Plaukimo baseinai ir ne taip saulėtas oro straipsnis

parašė , 2012-12-27 10:29

Ant kredito girgždesio viršūnės mes turėjome orai Šiauliuose. Mes pastebėjome, kad kai kurie plaukimo baseino savininkai net nemalonėjo atidaryti savo baseinus šį sezoną, bet tai skolinga iš dalies į orai Šiauliuose, kur tai buvo “traukimas jūsų juostos laiku”, ir dabar mes esame rugpjūtį, kai kurie Plaukimo baseino savininkai laiko jų baseinų uždarymą ankstyvesne padėka daugiausia į ne taip saulėtas oras. (Gerai rugpjūtis, tik nueitas!)

Fakto svarstymas jūs turite plaukimo baseiną, orai Šiauliuose, būtas išleistas čia Jungtinėje Karalystėje metai po metų. (Atsiminkite Centrinę meteorologijos tarnybą! “Tai ketina būti BBQ vasara”. Jie gali ne visada gauti sekmadienį (Ūkininkaudami)   prognozių teisė laimina juos!) Plikas turint omenyje tai neturi deginti karšto vasaros oro, kad turėtų jūsų baseiną, tik mažas džiovinimo aparatas ir tad šiltas padarys (Mes norime).

Tai yra, kur galbūt yra laikas baseino savininkams svarstyti, ar tai būtų gera mintis turėti “slaptą” plaukimo baseiną, taip atvykite, kokia gegužė su oru paguodžiantis pasprukti iš baseino į sausą šiltą rajoną. Jūs taip pat turėtumėte tą patogų nenusistebėjimo jausmą, kas yra oras, ketinantis panėšėti kasdien. (Gerai plaukimo baseinas tik sėdi ten užpakaliniame orai dabar… Tai būtų eikvojimas, kad nenaudotų to).

Atsakymas į problemą. Panaudokite orinį kupolą. Išskyrus buvimą gabus panaudoti baseiną, kai jūs norėjote (kuris yra tuo, kam mintis apie turėti plaukimo baseiną buvo pirmiausia) Jo kita pašalpa apima praplėtimą sezono į į vėlesnius mėnesius metų, naudojimą mažiau energijos per saulės karščio naudą, ir tai taip pat mažina baseino palaikymą.

Metai aš atnaujinau baseiną. (Tai buvo vasario pabaigoje.) yra, buvo pagrindo šaltis, bet dirbantis baseino kupole… gerai! tai buvo tai šilta kitą dieną, aš uždėjau savo šortus ir Vietos iš kurios mušamas golfo kamuoliukas marškinius. Nebuvo jokio šildymo ant, tik saulės karščio nauda, aš buvau nustebintas, kaip šiltas tai buvo.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.