Pirkimo internetu įpročiai

parašė , 2017-05-01 23:48

Ar pažvelgtume į Pigu Latvia klientų įpročius, ar į lietuviškos parduotuvės versijos pirkėjų elgseną, būtų nesunku pastebėti, kad iš tiesų yra nemažai besikartojančių tendencijų, kas kada ir kaip perka. Tas pats galioja ir įvairiems kitiems parduotuvių online tinklams, kurių vartotojai nuolat perka prekes ir mėgsta naršyti parduotuvių puslapiuose.

Perka darbo metu

220Pastebėtina, kad kompleksinių interneto parduotuvių lankytojai mėgsta parduotuvės aplinkoje pasirodyti darbo metu. Ar tai būtų Pigu Latvia, ar Amazon, tačiau pirkėjai mėgsta daryti turus darbo metu. Taip, kaip gyvenime išsiruošę ieškoti kažkokio pirkinio mėgstame praeiti kelias parduotuves, taip patinka ir online pirkėjams pasižvalgyti kelių parduotuvių virtualiose lentynose. Be to, atsiranda ir įprotis pasižvalgyti po gretimus skyrius, o ne tik išsinešti prekes iš to skyriaus, kuriame tuo metu turėtum lankytis. Kartais pasižvalgymai nulemia ir kokio nors naujo pirkinio įsigijimą. Darbo metu perka dažniausiai žmonės, kurie atvyksta į biurus, sėda prie kompiuterių ir turėtų klusniai vykdyti savo pareigas bei dirbti darbus. Deja, dažniausiai ne iš karto norisi dirbti. Tad vietoje darbo daug kas pasirenka šiek tiek atsipalaiduoti interneto parduotuvėse ir ten nusipirkti ką nors, ko reikia ar nereikia.

Daugiau perka moterys

Turbūt dažnesnėmis pirkėjomis būtų galima vadinti moteris nei vyrus. Jau seniau būdavo kuriami anekdotai apie tai, kiek daug ir su kokiu malonumu moterys perka, tai pastatant prieš vyrų elgseną ir sukuriant juokingas situacijas. Statistikos pasaulinės rodo tą patį: darbo metu dažniau mėgsta apsipirkinėti moterys. Štai savaitgaliais, ypač jeigu geri orai, panašu, visi uždaro savo kompiuterius ir kažkur iškeliauja, todėl ir nieko neperka. Kartais tie pirkimai vyksta naudojantis telefonu, tačiau vėlgi – ne visada. Visgi perkant kažką telefonu irgi patogiau tą daryti aplinkoje, kuri būtų stabili. Jeigu savaitgalį keliaujama į kaimą ar kažkur kitur, tuomet yra daug sunkiau nusipirkti, ko nori. Štai dėl ko perkama tiesiog iš darbo. Juk tada būni greitas, budrus, turi visus dokumentus, banko korteles su savimi. Tačiau savaitgaliais kartais prekės apžiūrimos telefonu, bet dar neperkama.

Sezoninės tendencijos

Interneto prekyba iš tiesų tarnauja vartotojų poreikiams, todėl ir siūlo pirkti būtent tai, ko žmonėms labiausiai reikia. Žinoma, dažniausiai veikia google reklamos strategijos, todėl, jeigu nenaudojamos skelbimus ir reklamas blokuojančios programėlės, tuomet žmonės iš tiesų mėgsta įsigyti kokių nors sezoninių prekių. Netgi pakanka naršyti internete ir nieko per daug negalvoti, jums bus parodytos reklamose prekės, kurių jums reikia – nes internetas apie jus viską žino geriau, negu galvojate. Google reklamas valdo itin protingi algoritmai. Galiausiai, kai kurie sezoniniai pirkiniai yra labai universalūs visiems žmonėms. Tai ir dažai margučiams, ir eglutės bei visi Kalėdiniai papuošimai, ir kt.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.