Penki patarimai, kurie padės jums sustabdyti dantų skausmo skausmą

parašė , 2014-04-25 12:45

Jūs esate sergantis ir nuvargęs nuo dantų skausmo skausmo? Dauguma mūsų patyrė šį kankinantį skausmą kuriuo nors laiku. Taip, kaip jūs sustabdote tai ir visa kančia, kuri eina greta to?

Tai apibūdina jus? Yra jūs skaudinimas ir reikia neatidėliotino palengvėjimo. Jei jūs bandote natūralų vaistą, per priešingą vaistą ar einate pas odontologą.

Šis straipsnis duos jums keturis būdus aprūpinti laikiną šios problemos palengvėjimą. Penktas vaistas bus nuolatinis jūsų skausmo sprendimas.

Jie yra penkerios priemonės, kurios gali padėti jums:

1. Pabandykite česnako skiltelę. Jūs galite pakelti tai savo bakalėjos krautuvėje. Tai nebrangu ir gali pasiūlyti kai kuriems žmonėms neatidėliotiną palengvėjimą.
Tik nulupkite česnako skiltelę ir padėkite burnos rajone, kur jūs patiriate skausmą. Įkąskite žemyn tam ir laikykitės kelias minutes, kad išleistumėte tai mirkti į paveiktą vietą.

Kartais tai gali sukelti kažkokį degimą, bet paprastai nueina po poros minučių. Jei degimas išsilaiko tik skalavimas su šiltu druskos vandeniu, ir tai turi duoti kažkokį neatidėliotiną palengvėjimą.

2. Gvazdikėlio nafta, kuri gali būti nupirkta daugumoje parduotuvių, kurios parduoda prieskonių darbus gerai už dantų skausmo palengvėjimą.

Gvazdikėlio nafta dirbs gerai, jei dantis išvystė ertmę. Tik pasiekite, medvilninis rutulys padėjo kelis lašus gvazdikėlio naftos ant to, pastumia tai ertmėje ir kanda žemyn, ir tai gali duoti jums kažkokį skausmo palengvėjimą.

3. Kitos priemonės, kurias jūs galite panaudoti su medvilniniu rutuliu yra vanilės ištrauka, ar kitos ištraukos tokios kaip pipirmėtė ar citrina.

Kaip gvazdikėlio nafta tik padeda kelis lašus ištraukos, kurią jūs pasirenkate ant medvilninio rutulio įkandimo žemyn, ir su viltimi jūs gausite palengvėjimą.

4. Kad gautumėte kažkokį neatidėliotiną palengvėjimą, jūs turbūt turėsite leistis į kelionę į vaistinę.

Per priešingus vaistus tokius kaip anbesol ir oragel, kurį jūs galite pratrinti ant rajono aplink dantį gali padaryti nejautrų skausmą laikinai.

Taip pat bet kuris iš atsarginių skausmo vaistų tokių kaip naproxen, acetaminophen ir ibuprofen gali pasiūlyti palengvėjimą, kol jūs negalite gauti pagalbos.

5. Kadangi jūs galėtumėte įtarti, kad dantų skausmo skausmo priemonės, aptartos šiame straipsnyje, yra laikinos, ir jūs turėsite turbūt suplanuoti paskyrimą su odontologu, jei sąlyga pablogės, ir jums reikia nuolatinio sprendimo.

Kadangi jūs tiriate pasirinkimą jūsų skausmo palengvėjimui, yra tai galimas, kad jūs bandote išvengti dantų vizito. Tai galėjo dėl baimės ėjimo į odontologą ar galbūt finansines priežastis.

Jei jūsų dantų skausmas bus laikinai palengvintas, bet grįš, dantų vizitas bus privalomas todėl, kad jūs galėjote turėti pagrindinę infekciją, kuri galėjo vystytis į rimtas problemas.

Išvadoje daugelis priemonių, kad padėtų su dantų skausmo skausmu, aptartu šiame straipsnyje nuo česnako skiltelės, gvazdikėlio naftos, įvairios ištraukos ir per priešingus vaistus gali būti didele pagalba kai jūs patiriantis dantų skausmo kančią.

Bet kas, jei skausmas nesustoja? Vienintelis būdas jūs ketinate taisyti tai, turi eiti pirmyn ir suplanuoti tą paskyrimą su odontologu. Kaip minėtas ankstyvesnė priežasčių šio vizito atidėliojimo yra, kad jūs galite žinoti, kad jis ketina smogti jums sunkiai kišeninėje knygoje.

Jei kelionė į odontologą yra jūsų ateityje, perskaitytoje šiek tiek toliau dėl tam tikros informacijos, kad padėtų jums eiti tinkle, kad surastų kai kurias įperkamas opcijas gauti nuolatinę sunkią padėtį jūsų dantų skausmo skausmui.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.