Prarastų duomenų gelbėtojai Jungtinėje Karalystėje

parašė , 2016-07-27 20:20

Data recovery company – Londone įsikūrusi IT specialistų kompanija, pasiruošusi Jums padėti susigrąžinti dėl vienokių ar kitokių priežasčių prarastus duomenis. Jeigu iki šiol manėte, kad sugedus jūsų kompiuteriui, mobiliajam telefonui, sulūžus kortelei ar dingus elektros tiekimui prarasti failai nebegali būti atkurti – galite pradėti galvoti iš naujo. Londone įsikūrę duomenų atkūrimo specialistai taiko įvairias duomenų atkūrimo technikas ir gelbsti net pačiose kritiškiausiose situacijose.

Saugūs duomenysDar visai neseniai atskirtos duomenų atkūrimo įmonės nesisteigė. IT inžinieriai, besispecializuojantys kitose srityse, kiek galėdavo, atkurdavo duomenis savo jėgomis. Kadangi kompiuteriai labai sparčiai tobulėjo, o mobilieji telefonai taip pat tapo galintys apdoroti didžiulius kiekius duomenų, padidėjo ir rizika. Žmogus savo įrenginiui patiki vis didesnę duomenų apkrovą, todėl šiam sugedus atsiranda tikimybė prarasti didelį kiekį informacijos. Kaip duomenys prarandami? Galima būtų kalbėti ir kalbėti. Techniniai gedimai, elektros energijos svyravimai, fiziniai lūžiai,loginės klaidos ir daugybė kitų priežasčių sukelia grėsmę jūsų per daugybę metų sukauptoms nuotraukoms, video, muzikos failams, dokumentams, duomenų bazėms. Duomenų atkūrimu užsiimančios kompanijos garantuoja konfidencialumą, greitą darbų atlikimą ir duomenų sugrąžinimą jums pačiu priimtiniausiu formatu.

Kiek anksčiau jau buvome užsiminę apie duomenis, prarandamus iš mobiliųjų telefonų. Kadangi išmanieji telefonai dabar tokie pažangūs, kad daugeliui net pakeičia nešiojamuosius kompiuterius, jiems tenka nemažas kiekis duomenų. Atstatant duomenis, reikalui esant, kuriama atsarginė kopija, galimas duomenų perkėlimas iš senų prietaisų į naujus, turinys perkeliamas ne tik iš paties įrenginio, bet ir iš SIM kortelių. Klientams pageidaujant, galimas net sms žinučių ir skambučių rodmenų išsaugojimas bei atkūrimas. Specialistai visada primena: jei klientas nėra tikras, kad pats gali atstatyti savo duomenis, geriau jau nerizikuoti, nes dažnai tokie neužtikrinti bandymai pridaro daugiau papildomos žalos.

Data recovery company specialistai nuolatos tobulinasi, išbando naujas technikas ir gilina žinias. Informacinės technologijos keičiasi ir vystosi labai sparčiai, todėl IT specialisto darbas yra nuolatinis mokymasis. Keičiasi duomenų formatai, laikmenų talpos, keičiasi įrenginių specifikos, todėl prireikia naujų metodų atkuriant prarastus duomenis. Kadangi Londone įsikūrusių mūsų tautiečių yra gana nemažai, tie, kurie išbandę pristatomos komandos paslaugas – neliko nusivylę. Architektūrą studijuojantis Vaidas savo mobilųjį telefoną šiems specialistams nunešė po to, kai šis netyčia atsidūrė po motorolerio ratais. Elena meistrams buvo atnešusi savo kompiuterį po to, kai itin pavojingas virusas privertė gerokai paprakaituoti. Abiejais atvejais „gelbėjimo operacijos“ buvo sėkmingos ir jaunuoliai rekomenduoja šiuos „technikos gydytojus“ kitiems bendrataučiams.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.