Pasvėrimas pranašumų ir užmokesčio apsaugos draudimo nenaudos.

parašė , 2012-08-07 16:11

Iš principo tai turi absolute prasmę investuoti kapitalą į užmokesčio apsaugos draudimą (PPI), politika, kuri buvo suprojektuota, kad apsaugotų jūsų finansus atveju ligos, sužalojimo ar darbo praradimo. Tačiau, žmonės pasidarė vis labiau ir labiau skeptiški šios dangos formos privalumų atžvilgiu nuo tų laikų, kai paaiškėjo, kad PPI buvo parduodamas užkulisiniame būde. Kai kurie žmonės buvo įtikinę nupirkti PPI, kai, iš tikrųjų, jie jau turėjo tinkamą apsaugą vietoje. Kiti buvo neteisingai pagerank įtikinę, kad investicija į šį draudimo tipą buvo privaloma, o ne laisvai pasirenkama. Bet prieš atleidimą užmokesčio apsaugos draudimo kaip politika, kurios niekas nenori, tai verta svarstyti savo privalumus.
Pirma, svarbu pažymėti, kad PPI gali neleisti žmonėms kristi į rimtą skolą, turi jie būti atleistas ar susirgti blogai. Tai davė daug žmonių dvasios ramybės, kad žinotų, kad jie yra apimti prieš mėnesines ir metines paskolos išlaidas, turi jie patirti tokius neigiamus atsitikimus. Tiems be apsaugos, perspektyvos naminio nuosavybės susigrąžinimo ir blogo backlinkai kredito reitingo išsivystymas yra labai tikri. Be PPI jie galėjo staiga kristi iki bjaurių lygmenų skolos ir atlaikyti labai nedaug galimybę gauti labai būtinas paskolas ateityje. Per absoliučiai jokią jų savo klaidą jie galėjo baigti tuo, kad stovėjo su teisminiais nagrinėjimais dėl įsiskolintų pinigų.

Tai yra tokios problemos, kreditai internetu kad landūs draudimo komerciniai žmonės žaidė ant, bandydami padrąsinti klientus išsiskirti su jų pinigais. Net atsistatydinti ir savisamdyti žmonės buvo informuoti, kad buvo visiškai būtina turėti užmokesčio apsaugos draudimą vietoje, neatsižvelgiant į tai, kad jų reikalavimus laikys netinkamais. Pasiūlyme padaryti tiek daug pinigų kiek galima bankai ir finansų įstaigos tęsė parduoti politiką asmenims, kurie neturėjo jokio jų reikalingumo. Mes dabar turime scenarijų, kur žodžiai, užmokesčio apsaugos draudimas, turi būti ištarti pritildytais tonais. Laikraščiai tęsia išleisti istorijas apie labai neigiamus šios svarstomos problemos aspektus.

Nors kai kurie žmonės buvo patenkinti daryti PPI investiciją, dar daugelis buvo taip užpykdyti kelyje, kuriame su jais elgėsi, kad PPI reikalavimai atrodė labiausiai tinkamu veiksmo kursu. Jei jūs priklausote paskutinėje kategorijoje tada, ji galėtų būti verta aptarti jūsų pasirinkimą su pramonės ekspertais gerbiamoje reikalavimų apdorojimo kompanijoje. Jie turi aprūpinti informaciją dėl tikimybės pasisekimo jūsų konkrečiame atvejyje, ir kiekis pinigų, kuriuos jūs galėjote pamatyti sugrįžo.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.