Patarimai tam, kad parinktų teisingą variklį maino draudimo polisą

parašė , 2014-09-07 20:25

Jei jūs įėjote į verslą motorinėje prekyboje, tai jums reikės variklio mainyti draudimą. Tai gali būti gąsdinimo užduotimi todėl, kad jūs nežinosite tai, ko jums reikia tiksliai. Jūs galėtumėte būti snigtas po, ir jūs tik parinksite bet kokią seną politiką, ar tai tinkama jums ar ne.

Jūs nenorite suklupti, mokėdamas už politiką, kuri nėra nenaudingas jokia nauda jums, tokiu būdu jūs turite neskubėti ir padaryti savo tyrinėjimą. Nebūkite skubinamas į sprendimo priėmimą anksčiau, negu jūs būsite pasiruošęs ir turėsite klausimų sąrašą, kad jūs norite paklausti draudiko anksčiau, negu jūs galutinai susitarsite.
Kokios politikos jums reikia?

Geriausia, jei jūs žinote, kokia politika, kurios jums reikia anksčiau, negu jūs susisiekėte su savo potencialiu draudiku. Tipas politikos, kurios jums reikia priklauso nuo to, koks verslas, kurį jūs turite.

Jei jūs vairuosite transporto priemones, kurias jūs nevaldote, tai jums reikės Kelių Pavojų politikos, tokiu būdu jūs galėsite vairuoti automobilius nuo savo automobilių partijos. Dauguma prekybininkų susijungė, politika gali būti pasiūta į poliso savininko poreikį. Kai jūs skambinate iki, gauna draudimo polisą, jūs turite paklausti, jei jūs galite pridėti verslo pertraukimo, pinigų praradimo, kelių pavojų, materialaus pakenkimo ir net viešos atsakomybės dangą.

Jūs tik turite pasakyti draudimo bendrovei, kokios politikos jūs ieškote, ir jie turi sugebėti pasakyti jums, kokia politika geriau tiktų jūsų poreikiui.

Jūs tikrai turite pasirinkimą tik, kad pirktumėte politiką, kuri yra ‘nuo lentynos.’ Tai reiškia, kad jūs perkate politiką, kadangi ji yra įrašyta į sąrašą. Jūs neturite pridėti nieko, ir tai taip paprasta kaip skambinantis viršuje ir gaunantis draudimą.

Problema su šitais politikos tipais yra tokia, kad jie ne būtinai dengia viską, kurio jums reikia. Jūs galėtumėte pasirodyti bėdoje žemyn linija ir bandymas reikalauti ant jūsų draudimo, tiktai sužinoti, kad jūs nesate apimtas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Štai kodėl jūs turite sužinoti tuo, kas įtraukiama į visą politiką ir įsitikinti, kad jūs esate apimtas viskam, kurio jums reikia nuo momento, kad jūs susisiekiate su draudikais. Tik įsitikinkite, kad visos dangos yra tinkamos jūsų verslui.

Kas yra vertė to, ką jūs dengiate?

Jūs turite įsitikinti, kad visos jūsų vertės yra teisingos. Tai yra todėl, kad jūs galėtumėte turėti draudimo polisą, kuris tiktai dengia jus tiek daug. Jei jūs klaidingai vertinote kažką, ir kažkas sugenda, tai jūs galėtumėte turėti politiką, kuri yra nenaudinga jums.

Sveikata ir Saugumas

Su jūsų motorine prekybos politika, jūs turite įsitikinti, kad jūs esate apimtas sveikatai ir saugumo svarstomoms problemoms. Pirma, jūs turite įsitikinti, kad jūsų darbo vieta yra iki sveikatos ir saugumo politikos standartų. Tada jūs turite įsitikinti, kad politika apims jus, jei bus nelaimingas atsitikimas, ir vienas iš jūsų darbuotojų yra skaudintas.

Tai yra vienas iš svarbiausių daiktų, jūs turite turėti dangą todėl, kad, jei yra nelaimingas atsitikimas, ir jūs neturite teisingos politikos vietoje, jūs galėjote būti atsakingas už baudžiamąjį persekiojimą.

Parduotuvė aplink

Kai jūs renkate savo draudimo polisą, jūs turite gauti kai kurias citatas iš daugiau kaip vieno draudiko, ir paskui jūs turite parinkti pigiausią iki tol, kol tai dengia rajonus, į kuriuos jums reikia to. Nėra jokios prasmės, gaunant pigiausią politiką, jei tai nenaudinga jums.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.