Profesinės civilinės atsakomybės draudimo draudimas – kas daro tai naudinga profesinėms firmoms.

parašė , 2012-08-29 12:42

Bet koks kreditai bedarbiams verslas, kuris siūlo profesines paslaugas ar duoda patarimą turi svarstyti paėmimo profesinės civilinės atsakomybės draudimo draudimą (PII). Bet koks su defektais patarimas ar pateikta paslauga gali padaryti verslą teisiškai atsakingą reikalavimams padarytas kliento/kankinio. Tokiais atvejais, profesinės civilinės atsakomybės draudimo draudimas padeda verslo rankenai visos teisėtos kainos, kurios kyla iš reikalavimų, padarytų klientų.

Kai kurios iš profesijų, kurios turi paimti profesinės civilinės atsakomybės draudimo draudimą yra – medicinos profesionalai, pastato/palaikymo rangovai, finansiniai konsultantai, reklamavimas ir PR agentūros, projektuotojai, ir taip toliau. Kai kuriems iš profesionalų, profesinės civilinės atsakomybės draudimo draudimą padaro privalomą Jungtinės Karalystės vyriausybė, kad gautų jų profesinį leidimą
Jie apima buhalterius, architektai, solisitoriai, įkeičia tarpininkus, draudimo brokerius ir finansinius patarėjus.

Draudimas saugo profesinį verslą prieš atsakomybę, prieinančią matyt dėl aplaidumo, klaidos ar praleidimo, praradimo duomenų ar informacijos, pažeidimo konfidencialumo, tarnautojų nesąžiningumo, ir taip toliau, kuris gali paveikti verslo reputaciją ir finansinį stabilumą baisiai.

Pašalpa imti šią politiką Kaip atskirą professional/a profesinį verslo savininką, svarbu apsaugoti save nuo teisėtų įsipareigojimų, atliekant jūsų profesiją todėl, kad, praradimas dėl bet kokios rūšies klaidų ar aplaidumo skubus kreditas iš pusės savęs/jūsų savarankiškai tarnautojai, gali pasirodyti yra brangus.

• Garantuoja, kad lygus verslo Profesinės civilinės atsakomybės draudimo draudimo prabėgimas saugo jus, dengdamas išlaidas, apimtas viso proceso ir prie aprūpindamas teisinę pagalbą, kad jūs valdytumėte savo verslą sklandžiai. Teisingai timed pagalba, pateikta šio draudimo poliso, neleis jūsų konfiskuotu automobiliu prekyba sustabdyti jūsų verslą krizės laiku, tokiu būdu, garantuodamas lygų jūsų verslo bėgimą.

• Dengia pavojus, jungtus tarnautojo aplaidumu, Jūsų tarnautojas gali pašalinti ar prarasti truputį svarbios informacijos, susietos su jūsų klientu atsitiktinai tuo metu, kai darbe. Tai gali privesti prie kliento, kad atneštų bylą prieš jus. Turėdamas PII, jūs galite būti, yra užtikrintas, kadangi ši politika taip pat siūlo dangą žalai, padarytai jūsų tarnautojų aplaidumo.

• Taupo nuo finansinių nuostolių per bylų Bylas, kartais gali vadovauti į tūkstančius dolerių, kurie gali būti didžiule našta jums. Kartais, jūs turėsite pakelti išlaidas bylos be to kompensacija, kuri bus užmokėta klientui. PII draudimo turėjimas atmestų šitas finansines problemas ir tokiu būdu, gelbėja jus nuo finansinių nuostolių.

• Pasiūlymų palaikymas nuo patyrusių teisininkų, kuriais šio draudimo pranašumas yra toks, kad tai siūlo palaikymą nuo patyrusių teisininkų. Kaip profesinis verslas, jūs negalite spręsti didžiulio praradimo laiko ir painumo, apimto bylos. Tam reikia patyrusio patarėjo teisės klausimais, kad padarytų darbą. PII draudimas šiame klausime būtų didelė pagalba jums.

Priartėkite prie gerbiamos finansų maklerio įmonės, pasirinkdamas šį draudimą yra daug daiktų, kuriuos jūs turite svarstyti, pasirinkdamas profesinės civilinės atsakomybės draudimo draudimą. Kai kurie iš jų apima: aukščiausios kokybės skaičiavimo metodas, pavojai, apimti jūsų verslo, gamtos verslininkystės ar potencialios kompensacijos, ir taip toliau. Jūs turite taip pat tikrinti dėl statutinės valdžios ir draudimo bendrovės reputacijos.

Visada patariama paimti gerbiamos draudimo finansų maklerio įmonės pagalbą, pasirenkant šį draudimą. Tai turi būti taip todėl, kad šitos firmos turi reikalo su kelių firmų draudimo produktais. Jie gerai žino rinką. Jie patartų jums tinkamiausias jūsų verslo dangos kiekis.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.