Patarimai tam, kad nupirktų virtuvės baldai ir reikmenis

parašė , 2012-12-21 08:40

Puikūs Virtuvės baldai nėra nupirkti todėl, kad tai tik atrodo gražu baldų parduotuvėje tik, kad sužinotų, kad, kai jūs atnešėte tai savo name tai atrodo bjauru jūsų virtuvėje, ir kas blogiau, yra, kad jūsų šeimos nariai nėra laimingi apie tai.

Ką tai ima, kad surastų puikius Virtuvės baldai? Viskas kurio mums reikia yra tik 5 lengvi žingsniai.

Virtuvė, kaip visos kitos namų dalys, turi būti nuspręsta kaip šeima, ne asmuo todėl, kad visi šeimos nariai naudoja ir duoda naudos viskam, kas yra vidus namai. Paklauskite savo šeimos narių, kokie baldai turi būti nupirkti. Jei du ar daugiau smukimas ant jūsų pasirinkimo klausia, kodėl, tai pakeiskite savo pirmenybę, jei jie yra teisingi. Tai turi įsitikinti, kad jokie pakeitimai neįvyks po to, kai jūs nupirkote virtuvės baldai ir taip pat padedate jums su jūsų biudžetu.

Būkite, jūsų virtuvės rajonas tada atneša tai su jumis, kai jūs perkate savo Virtuvės baldai. Kankynei laisvas pirkimas, nupieškite savo virtuvės sustatymą, kad įsivaizduotumėte tikrą jūsų pasirinktų baldų vietą. Jei jūs turite pakeisti savo senus virtuvės baldai, matuoti baldų dydį, kad atitiktumėte pakeitimo baldus, kuriuos jūs nupirksite.

Virtuvinis prekystalis, virtuvinis stovas, ir pietų indai yra tik kai kurie iš virtuvinių būtiniausių dalykų. Kad įgytumėte mintį apie būtinus virtuvės baldai ir reikmenis, užduokite sau šituos klausimus:

Galima, jei virtuvė neturi to? Tai gali būti panaudojama valgio gaminimui? Tai gali būti panaudojama tam, kad paruoštų maistą? Jei tai daro tai, kas yra paprasti maistai, kurių jūsų šeima nori?

Ugniai atsparūs virtuviniai baldai nesilaiko, priverčia mūsų virtuvę būti apsaugotas ugnyje, bet tai padeda neleisti ugniai prasidėti, trukdant mažesnėms liepsnoms išsiplėsti. Ugniai atsparūs virtuviniai baldai yra brangūs, bet jie moka būti paruošti.

5. Baldai turi atitikti virtuvinę temą.

Kūrimas naujos virtuvės ar darydamas kai kuriuos siuvimas, rūbų taisymas? Tai moka, kad sulaikytų visą virtuvinę sąranką švarią. Tik nepirkite baldų ar bendrininko todėl, kad tai atrodo gražu, kai jūs matote tai parduotuvėje. Atitikite savo einamosios virtuvės temą, kad baldai ar bendrininkas neatrodytų netinkami. Baldai ar bendrininkas, nesvarbu kaip gražus tai yra, atrodys bjaurūs, jei tai nebus degtukas į organizuotą temą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.