Punktai, kad turėtų galvoje prieš automobilių draudimo išmokos sisteminimą

parašė , 2015-05-06 12:42

Oh, einančių vorele automobilių draudimo išmokų kankynė. Ne tiktai jūs turite reikalo su nelaimingu atsitikimu ir viskuo, kas atvyksta su tuo, bet jūs taip pat turite jaudintis dėl sisteminimo reikalavimo su jūsų automobilio draudimo bendrove ir išplaukiančiu aukščiausios kokybės normų padidėjimu. Bet laukite, anksčiau, negu jūs ėsite, nėra jokio įstatymo, kuris išdėsto, kad jūs turite pranešti kiekvieną nelaimingą atsitikimą savo automobilių draudimo bendrovei. Jūs negalėtumėte žinoti to dar, bet kiekvienas reikalavimas, kurį jūs darote su savo draudiku tęsia jūsų draudimo įrašą. Dabar, su tuo turint omenyje, jūs galėtumėte norėti apsvarstyti porą punktų prieš automobilių draudimo išmokos sukūrimą.
Jei jūsų franšizė yra daugiau, negu jūsų remonto kaina…, tai būtų gera mintis užmokėti remonto sąskaitas savarankiškai ir jūsų draudikui pakenkimo nepranešimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs turite daugialypius bilietus ant savo vairavimo įrašo. . tai būtų gera mintis susisiekti su jūsų valstybės draudimo skyriumi, kad sužinotų tai, kuo taisyklės yra apie jūsų politikos ne atnaujinimą. Jei jūs turite daugialypius bilietus, ir jūs susitikote su nelaimingu atsitikimu, kuriame jūs esate kaltas, ir tai daro jūsų atvejį idealiu non-renewability, jūs galėtumėte norėti peržiūrėti reikalavimo su jūsų draudiku sisteminimą.

Jei kitas automobilis ar asmuo yra apimti nelaimingo atsitikimo…, jūs turite svarstyti nelaimingo atsitikimo jūsų draudikui pranešimą. Kai kuriais atvejais, dvi partijos galėtų norėti išspręsti pakenkimus draugiškai tarp jų, neapimdamos draudimo bendrovių, bet kartais, galėtų reikėti dienos ar du sužalojimams, kad pasirodytų, ar dar kas nors galėtų padaryti reikalavimą prieš jus. Tai yra šioje situacijoje, kur jūs norite galėti, kur jūsų draudimo bendrovė gali apsaugoti jus.

Jei jūs registruojate reikalavimą vagystei, vandalizmui, riaušėms, šaunate ir taip toliau, kur jūs nesate kaltas…, jūsų aukščiausios kokybės normos neturi būti paveiktos. Vadinasi, nesibijokite registruoti reikalavimą su jūsų vežėju tokiais atvejais.

Jei jūs esate kažkas su geru vairavimo įrašu…, ir jūs susitinkate su smulkiu nelaimingu atsitikimu kaip, pavyzdžiui, jei jūs turite sparno reples, tai iš tikrųjų neketina pakeisti būdą, kuriuo į jus pažiūri. Jūsų normos nebus labiausiai tikėtina padidintos. Bet jei jūs esate kažkas su nelaimingų atsitikimų ir einančių vorele reikalavimų istorija, yra labai geros galimybės, kad jūsų normos bus padidintos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs padarėte seriją nedidelių ieškinių praeityje…, jūs galėtumėte norėti galvoti dukart apie sisteminimą reikalavimo apie naujausią nelaimingą atsitikimą, ypač jei nuostoliai yra smulkūs ir gali būti atlyginti lengvai. Daug nedidelių ieškinių gali būti padidintų premijų priežastis taip būti labai atsargūs su tuo, kokius reikalavimus jūs registruojate su savo draudiku.

Automobilio draudimas yra skirta, kad apimtų jūsų nuostolius, kai jums iš tikrųjų reikia jo į. Atvejais, kai pakenkimas yra žymiai mažas ir jūs galite leisti sau užmokėti, kad taisytumėte jį iš jūsų savos kišenės, svarstyti su jūsų tiekėju reikalavimo nesisteminimą. Panašiai, jei jūsų automobilis turi didelį pakenkimą, nesivaržykite registruoti reikalavimą su savo kompanija, būtinai!

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.