Pardavinėjimas jūsų kelias į finansinį pasisekimą

parašė , 2014-06-15 11:20

Tai galima į pardavinėjimą jūsų kelias į finansinį pasisekimą. Tai yra geros žinios.

Labai neįtikima, kad jūs būsite pardavinėjimas jūsų kelias į finansinį pasisekimą. Tai yra tikros žinios.

Kodėl būtų aš sakyti, kad tai "labai neįtikima". jūs būsite pardavinėjimas jūsų kelias į finansinį pasisekimą? Kadangi būdas, kuriuo dauguma komercinių programų yra įkurtos per draudimo bendroves naujas atstovas turi ištrūkti į laisvę nuo paketo, kad surastų finansinį pasisekimą.

Išleiskite mane aiškinti. Beveik kiekviena kompanija turi kažkokį tipą mokymo vietoje. Tai būtina buvimui sėkmingas. Tačiau, jei visas atstovui reikėjo, turėjo būti mokytas, tai kompanijos būtų pripildytos produktyvių atstovų. Tačiau tai nėra tiesa. Nesvarbu, kas jūs pasirinktas pastangų laukas, jums reikės daug daugiau, negu mokymas, jei jūs norėsite tapti žvaigžde savo karjeroje

Paplitę suklydimai į finansinio pasisekimo kaip atstovas radimą apima;

1) Viskas kurį jūs turite padaryti yra, įsimena ir tiekia mūsų komercinį pristatymą – yra daug tiesos į tai, bet kiekvieną klientą, kurį jūs pasitinkate, yra skirtingas. Jūs turite būti gana lankstus, kad pritaikytumėte jūsų pristatymą, kad patenkintumėte jūsų klientų norus. Ši mintis, kad kiekviena situacija reikalingas to paties pristatymo privers naują atstovą nepasisekti.

2), Jei jūs nepasisekate, tai yra todėl, kad jūs nesekate mūsų sistemos – tai yra labai arogantiškas tvirtinimas. Tai mano, kad sistema vietoje yra neklystama. Bet kas, kas stebėjo tai, kas įvyko stambiajam kapitalui per tuos metus gali pasakyti jums kitaip. Paklauskite Enron, Žiedinės trasos Miesto ir Lehman Brolių, darydamas daiktus būdu, kuriuo jie dirbo, anksčiau sprendė jiems.

3) Daug kompanijų neįsitraukė į 21-ąjį šimtmetį – kompanijos turi pasikeisti, jei jie tikisi sektis. Kai kurios kompanijos neturi savo nešiojamųjų kompiuterių ar IPads pristatymo, jie vis dar naudoja popierinius lapus, kad vaizduotų normas ir reikalautų naudoti vieną metodą, kad gautų naujus klientus. Aiškiai daugiau kaip 50 % gyventojų ieško draudimą tinkle ir jei jūs nepajėgiate turėti buvimą ten, jūs praleidžiate valtį.

4) Dauguma komercinių trenerių negamina produktyvios medžiagos – galiausiai, būdas pasakyti, jei jūsų treneris yra geras, turi pamatyti, kiek produktyvios medžiagos jie pagamino. Jei jūs nesugebate į pardavinėjimą nuosekliame aukštame lygyje savarankiškai, kaip gali jūs atkurti tai kitų atstovų. Treneriai turi sugebėti parodyti naujiems atstovams, kaip išeiti į greitą pradžią ir pelnyti tokiu greičiu kaip galimas.

Paimkite savo komercinės karjeros kontrolę. Neleiskite niekam ar kažkam stovėti ant kelio jūsų svajonės apie tapti produktyviu atstovu. Tapkite atstovu, kuris rūpinasi jo klientais.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.