Ppi reikalauja: tam tikri punktai svarstyti

parašė , 2014-10-24 18:22

PPI ar Užmokesčio Apsaugos Draudimas tęsia būti svarstoma problema praėjusius metus. Dabar, bankai ir draudimo tiekėjai nagrinėja ir šiuo metu didina Užmokesčio Apsaugos Draudimo reikalavimo procesą.

Šiuo laiku, anksčiau, negu mes pasistūmėsime, kaip gauti PPI reikalavimus, leidžia mus iš pradžių kalbėti apie tai, kas yra PPI starteriams. Užmokesčio Apsaugos Draudimas (PPI) yra draudimo nušvietimas žiniasklaidoje, kuris yra specialiai suprojektuotas, kad padėtų asmeniui palaikyti jų paskolą ar sprendimą jų kortelių atvejais, kai asmuo (kas kreipiasi dėl PPI) negali užmokėti to dėl incidento, bedarbystės ar hospitalizavimo.
Šiandien, jūs galite surasti daug žmonių, prašančių PPI reikalavimų, bet deja dauguma jų negalėjo gauti tokį. Tai yra todėl, kad dauguma žmonių, kurie prašo PPI neturi, tyrinėja sąlygas ir terminus tame rūpestingai. Ryšyje, jei jūs ketinate gauti PPI reikalavimą, svarbu, kad jūs vertinate iš pradžių savo asmeninę sąlygą ar aplinkybes, kad nustatytumėte, jei jūs ruošiatės reikalavimui. Apačioje yra kai kurie būtini daiktai, į kuriuos jūs turite atsižvelgti prieš PPI reikalavimo prašymą.

Jūsų amžius, kai PPI nušvietimas žiniasklaidoje buvo parduotas

PPI planai gali tiktai būti parduoti asmenims, kurie yra amžiaus viduje 18 ir 65. Taip, jei pradžioje jūs kreipėtės dėl PPI, kai jūs esate jaunesnis, kad 18, tada jūs galite nueiti ir gauti įstatyminį reikalavimą missold PPI. Taip pat, jūs galite surasti PPI politiką, kuri turi viršutinį amžiaus slenkstį, kuriame reikalavimas negalėjo būti padarytas, jei jūs nepasiekėte to amžiaus cenzo. Kai jūs viršijote slenkstį, tada jūs, PPI bus neefektyvus. Todėl įsitikinkite, kad jūs tikrinate savo draudimo planą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs esate atsistatydintas, bedarbis, savinaudojo po to, kai jūs išimate PPI?

Jei taip, tai jūs turite didelį pagrindą, kad padarytumėte PPI reikalavimus. PPI yra beprasmis, jei jūs išėmėte jį, kai jūs esate jau savisamdytas, atsistatydino, bedarbiu. Tiems, kas daro darbo nepilną darbo dieną neleistų išimti PPI. Papildomai, žmonės, kurie dirba pagal trumpalaikį kontraktą ar kontrakte, kurį jie tikėtina užbaigs bedarbis ateityje neturi teisę gauti PPI taip pat.

Medicinos Problema, kai PPI buvo parduotas.

Šiandien, kad ir kada jūs pasirašėte už PPI su einamuoju sveikatos sutrikimu, kurie veda jus į jūsų paskutinio darbo galą tada labiausiai tikėtina, jūs turėjote missold PPI. Jūs galite turėti atmokėjimą, kurį jūs padarėte PPI, apmokėtam tačiau, tai vis dar priklauso nuo draudimo bendrovės, kurią jūs turėjote. Jei jūs ketinate gauti PPI reikalavimą, ir tai buvo įrodyta teisinga, tai galimybės yra jūs, nebus niekada leistas.

Dabar, jie yra tik dauguma faktorių, kuriuos jūs turite svarstyti PPI reikalavimų sukūrime. Jų supratimas, tam tikra aplinkybė aprūpins jus galvomis viršuje, jei jūs turėsite teisę ar ne draudimo išmokai. Todėl gyvybinis, kad anksčiau, negu jūs kreipsitės dėl PPI, jūs visiškai suprastumėte terminus ir sąlygą, paminėtą jos politikoje. Jei jūs nesate įsitikinęs, tada geriau klausia draudimo profesionalo.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.