Stogo plėvelės

parašė , 2012-08-06 19:57

Kam yra naudojamos stogo plėvelės

Stogo plėvelės yra gana svarbi sudedamoji viso stogo dalis. Norint, kad stogas būtų kokybiškas ir ilgaamžiškas, reikėtų pasirūpinti, jog plėvelė taip pat būtų labai kokybiška. Be viso to, ji turėtų būti ir gerai sumontuota, tinkamai įrengta. Tad kam gi iš tiesų reikalinga ta stogo plėvelė? Kokią funkciją ji atlieka? Tikriausiai visi žino, kad montuojant stogą, reikia tokoio dalyko, kaip stogo plėvelė, tačiau ne daugelis supranta, kam iš tiesų ji reikalinga.

Drėgmė

Bene didžiausias jūsų stogo ir viso namo priešas – drėgmė. Ji pažeidžia viską, kas atsiduria jos kelyje. Vienos medžiagos pažeidžiamos greičiau, kitos lėčiau, tačiau kaip sakant lašas po lašo ir akmenį pratašo. Tad stogo plėvelės ir tarnauja būtent tam tikslui – jos sulaiko drėgmę. O drėgmė gali sklisti iš visru – tiek iš viršaus, tiek iį iš apačios. Iš viršaus ji sklinda dėl gamtos išdaugų – lietus gali praplauti labai didelius kiekius vandens pro jūsų namo stogą. Todėl plėvelė turi būti sandari ir gerai sumontuota, nes pakanka mažiausios ertmės, pro kurią galėtų pratekėti vanduo ir jūsų namo karkasas atsiduria pavojuje. Drėgmė taip pat sklinda ir iš apačios – iš jūsų gyvenamos aplinkos. Dėl šios priežasties, plėvelė turi būti labai pralaidi, kitaip sakant kvėpuojanti.

Kiti aplinkos veiksniai

Kadangi pati stogo danga negali būti visiškai sandari, ji vis tiek turės kažkiek tarpelių, stogo plėvelės darbas yra galutinai užsandarinti visas šias atviras vietas. Tai kaip ir savotiškas apšiltinimas, apsaugantis jūsų namą tiek nuo lietaus vandens, tiek ir nuo vėjo.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.