Skiepijimų svarbumas, važiuodamas

parašė , 2014-11-25 15:21

Ganėtinai tikėtina, kad jūs leidžiate didelį laiką, planuodamas jūsų kasmetines šventes. Jūs turbūt svarstote privalumus skirtingų viešbučių ir tyrinėjate rūšis veiksmo, kurį gali turėti įvairiose pasaulio dalyse. Tačiau, svarbu atsiminti, kad yra šventės pavojų daugybė: jūsų skrydžiai galėjo būti nelauktai užlaikyti; jūs galėtumėte reikalingas medicinos dėmesio po bjauraus nukritimo; gali net būti galimybės sudaryti rimtas ligas. Jei jūs būtumėte sujaudintas dėl tokių scenarijų (ir jūs turite būti), tai būtų verta investuoti kapitalą į vieną kelionės kelionės draudimą ir sekti patarimą šiame straipsnyje.
Planavimas Priekyje

Tai verta nurodyti, ten yra kažkoks pakitimas tipų skiepijimų, reikalingų prieš kelionę į skirtingas šalis. Galima gauti informaciją iš specialisto medicinos žiniatinklio svetainės, tačiau jūs turite aplankyti savo vietinį gydytoją tolimesniam paaiškinimui dėl būtinų vieno dolerio banknotų. Šio vizito turi atvykti ankstyviausioje galimybėje, kadangi medicinos specialistai turi sutvarkyti imunizacijos kursą. Jūsų vienos kelionės kelionės draudimo tiekėjas gali atmesti reikalavimus, jei jūs nepaėmėte patarto atsargumo.

Skiepijimo įvairios rūšys

Yra trys rūšys skiepijimų, reikalingų važiuojančių užsienyje. Rutiniška imunizacija yra duota kaip priemonė apsaugos prieš bendras ligas tokias kaip tymai ir raudonukė, ir gydytojai gali rekomenduoti kitus priklausomai nuo aplankytų šalių. Žmonėms, planuojantiems keliones į Indiją, pataria imtis atsargumo priemonių prieš hepatitą A ir poliomielitas, tuo metu, kai pasiutligės šūviai yra rekomenduoti planuojantiems keliones į Tailandą. Kiti gali būti reikalingi anksčiau, negu keliautojams leidžia įeiti į kai kurias užsienio šalis; pavyzdžiui, reikia aprūpinti įrodymą geltono karštinės skiepijimo prieš įėjimą į Angiliją ir Angolą. Keliautojai gali taip pat paimti tabletes ir kitas medicinos sąlygas, kad sumažintų būtinumo galimybes padaryti vienas kelionės kelionės draudimo išmokas prieš sveikatos priežiūros kainas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Rimti Kelionės Pavojai

Tie, kas suplanavo keliones į daugiau išsivysčiusių šalių gali klaidingai manyti, kad imunizacija nėra reikalinga. Tačiau, tai verta parodyti, kad yra galimybės sutarties sudarymo gripo ir tiksėjimo pakeltas encephalitis tam tikrose dalyse Skandinavijos, pavyzdžiui. Žmonės, važiuojantys į Jungtinę Karalystę ar Ameriką pirmą kartą, gali taip pat būti nustebinti reikalingumo. Žinoma, pavojai yra daug didesni Lotynų Amerikos, Afrikos ir Vidurinių Rytų besivystančiose šalyse, ir tai taip pat verta pažymėti, kad medicinos sąlygos lygmenys yra gana blogi šitose srityse – keliautojai turi net būti transportuoti oro linija į kokybę medicinos įkūrimas kitose pasaulio dalyse. Užsienio medicinos perkėlimo kainos yra ypač aukštos, ir keliautojai gali būti patenkinti finansine apsauga, garantuota vieno kelionės kelionės draudimo.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.