Pasirinkimas tarp trukmės gyvybės draudimo ir viso gyvybės draudimo.

parašė , 2012-09-13 10:16

Gyvybės draudimo plano gavimą laiko viena iš didžiausios investicijos, kurią jūs galite padaryti savo gyvenime. Tai gali būti jūsų būsimu partneriu finansiniame aspekte. Yra du svarbiausi gyvybės draudimo tipai, ir tai yra trukmės draudimo polisas ir visas draudimo polisas.

Pasirinkimas, kuris kreditai internetu tarp jų yra daug naudingas galėjo būti labai sudėtingas todėl, kad ir aprūpinkite finansinį draudimą ir saugumą. Yra daug faktorių, kad svarstytų, apsisprendžiant, kokiam gyvybės draudimui jūs turėsite padėti.

Vienas faktorius, kad svarstytų yra jūsų pajamos. Žinoma, prieš pirkimą ar kažko investavimą jūs turite svarstyti savo pinigus. Jūs turite įsivaizduoti savo šaltinį pajamų ateityje todėl, kad yra reguliarių užmokesčių, jūs turite sutikti, gaudamas draudimo planą, vadinasi svarstyti iš pradžių savo biudžetą
Tai yra vienas iš pagrindinių faktorių, kad žinotų, kokį draudimo nušvietimą žiniasklaidoje jūs gausite.

Visas draudimo nušvietimas žiniasklaidoje yra daug brangesnis negu trukmės draudimo nušvietimas žiniasklaidoje. Tai yra tiesiog todėl, kad visas draudimo nušvietimas žiniasklaidoje dengia jus jūsų viso gyvenimo laiku, nuo momento, jūs perkate planą jūsų mirties laikui. Šis politikos tipas turi daug pašalpos, ir tai apima jūsų pašalpos gryniesiems pinigams pavertimą.

Kaip, ką vardas duoda suprasti, trukmės draudimo polisas turi galiojimo terminą. Tai daug pigiau, bet tai tiktai aktyvu per jūsų politikos laiko tarpą. Skirtingai nuo viso draudimo nušvietimo žiniasklaidoje, kraujo tyrimai šis neturi grynųjų pinigų vertės. Tai reiškia, kad jūs negalite paversti savo politikos į grynuosius pinigus anksčiau gyvenimo silpninanti liga, mirtis ar net kai jūsų nušvietimas žiniasklaidoje baigiasi.

Visa politika trunka ilgainiui be premijos padidėjimo. Net jei jūs tapsite labai sergantis, jūsų premijos vis dar pasiliks tas pats, be bet kokio padidėjimo. Su trukmės draudimo polisu, tai paprastai trunka nuo 1 metų iki 30 metų, plečiant tiktai iki 75 metus. Premija pasilieka tas pats laiko tarpo viduje, bet tai gali padidėti dėl senatvės ir rimtų ligų.

Tie, kas perka šį draudimo plano tipą turi omeny tiktai vieną priežastį. Jie nori duoti finansinę pagalbą savo šeimai, kai jie miršta, paskola issimoketinai bet jie apribojo grynųjų pinigų kiekį, kad nupirktų brangesnę premiją. Tam tinka tiktai nenumatytam blogiausiam atvejui tuo atveju, jei staigi abejonė vyksta.

Ir trukmėje, ir visame draudimo polise, jei jūs nemokate savo premijų laiku, tai vėliau bus jūsų pranešimo nutraukimo priežastis. Jūs nenorite, kad tai įvyktų todėl, kad tai bus pinigų eikvojimas. Štai kodėl labai svarbu svarstyti jūsų biudžetą todėl, kad abiem gyvybės draudimo citatoms reikia išmokos.

Kitas svarbus faktorius, kad svarstytų, išskyrus jūsų biudžetą, yra situacija, kurioje jūs esate šiuo metu. Yra situacijų, kad trukmės politikai teikia pirmenybę ir kartais yra situacijų, kur visa politika yra geresnė.

Jei jūs planuojate gauti draudimo nušvietimą žiniasklaidoje, kuris trunka per 10 metų, trukmės politika sprendžia gerai. Tačiau, jei jūs esate per amžių 60 ar 65, vadinate draudimo polisą, nėra rekomenduotas todėl, kad tai bus labai brangu, ir bus sudėtinga turėti tokį.

Pasirinkimas, tarp kurio gyvybės draudimo nušvietimo žiniasklaidoje jūs pasieksite priklauso daugiausia nuo jūsų išteklių ir situacijos, kurioje jūs esate. Apsipirkimas aplink tai, kas geriausia iš tikrųjų privers jus svaiginti. Kad padėtumėte jums išsirinkti šį klausimą, jūs galite konsultuotis su gyvybės draudimo ekspertu.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.