Skirtingi tipai debesies sistemų draudimui

parašė , 2013-08-27 14:08

Viena iš transformacinių sąvokų, apimančių programinės įrangos pasaulį, yra tas debesies skaičiavimo. "Programinė įranga Debesyje" yra posakis, išgirstas su didėjančiu dažniu, kadangi kompanijos kiekvienoje pramonėje juda, kad priimtų pristatymo modelį, kuris yra daugiau kainuotas efektyvus negu tradiciniai programinės įrangos pristatymo modeliai. Debesies skaičiavimas yra dabar pamatytas kaip seifas ir saugi opcija įgalinti verslą ir TAI susitelkti ties pagrindine kompetencija.

Bet kas tiksliai "niaukiasi skaičiavimo" šykštus ir kaip tai paverčia gebėjimą pradėti, palaikyti ir išplėsti programinę įrangą būduose, ne net sugalvotuose prieš dešimtmetį? Šis dokumentas atkreipia dėmesį į daugelį bendriausių klausimų, kuriuos mes susitikome po mūsų 15 metų paversti komercija debesimi pagrįstą programinę įrangą draudimo sistemai

" Programinė įranga Debesyje" yra posakis, išgirstas su didėjančiu dažniu, kadangi kompanijos kiekvienoje pramonėje juda, kad priimtų pristatymo modelį, kuris yra daugiau kainuotas efektyvus negu tradiciniai programinės įrangos pristatymo modeliai. Debesies skaičiavimas yra dabar pamatytas kaip seifas ir saugi opcija įgalinti verslą ir TAI susitelkti ties pagrindine kompetencija.

Bet kas tiksliai "niaukiasi skaičiavimo" šykštus ir kaip tai paverčia gebėjimą pradėti, palaikyti ir išplėsti programinę įrangą būduose, ne net sugalvotuose prieš dešimtmetį? Šis dokumentas apibūdina tris skirtingus debesies skaičiavimo tipus:

Programinė įranga kaip Paslauga (SaaS)

Programinė įranga kaip Paslauga yra pristatymo modelis, kur kompanija pasitiki išoriniu tiekėju, kad tiektų programinės įrangos sprendimus per internetą kuris vartotojai tipiškai prieiga per tinklo naršyklę. Šis modelis leidžia programinei įrangai būti lengvai ir saugiai gautas prieigą iš visur pasaulyje be tradicinės kainos ir laiko reikalavimų, kad aprūpintų maistu tolimą sujungimo galimybę ir įdiegimą.

Vartojimas bazavosi, mokesčio struktūra yra dažniausiai jungiama su SaaS sprendimais. Tai kuria pranašumus prieš išdėstytą ištesėjimą, kadangi pradinės kainos yra žymiai sumažintos ir laikotarpis, kad išsidėstytų naujas žymiai sutrumpintas. SaaS modelių įkainojimas taip pat mažina finansinius pavojus, jungtus su programinės įrangos pirkimu, atidėdamas mokesčius iki ištesėjimo pasirodo sektis, ir besilaikant vidaus TAI kainuoja į minimumą. ROI skaičiavimai tampa lengvesni su SaaS modeliu kaip kapitalas, ir eksploatacijos išlaidos gali lengviau būti suderintos prieš jungtines pajamų sroves. SaaS kontraktai yra taip pat tipiškai trumpesnės trukmės negu tradicinė programinė įranga ir dažnai atvyksta su ankstyvomis anuliavimo sąlygomis. Pagaliau, SaaS modelis sukelia gilesnę partnerystę tarp pardavėjo ir kliento, kadangi abiejų finansiniai interesai vienijasi, kad pasiektų greitą sėkmingą ištesėjimą.

Platforma kaip Paslauga (PaaS)

Platforma kaip Paslauga yra pristatymo modelis, kur skaičiavimo platforma (tinklas, serveriai, laikymas ir kitos paslaugos) ir sprendimo krūva yra pateikta kaip paslauga. Infrastruktūra ir išsivystymo įrankiai turėjo pastatyti, išbandyti ir bėgti, paraiškas tiekia debesies tiekėjas per internetą.

Su PaaS, ISVs ir korporacinis TAI skyriai gali susitelkti ties naujove vietoj sudėtingos infrastruktūros. Pirkdamos PaaS, organizacijos gali peradresuoti reikšmingą dalį savo biudžeto nuo "laikymo žibinto ant" į kūrimą paraiškų, kurios aprūpina tikrą verslo vertę.

Infrastruktūra kaip Paslauga (IaaS)

Infrastruktūra kaip Paslauga yra modelis, kuriame organizacija outsources įranga turėjo papratimą palaikyti operacijas, apimdama laikymą, aparatinę įrangą, serverius ir jungdama į sistemą komponentus. Debesies paslaugų teikėjas valdo įrangą ir yra atsakingas už apgyvendinimą, bėgdamas ir palaikydamas tai. Klientas tipiškai moka peržiūrėti pagrindu. Vienas iš pagrindinių IaaS pranašumų yra keičiamo dydžio vystymasis be reikalingumo nupirkti naujus serverius ar aparatinę įrangą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.