galimybę kaip tai, kad pasinaudotų jūsų susirūpinimu. Jie gali visada ištempti jūsų biudžetą už samprotavimo lygmens.

Kaip Registruoti Gyvybės draudimo Reikalavimą

Paduodama į teismą dėl Draudimo išmokos po to, kai mylimo mirtis nėra iš tikrųjų lengva. Tačiau, tai yra šiame punkte gyvenime, kai jūs turite būti praktinis. Jums reikia pinigų daugiau, negu kažkas, kad atsiskaitytumėte su laidotuvių kaina, sąskaitomis ir net šeimos poreikiu. Sunku būti neliečiama ir stovėti su visomis šitomis problemomis, bet jūs turite būti dėkingas, jei velionio meilės toks paruošė jus per daug laikų kaip tai. Kaip išlikęs asmuo, mes kartais jaudinamės dėl daiktų kaip jie, bet Gyvybės draudimo Planas yra suprojektuotas, kad duotų mums mažiau rūpesčių ir garantuoja neseniai mirusią šeimą, kad mes neturėsime turėti reikalo su finansine problema, kadangi mes apverkėme mylimo praradimą.

Suraskite Gyvybės draudimo Politiką

Politika yra svarbus dokumentas, suteiktas Politikos Savininkui. Tai labai reikalinga, paduodant į teismą dėl Draudimo išmokos. Būkite įsitikinęs, kad ieškosite to, jei neseniai mirusi partija nepajėgė informuoti jus, kur jis sulaikė tai. Jūs galite turėti galvoje, kad tai yra labai svarbus dokumentas, tokiu būdu prižiūrėtojas galbūt sulaikė tai vietoje ne lengvai pamatyta ar atpažįstama. Jūs galite pažiūrėti plastmasiniame konteineryje ar bet kokiame patvirtintame konteineryje, gana dideliame, kad turėtumėte savyje tai. Tai galėjo taip pat būti sulaikoma mažame stalčiuje kabineto jūsų pagrindinėje valdyboje ar lempos pozicijos kabineto.

Jei jūs negalite surasti Draudimo poliso, bet jūs esate įsitikinęs, kad mirtis yra Draudimo poliso Savininkas, jūs galite parašyti Amerikos Tarybai Gyvybės draudimo (ACLI).For mažas kiekis, ACLI ves paiešką, kad surastų Politiką. Adresas yra 101 Pensilvanijos Kelias, NW, Vašingtonas, Kolumbijos apygarda 20004-2500. Neužmirškite apimti saviatkreiptą dėmesį, voką verslo dydžio.

Susisiekite su Kompanijos Skaičiumi, Įrašytu į sąrašą Politikoje

Pabandykite susisiekti nedelsiant su kontaktiniu numeriu ar skaičiais, įrašytais į sąrašą dokumente. Jei jūs asmeniškai pažįstate įgaliotą atstovą ar atstovą, jūs galite be to susisiekti su juo tiesiogiai ir pasakyti jam, kad jūs norite registruoti reikalavimą. Kompanijos atstovas visada bus pasiruošęs padėti jums jūsų sisteminime. Jis suteiks jums formas, būtinas paraiškai. Laukite bet kokios instrukcijos, kad Draudimo bendrovė aprūpins jus.

Viršuje užpildytas Būtinos Formos ir Pateikia Reikalavimus

Po gavimo būtinos formos, būtinos paraiškai sisteminime Draudimo išmokai, užpildykite tai su visa būtina informacija. Aprūpinkite taip pat kitus reikalavimus būtinus ant pasidavimo. Mirties liudijimas yra labai pagrindiniai visų reikalavimų, kuriuos jums, galbūt, reikia aprūpinti kartu jūsų Stojančiojo anketa. Nuspręskite, Kaip jūs norite Gauti Pajamas iš Gyvenimo Politikos. Jūs galite nuspręsti gauti pajamas bendrojoje sumoje, ar nuspręsti gauti tai formoje mėnesinės pensijos ar tiesiog palikti pinigus indėlyje tam, kad uždirbtumėte palūkanas ir dividendus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Laukite Fondų Paleidimo

Laukite, kad jūsų fondo pritarimas reikalavimui paims daugiau kaip mėnesį, kad apdirbtų, kadangi Draudimo bendrovė vis dar turi patvirtinti informaciją palyginti su jūsų paraiška.

Kaip į Rinkmenos Sveikatą Medicinos Reikalavimams

Jei jūs turite užmokėti už savo medicinos sąskaitas, tai jūs turite paduoti į teismą dėl savo Sveikatos draudimo Reikalavimo. Yra kai kurie naudingi patarimai jūsų reikalavimo sukūrime:

Sulaikykite Išvardintą papunkčiui Pranešimą

Būkite įsitikinęs, kad gausite visus kvitus ir būtiną tvirtinimą pranešimų, išleistų gydytojo ar farmacininko. Susumuokite tai, tokiu būdu tai galėjo būti lengvai suprantama Draudimo Įvertintojo. Pridėkite tai prie savo Stojančiojo anketos.

Viršuje užpildytas Jūsų Reikalavimo Stojančiojo anketa

Susisiekite su savo Sveikatos draudimo Kompanija kiek galima greičiau. Jūs galite gauti savo Stojančiojo anketą tiesiogiai nuo jų po jūsų noro paskelbimo paduoti į teismą dėl Sveikatos draudimo Reikalavimo. Stojančiojo anketa yra lengva į viršuje užpildytą, bet kažkas nuo Draudimo bendrovės yra įsitikinęs, kad padės jums, jei yra kai kurie dalykai Stojančiojo anketoje, kurią jūs nesuprantate.

Peržiūrėkite ar Dublikatas Kopija

Po užpildymo jūsų blanko ir pateikimo Sveikatos draudimo Kompanijai, būti įsitikinęs, kad peržiūrės tai ar turės jūsų kopiją laikytis. Tai neleis jums nepatogumas atveju praradimo ar klaidos sisteminime. Jūs galite lengvai registruoti tai vėl kai būtinas. Apžvalga Prieš Pasidavimą. Registruokite savo reikalavimą kiek galima greičiau. Paprašykite pagalbos ar tyrinėkite bet kokią papildomą instrukciją ar reikalavimus. Paklauskite, kaip ilgai tai paims jus, kad lauktų rezultato ir būtų įsitikinę, kad užsirašys tai jūsų kalendoriuje. Jei jie nepajėgė susisiekti su jumis duota data, yra įsitikinę, kad susisieks su jūsų Sveikatos draudimo Atstovu nedelsiant.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.