Pagrindinės agentūros vertės – kas yra jie ir kodėl jie yra svarbūs?

parašė , 2015-10-22 22:12

Pradėkime nuo klausimo; kodėl agentūros vertės yra svarbios? Agentūros vertės yra svarbios todėl, kad jie tikėtina nustatys pasisekimą ar jūsų agentūros nesėkmę. Dabar, kai gauna mano dėmesį.

Kad ir kada pasisekimas ar verslo avantiūros nesėkmė remiasi viena sąvoka, tai garantuoja laiką ir pastangas suprasti tuo, kas yra už klausimo; ką centras ar sąvoka daro mes tikime geriausiai duos rezultatų, kurių mes trokštame. Taip, kiekvienas galėtų paklausti; tik tiksliai, kas yra kai kurios agentūros vertės.

Kad pradėtų, Vertės yra tokios tuo, kokios variklių pastangos ir pastangos yra tokios tai, kas duoda rezultatų, gerų ar blogų. Pastangos neteisingose vietose retai duoda teisingų rezultatų. Tokiu būdu yra iš tikrųjų du daiktai čia, kurie yra Svarbios pastangos ir Kryptis
Tuo metu, kai abu yra svarbūs, Pastangos atvyksta iš pradžių – jūs turite turėti kelis anksčiau, negu jūs galėsite nukreipti tai. Šiandien mes tiktai kalbame apie Pastangas, Kryptis yra kitą dieną.

Pavyzdys to, kaip vertės vairuoja Pastangas yra dažnai ir aiškiausiai užbaigiamas pardavimuose. Daug komercinės veiklos (Pastangos) dažnai gamina daugiau pardavimų, bet galbūt ne teisingus pardavimus (Kryptis). Dabar yra jaudinanti dalis – Jūs galite iš tikrųjų, kontroliuoti savo pastangas, pasirinkdamas teisingas Vertes ir atitikdamas talentą naujos nuomos į tas Vertes. Raktas čia turi suprasti, kad žmonių darbas, kad patenkintų jų vertes, ne jūsų ir, nebando padėti į kažką kažką, kas nėra jau ten. Viskas, kas susitraukia iki ieškojimo ir samdymo žmonių, kurie turi vertes, kurios atitinka agentūros poreikį.

Taip dabar tai pradeda paaškinti. Kodėl mes norime žinoti jūsų agentūros vertes? Atsakymas; tokiu būdu jūs galite pasamdyti žmones su vertėmis, panašiomis į tuos mūsų agentūros. Dabar, kas yra kažkokia agentūra svarbumo Vertės?

1. Teoriškos Vertės – tie, kas vertina žinias ir nuolatinį studijavimą ar intelektualų vystymąsi. 2. Tradicinės Vertės – tie, kas vertina tradiciją, neatskiriamą nuo socialinės struktūros, taisyklių, reguliavimo ir viršininkų. 3. Praktiškos Vertės – tie, kas vertina pasiekimą, rezultatus, ir apdovanojimus už jų laiko, išteklių ir energijos investicijas. 4. Individualistinės Vertės – tie, kas vertina asmeninį pripažinimą, laisvę ir jų ateities ir kitų ateities kontrolę. 5. Socialinės Vertės – tie, kas veikia, kad padidintų gerai esančius kitų. 6. Estetinės Vertės – tie, kas persekioja balansą jų gyvenimuose, kas yra kūrybiškas, saviišraiškingas ir turi meilę grožiui ir gamtai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ir yra tikra svarbi medžiaga, po 40 metų tyrinėjimo ir dirbantis su agentūromis, visų dydžių, mes žinome vertes labiausiai tikėtina, kad pagamintume pasisekimą bet kokioje situacijoje.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.