Pigūs draudimo – kaip naudotis Occupy Wall Street strategijos sutaupyti draudimo sumas

parašė , 2011-12-27 07:29

Kai kalbama apie ieškant baidares Pigūs draudimo, ji tikrai skliautais į jūsų deramo rasti geriausius tarifus. Tai yra, nes yra visų rūšių gerą kalbama ten, kurie turi būti aptiktam tie asmenys, kurie yra pasirengę įdėti į darbą. Į žiūrėti “užima Wall Street” protestus, kad buvo vyksta paskutiniu, lengvai matyti kad nėra patirties apie sutaupyti pinigų politikos iš demonstrantų, kad buvo žygiavimas miestuose visoje Jungtinės Valstijos. Šis straipsnis bus ištirti kai kurie iš šių pamokų ir parodyti jums, kaip galite naudoti savo strategijas pradėti šiandien sutaupyti šiek tiek pinigų.
Skaičius yra energijos

Pirmoji pamoka, kad galima pasimokyti iš, kaip paskola bedarbiui sutaupyti pinigų ir rasti prieinamą draudimo “užimti” judėjimas yra tai, kad energijos, numerius. Naudodami galią ir įtaką, kad ateina kartu su atsižvelgdama masyvi žmonės ieško keisti, organizatorių ir dalyvių, šių protestų atneša kai kurie dėmesį į jų priežastis: kuris yra sustojimo Firmos greed ir ekonominės neteisybės.

Kaip draudimo vartotojų galite naudoti tokią pat strategiją išsaugoti daugiau priešinasi savo kišenės. Galite naudoti numerius galia per susietus tokios politikos apsaugoti jūsų namų, automobilių, gyvybės ir net jūsų augintinė gauti daugiau palankias norma dėl jūsų aprėptį.

Kartais tik kaulai požiūris yra geriau

Kai “užimti” protestuotojų nuspręsti perimti miestas jie tai greitas kreditas daro su požiūriu, kad yra stiprus su minimaliste deglo. Jie tegul į įspūdingus jų grupių kalbėti apimtis, kai jie yra ώygiavimas žemyn pagrindinių pagrindinių didmiesčių sričių gatvėse. Tai yra antroji pamoka, kad galima pasimokyti iš šio judėjimo, kai kalbama apie sutaupyti pinigų, pigių draudimo.

Kai kalbama apie saugoti daiktų ir žmonių, kurie jums vertės labiausiai, kartais tik kaulais požiūrį per pakanka įskaitant varpai ir whistles daug į jūsų planą. Kartais padangu restauravimo iranga reikia yra pagrindas politika, kad bus jums visai dar kartą į žalingas situacija.

Netikėtai atsitiks

Viena iš svarbiausių pamokų, kad galima pasimokyti iš “užimti” judėjimas yra, kad net pigesni draudimo poreikis yra didelis. Tai, nes pati protestus yra testamentas, kad kai jis ateina į gyvenimą, netikėtai taip atsitiks. Taigi, kai jūs manote, kad jums nereikia apsaugoti vertingų daiktų jūsų gyvenime; tai tiksliai laikas, kai kažkas yra gali atsitikti, kad bus jums nori, kad jums buvo politiką vietoje.

Todėl daroma išvada, automobiliu supirkimas Vilniuje ar jūs sutinkate ar nesutinkate su žmonių, kurie dalyvauja protestus “užimti” ir judėjimo, jūs turite pripažinti ten jie davė žmonėms kažką galvoti ir kalbėti apie visus aspektus gyvenimą. Todėl būtina imtis kelias pamokas, kad buvo aptariamos šiame straipsnyje, kai atėjo laikas sutaupyti pinigų jūsų kitą žema kaina draudimo polisą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.