Patarimai ant skirtingų draudimo tipų

parašė , 2014-07-03 18:25

Yra daug draudimo polisų tipų. Labiausiai baziniai tipai politikos, žinoma, yra gyvenimui, sveikatai, ir transportavimui. Apačioje, aš apimsiu šituos pagrindus.

Sveikatos draudimas:

Sveikatos draudimas yra be abejonės svarbiausias draudimo tipas turėti. Daugumos sveikatos draudimo kompanijų siūlo planų įvairovę tikti jūsų poreikiui. Kai kurie planai turi tinklo apribojimus, kurie reikalingas, kad jūs iš pradžių gautumėte pirminę rūpinimosi gydytojo rekomendaciją prieš specialisto matymą. Kiti gali ar galbūt neapima receptinio vaisto nuolaidų, kuris yra svarbus apsvarstymas.
Tiems reikalingume, visos 50 valstybių siūlo laisvas ar pigias sveikatos nušvietimo žiniasklaidoje programas, kurios gali apimti viziją ir dantų rūpinimąsi. Ten registracijos reikalavimai yra didžia dalimi nustatyti asmens pajamų lygmens. Papildomai, yra daug laisvų ir pigių klinikų, kurios siūlo sveikatos priežiūrą vietos gyventojams ir tačiau kitoms klinikoms, kurios specializuojasi vizijoje ir dantų rūpinimesi.

Jei vyksta, jūs esate veteranas be sveikatos priežiūros, aš aprūpinau sąsają apačioje, kur jūs galite susisiekti su regioniniu VA sveikatos priežiūros centru ir paklausti apie užsirašymą viename iš jų planų.

Gyvybės draudimas:

Gyvybės draudimas gali būti nupirktas, kad apsaugotų jus prieš nenuspėtus gyvenimo įvykius, tokius kaip mirtis, bet ne būtinai reikalingas, kad mirtis pasinaudotų tuo. Tai gali apimti taupymo dalį, kuri gali būti atsiimta prieš mirtį. Tai priklauso nuo politikos. Kai kurios kompanijos ima žemesnę premiją po tam tikro amžiaus, kuris daro šią rūšį iš draudimo net įperkamesnę.

Transporto priemonės Draudimas:

Visose penkiasdešimt JAV valstybių. Vairuotojai privalo turėti kažkokią formą atsakomybės draudimo ar įrodymą finansinių atsakingai, turėdami galvoje, kad jie gali užmokėti kainas nelaimingo atsitikimo, kurį reikalingas draudimas apimtų. Vairavimas be atsakomybės draudimo gali privesti prie kieto nubaudimo ir baudų, priklausomai nuo valstybės ir aplinkybių. Labiau vis dar, kaip jūs važiuojate, jūsų transporto priemonė gali paveikti jūsų premiją. Kai kurios automobilio draudimo bendrovės siūlo geras vairuotojo nuolaidas. Priešingai, blogi vairavimo įpročiai gali reikšti aukštesnes premijas ir net blogesnis, draudimo praradimas.

Kaip dauguma žmonių, jūs esate turbūt pažįstamas su anksčiau minėtais draudimo planais. Tačiau, per didelis skaičius žmonių apsieina be draudimo, net kai jie žino pavojus. Padarykite paslaugą ir neskubėkite, kad tyrinėtumėte šitas rūšis draudimo planų jūsų valstybėje. Neleiskite savo finansų turėti jus manantis, kad pagrindinis sveikatos nušvietimas žiniasklaidoje yra už jūsų pasiekiamumo. Kadangi aš išdėsčiau anksčiau, kiekviena valstybė turi įperkamas sveikatos programas tiems reikalingume, apimdama VA sveikatos priežiūrą veteranams. Todėl, mažiausiai, susisiekite su savo valstybės sveikatos priežiūros skyriumi apie užsirašymą jų sveikatos priežiūros programoje.

Sveikatos priežiūra Veteranams: >

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.