Socialiniai tyrimai – draudimo sistema gauna blogą repą, net kai tai įgalina firmas?.

parašė , 2012-04-12 22:16

ikas. Neseniai, užsienio pažįstamas draudimo sistemoje pasakė man, kad sektorius gauna blogą repą, kuris yra nesąžiningas todėl, kad be pasiekiamo draudimo, žmonės nesugebėtų padaryti daugelį daiktų, į kuriuos jiems reikia, ir jis paaiškino savo prielaidą tokiu būdu, draudimas "leidžia žmonėms ir firmoms perleisti jų asmeninį pavojų ant kitų, iš esmės keisdamas jų gyvenimus ir jų savą gebėjimą prisiimti riziką, kad pasiektų geresnį gyvenimo lygį." paskola issimoketinai

Tokiu būdu, ką jis iš esmės sakė yra tai; "Draudimas yra fundamentali sąvoka visoms išvystytoms visuomenėms." Gerai, aš gaunu tai, ir tačiau, mes turime problemą šiuolaikinėje visuomenėje su kraujomaišos santykiu "lobistai" tarp vyriausybės ir draudimo sektoriaus, tiek daug "fundamentalios gamtos" draudimo sektoriaus neturi reikėti tiek daug, kiek "kelti įstatymai" dėl gyventojų, tokiu būdu, tai sukelia "visaapimantį" mokestį gamybai, srautui pinigų, ir kainoms daryti verslą

Taip, būkime brutaliai doras čia. Aš nesu prieš draudimo sektorių ir susitarti su juo daugiausia, bet aš taip pat interneto svetainiu kurimas matau tam tikrus iššūkius taip pat. Papildomai, apie problemas draudimo sektoriuje toks kaip; anuiteto apgaulė, kur kompanijos registravo bankrotą po pardavimo didžiulių skaičių didžiulių komisijų kontraktų ir mokėjimo? Ir apie tikrovę, kad draudimo sektorius rūšių enabler sukėlė Globalinę Finansinę Krizę?

Mano pažįstamas išdėstė, kad per reguliavimą draudimo sektoriuje sukėlė kai kurias iš problemų taip pat, bet kiekvienas galėjo pasakyti, kad per reguliavimą netrukdė AIG Londono Įstaigai pabėgti su CDO draudimo rinka. Mano pažįstamas yra didelis gynėjas naujovės draudimo sektoriuje, kad tai galėtų tęsti įgalinti žmones ir firmas, net vyriausybė nuo darbo daugiau ir civilizacijos srautų supaprastinimo, iš naujo skiriant pavojų.

Tačiau, aš paklausiau jo, jei jis buvo sujaudintas dėl per daug naujovės sektoriuje. Kai kurie žmonės sako, kad Bankininkystė turi būti nuobodi, ne per novatoriška, kad sutrukdytų burbulams, ir žlugimas, apie draudimo sistemą, yra tas tvirtinimas vis dar beje? Galbūt tai yra.

Dabar tada, aš manau, kad draudimo sistemai reikia daugiau reguliavimo? Ne, todėl, kad nėra jau per daug reguliavimo, ir tai yra problemos dalis. Toliau, buvo reguliavimas vietoje, ir buvo reguliavimas vietoje sustabdyti visas šitas problemas, bet tas reguliavimas nedirbo.

Jie nedirbo todėl, kad jie yra uzurpuojami dėl kraujomaišos santykio tarp didelių pramonės draudimo bendrovių, ir didelės vyriausybės. Jei mes galime tik gauti kiekvieną iš kelio gana ilgai, domenu gaudymas galbūt tos draudimo bendrovės iš tikrųjų galėjo įgalinti žmones, ir firmas, ir net vyriausybės įstaigas padėti iš naujo paskirti tuos pavojus, tokiu būdu, leisdamos laisvosios rinkos draudimo bendroves organizuoti ir išplėsti tą pavojų, tokiu būdu kiekvienas galėjo dalyvauti ant vienodų galimybių srities.

Aš manau, kad tai ketina įvykti?

Ten dinozaurai ant Marso?

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.