Skubus kreditas

parašė , 2013-03-04 15:27

Srautas kredito būsto savininkams ir mažoms įmonėms gerėjo per vasarą Jungtinėje Karalystėje dėka vyriausybinių iniciatyvų tokių kaip Finansavimas plano Skolinimui gauti paskolą, tekėdamas Jungtinės Karalystės ekonomikoje. Bet geriausi paskolos reikalai yra didžia dalimi vis dar rezervuoti aukštiems skubus kreditas gryniems vertės paskolos klientams, kurie turi didelį indėlį ir siekia didelės paskolos.

Skubus kreditasTačiau, su atšiauresniais kredito laimėjimo kriterijais ir trūkumu konkurencingų produktų aukštesnėje paskoloje į vertes, aukšta vertės paskolos rinka Jungtinėje Karalystėje vis dar lieka sunki. Taip, kas yra perspektyvos skubus kreditas paskolos reikalų per kelis ateinančius mėnesius gerinimo? Ir bankai siūlys daugiau ir mažiau brangios aukštos vertės paskolos?
Ketvirtinis Anglijos greitasis kreditas Bankas praneša klausimų skolintojus apie tendencijas per praėjusį ketvirtį ir jų laukimą atvykimo trys mėnesiai ir surastas, kad visaapimantis tinkamumas gauto kredito į namų ūkį padidėjo žymiai ketvirtyje į 2012 m. rugsėjo. Tačiau, dauguma produktų buvo nutaikyti į žmones su esminiais indėliais, ir kreditą laimintys kriterijai buvo suspaustas per ketvirtį, tokiu būdu tikrovė siekti paskolos didžiajai daliai vidutinio namų ūkio negerėjo per tą laiką.

Žinios atvyksta už dviejų mėnesių po pradžios Finansavimo plano Skolinimui. Ši £80 milijardų iniciatyva yra suprojektuota, kad padėtų srautui kredito į namų ūkį ir SMEs, siūlydama žemai skolinimąsi normų bankams, atiduotiems, skolindama.

Tačiau, laukiama, kad paskolos tinkamumas padidės toliau daugiau kaip kitus tris mėnesius, ir skolinimosi normos pradeda nusileisti, bet vis dėlto suskaičiuoti skolinimą daugiau kaip kitus 18 mėnesių, vis dar tikėtina sueis mokėjimo paskola be uzstato terminui į ilgą globalinį ekonominį trapumą.

Vicky Redwood, svarbiausias Jungtinės Karalystės ekonomistas Kapitalo Ekonomikai, pasakė: "Iš viso, perspektyva banko paskolai yra geresnė, negu tai buvo prieš kelis mėnesius, padėta paskutinių politikos iniciatyvų. Vis dėlto, mes manome, kad tai bus ilgas ir lėtas procesas, kad gautų paskolą, tekant laisvai aplink ekonomiką vėl."

Laukiama, kad reikalavimas nuo žmonių, ieškančių paskolos namo pirkimui parodys mažą iškėlimą per artimiausius mėnesius, bet didžioji dalis šio reikalavimo yra numatyta, kad būtų pirkiniui, kad išleistų paskolas, taip nėra geras būsto savininko situacijos valstybės skubus kreditas indikatorius. Nuomojamas sektorius pamatė bumą nesenus mėnesius, kadangi vis daugiau žmonių kovojo sėsti į turto kopėčias.

Laukiama, kad kredito tinkamumas į korporacinį sektorių liks plačiai plokščias likusiai daliai 2012. Tačiau, manoma tikėtina, kad skaičius paskolų, kurioms pritariama vidutinio dydžio firmoms padidėja.

Yra kai kurie ženklai, kad skolintojai iš naujo atranda savo apetitą tam, kad paskolinti, ypač aukštai vertinti paskolos klientus su dideliu indėliu. Tačiau, kredito laimėjimo sąlygos lieka sunkios, ir daug bankų išsaugo griežtus skolinančius kriterijus, kuriuos daugelis skubus kreditas aukštai tinklas, vertas klientai tiesiog, negali įvykdyti. Štai kodėl bet kas ieškodamas didelės paskolos turi manyti, kad kalbėjimas su brokeriu pagalbai radime skolintojo su lankstumu ir proto pasirašymu sutaria reikalą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.