Stovyklavimo palapinės, kad tiktų skirtingoms gamtinėms sąlygoms

parašė , 2013-01-30 11:46

Stovyklavimas, apskritai, reiškia laiką malonumui, malonumui ir atsipalaidavimui. Svarbi orai ruošimosi stovyklavimui apima teisingų stovyklavietės gamtinių sąlygų žinių turėjimą, todėl, kad to ignoravimas gali naikinti jūsų kelionę.

Yra skirtingų pasiekiamų stovyklavimo palapinių tipų, iš kurio jūs galite pasirinkti labiausiai tinkamą priklausomai nuo ilgio jūsų kelionės, lankymo rajono ir vietovės gamtinių sąlygų.

Oras Pagrįstos Stovyklavimo Palapinės

Išskyrus klasifikaciją palapinių į šeimos palapines, solo palapines, poros orai ir panašius, jie yra taip pat skirstyti kategorijomis laiko pagrindu metų kuriuos jie yra panaudoti.

• Minimalisto Palapinės: Šitos palapinės yra lengviausios svoriuose ir gali būti panaudotos, jei jūs planuojate stovyklauti gerose gamtinėse sąlygose. Šitos palapinės taip pat apsaugos jus nuo klaidų ir lietaus.

• 3 Sezono Palapinės: Jie būtų geras prieinamas pasirinkimas, jei jūs planuojate savo kelionę per pavasario, vasaros ir rudens sezonus. Jie yra labiausiai visapusiški. Greta pasiūlymo saugumo nuo klaidų, vėjo ir lietaus, jie orai ir yra geri ventiliacijai. Dviejų vyrų palapinių dauguma yra 3 sezonų palapinės.

• 4 Sezono Palapinės: keturi sezono stovyklavimas yra ypač suprojektuotas sunkioms gamtinėms sąlygoms kaip sniegas, sunkūs vėjai. Jie plečia apsaugą nuo atšiauraus oro kaip, papildomi poliai palaiko palapinės struktūrą, apvalinta forma trukdo sniego padidėjimui ir yra sunkesnė svoryje palyginti su kitais.

• visą sezoną Palapinės: Jie yra taip pat žinomi kaip keturi – sezonas orai rytoj gali būti lengvai paversti į trijų sezonų palapines, nunešdami polių ar stogo specialistų grupę. Jie gali būti panaudoti viskas ištisus metus. Šeima, stovyklaujanti palapinės, yra tipiškai visa sezono palapinės.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.