Sarvuotos durys

parašė , 2012-06-11 07:47

Kiekvienas trokšta turėti privačią erdvę, saugų kampelį. Šiais, kaip jau tapo įprasta, neramiais laikais, tai ypač reikšminga . Nesvarbu, ar ta asmeninė vieta yra mieste, ar kaime, nesvarbu, kokio tipo būstas (butas, nuosavas namas, sodo namelis ir t.t.), visada šeimininkas trokšta ir privalo jaustis saugus, turėti galimybę atsipūsti ir nemąstyti apie tai, kas kliudo ramybei. Kokie gi dalykai, kokios namo dalys suteikia pasitikėjimo, saugumo ir privatumo jausmą? Ko gero, neretas atsakytų – durys. Juk pro jas įeinama vidun, o jas uždarius viso aplinkinio pasaulio problemos ir negandos lieka kitapus. Taigi, tampa suprantama, kad tai itin svarbi būsto dalis.

Jei norima jaustis užtikrintai, renkamasi ne paprastas, o šarvo duris. Jos būna iš plieno, labai stiprios ir nebijančios drėgmės. Stakta – irgi padaryta iš plieno. Kai svajojama apie kažkokį pirkinį, pradedama žvalgytis po žiniatinklio platybes. Čia pilna komentarų, patarimų ir nuomonių. iš tikrųjų svarbu sužinoti, kuri šarvo duris siūlanti firma patikimesnė ir geresnė, bet būna ir visokių nesąmonių. Pavyzdžiui, kai kur sakoma, jog šarvo durys netinka nuosavam namui, praleidžia vandenį į vidų ir t.t. Tai visiška nesąmonė, o tik tušti plepalai.

Galima paminėti, jog šarvo durys skirstomos į tris rūšis. Viena iš jų būtent ir yra šarvuotos gyvenamojo namolaukinės durys. šarvuotos lauko duryspritaikytos lauko sąlygoms. Jos būna padengtos fanera, kuri nebijo drėgmės. Be to, tokios durys nebijo oro temperatūros pokyčių. Jų konstrukcija stipri ir ilgaamžė.

Toliau – šarvo laiptinės lauko durys. Nors taip vadinamos, jos iš tiesų naudojamos ne tik laiptinėse, bet ir katilinėse ar gamybinėse patalpose.

Galiausiai – šarvuotos buto durys. Jos būna padarytos naudojimui vidaus sąlygomis. Tokios durys „nesutaria“ su didele drėgme (dėl medžio imitacijos plokštės). Jos taip pat tinka biurams ir panašioms patalpoms.

Mitas, jog šarvo durys kam nors netinkamos, paneigtas. Vis dėlto, atsiliepimus apie tai, kur geriausiai atliekama viskas, kas susiję su žodžiais „šarvo durys“, vertėtų paskaityti. Paprasta logika – žmogus, pasinaudojęs firmos paslaugomis ir likęs nepatenkintas, tikrai nerašys: „…pati geriausia tokias paslaugas teikianti firma“. Taigi, verta pasidomėti ir apie teigiamas, ir apie neigiamas puses.

Internete taip pat galima sužinoti, kur siūlomos žemiausios kainos ir palankiausios akcijos. Tokį veiksmą atlikti itin lengva su kai kur esančia nemokama paslauga – kainos skaičiuokle. pakanka suvesti keletą duomenų bei pasirinkti ypatybes (vieną iš trijų minėtų rūšių (buto, laiptinės lauko, lauko), spalvą, kiekį ir pan.).

Šarvuotos durys – ne tik paprastas pirkinys. Tai investicija daugeliui metų į priekį, todėl prieš išsirenkant privaloma įdėmiai apsižiūrėti. Tuomet su tvirtomis durimis bus saugiau gyventi bet kokioje vietoje.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.