Orų prognozė – kodėl yra oro sekimo ateitis

parašė , 2012-11-25 16:17

Svarstykite savo pasirinkimą tam, kad gerbtumėte orai Klaipėdoje sąlygas. Jūs naudojate interneto žiniatinklio svetainę? Galbūt jūs įdiegėte oro programinę įrangą ant savo darbalaukio? Nepriklausomai nuo šaltinio, jūs turite svarstyti, jei juo rėmėsi apie tvirtą, pramoninė jėga GIS variklis. Jei ne, orai, kuriuo jūs šiuo metu numatote ir kontroliuojate oro grasinimus galbūt nėra taip pažengęs, kadangi jūs galvojate – ar taip tikslus, kadangi jūs turite pasilikti saugus.

Pastaraisiais metais, buvo sprogimas veiklos kompiuterizuotoje žemėlapių sudarymo pramonėje, žinomoje kaip Geografinės Informacijos Sistemos (ar GIS trumpam). Avansai internetu pagrįstose GIS platformose ir greitame plačiajuosčio tinklo priėmime leido šalims, valstybėms, ir miestams pradėti skirstyti geografinį datasets jų teritorijų per jų savas žiniatinklio svetaines. Geografinių orai duomenų tinkamumas niekada nebuvo didesnis.

Štai kodėl oro programinės įrangos ir GIS integracija yra natūralus tinkamas. Orai Alytuje iš tikrųjų, daug vyriausybinių ir privačių oro agentūrų naudojo šituos avansus, kad aprūpintų tikslesnę, labiau savalaikę oro informaciją jų klientams, skirstydamos oro duomenis standartizuotuose GIS formatuose.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.