Planavimas nupirkti draudimą? – daro tai protingai

parašė , 2013-10-12 15:30

Šiandieniame pasaulyje, draudimas yra būtinas produktas, kurį kiekvienas turi nupirkti. Tai padeda mums rūpintis mūsų finansiniu poreikiu per nelauktą kritišką padėtį ir gelbėja mus prieš finansinius sunkumus.

Nelaukti įvykiai gali atvykti į formą staigaus nelaimingo atsitikimo, gyvensenos ligos, transporto priemonės vagystės/pakenkimo, ir taip toliau. Taip, jūs turite suprasti tikslą ir reikalingumą imti draudimą, ar tai yra jums, jūsų šeimos nariams, jūsų transporto priemonei ar namo. Dabar daug draudimo bendrovių siūlo draudimo polisus įperkamose premijose. Vieną kartą tikslas, tipas apsaugos ir nušvietimo žiniasklaidoje lygmuo yra nustatyti, atėjo laikas suplanuoti, kaip nupirkti draudimą. Aptarkime, kaip nupirkti draudimą protingai.
Tikrinkite kainą tinkle Prieš pirkimo draudimą, jūs turite tikrinti kainas tinkle ir palyginti draudimo citatas (kainos) skirtingų tipų draudimo polisų, pasiūlytų įvairių draudimo bendrovių, kurios yra pasiekiamos rinkoje. Duokite savo detales ir tikrinimą, kurį kompanijos siūlo panašiai politikai įperkamomis kainomis.

Tuo metu, kai draudimo tyrinėjimas įvertina tinkle, jūsų paprašys jūsų detalių. Įvairūs parametrai nustato jūsų draudimo aukščiausios kokybės kainos vertę., Pavyzdžiui, atveju automobilių draudimo, draudimo tiekėjas paprašo, kad jūs detalės tokios kaip kaina, modelis, metai gamybos, vairuotojo amžiaus, vietos, sergėjimo saugumo, ir taip toliau nustatytumėte jūsų automobilių draudimo premijos vertę. Taip, jūs turite rūpestingai tikrinti tuo, kas paveikia aukščiausios kokybės kainą.

Tinkamas nušvietimas žiniasklaidoje Čia atvyksta pagrindinis sprendimas, kurį jūs turite priimti tuo metu, kai pirkimo draudimas. Mes visi žinome tai, kuo aukščiau nušvietimas žiniasklaidoje, tuo brangesnis premija yra. Bet, nesupainiokite mažiau nušvietimo žiniasklaidoje su tuo, kad tai taupė pinigus ant premijų. Vėliau, atveju kritiškos padėties, jums, galbūt, reikia išleisti pinigus nuo jūsų kišenės. Patartina paimti tinkamą nušvietimą žiniasklaidoje, pagrįstą jūsų biudžetu.

Taip pat, jūs turite tikrinti tai, kas visi daiktai, kurie yra apimti politikoje ir koks nėra. Tikrinkite, kaip draudimo garantinis fondas dirba., Pavyzdžiui, tam tikroje gyvybės draudimo politikoje, pasipelnytojas gaus apdraustą kiekį tiktai po mirties apdrausto, bet jis negaus kompensacijos už ligoninės išlaidas, kai apdraustas bus hospitalizuotas. Taip, jūs turite suprasti nušvietimo žiniasklaidoje lygmenį, apimdamas, kas įtraukiama ir pašalinama politikoje.

Pasirinkite draudimą, kuris tinka jums, Kadangi yra skirtingų tipų draudimo polisų, pasiekiamų rinkoje, daug žmonių dažnai yra trikdomi ant to, kokį draudimą jie turi paimti. Pavyzdžiui, jei jūs planuojate nupirkti sveikatos draudimą savo šeimai, jūs galite turėti skirtingą pasirinkimą kaip – atskira sveikatos politika ar šeima pagrįsta politika ar pagyvenusio žmogaus sveikatos politika jūsų tėvams, ir taip toliau. Jūs turite suprasti, kuri politika tinka jūsų šeimai ir duoda jums aukštesnę apsaugą įperkamose premijose.

Kai tik jūs padarėte pakankamai tyrinėjimo įvairių draudimo citatų ir kompanijų ir pagaliau nusprendėte nupirkti draudimą, pasirašyti politikos dokumentus tiktai po to skaitymo, rūpestingai apimdamas terminus ir sąlygas, nušvietimo žiniasklaidoje, pašalinimo lygmenį, reikalaudamas proceso, ir taip toliau.

Punktai, kad atsimintų • Pasirinkite būdą aukščiausios kokybės užmokesčio, pagrįsto jūsų patogumu. • Visada laikykite save atnaujintą su pakeitimais politikos, atnaujinimo datų, ir taip toliau. • Paprašykite, kad jūsų draudikas aprūpintų atnaujinimą laiku per paštą ar kontaktinį numerį. • Niekada neuždarykite savo draudimo poliso anksčiau, negu jūs turėsite kitą savo rankoje. • Gaukite tinkamą draudimą rūpintis jūsų finansiniu poreikiu.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.