Oro kelionių patarimai keliautojams su sveikatos problemų ar negalia

parašė , 2012-04-24 07:31

Kelionės oru žmonių su sveikatos klausimais, trūkumų, negalia ar specialius poreikius, gali būti sudėtinga. Šie oro kelionių patarimai padės padidinti jūsų skrydžio ir kelionę, ar vidaus arba tarptautinėmis, paprastesnis, pigesnis ir saugesnis.

Atlikdama savo kelionės rezervacijas, prašo bet vežimėliai, invalidų paslaugų ar kitų vežimo, jums reikia. Visiškai aprašyti savo apribojimus ir poreikius. Gauti jūsų lėktuvo bilietą ir įlaipinimo taloną gerai iš anksto, todėl jums nereikės laukti, bet eilutėse. Jūs galėsite rūšiuoti kelionės keliones su nuolaida, gauti geriau kelionės sandorius ir išvengti paskutinės minutės kelionės galvos.
Kalbėti su savo oro linijų atstovas arba kelionių organizatoriaus dėl tualetai, kurie dėl lėktuvo tipą. Skambinti savo oro uosto ir sužinoti, kaip daug informacijos apie tualetai ir neįgaliųjų stovėjimo oro uoste.

Jums paskolos internetu reikia sužinoti, kaip jums bus galima vežti lėktuvas metu dalyvauja savo kelionę oro uostų. Jums gali prireikti kito tipo lėktuvas ar alternatyvus būdas, todėl jūs turite Jetways ar Reaktyvumo tiltai, į plokštumą iš oro uosto ir ne turiu nerimauti dėl laiptai.

Vienerius metus mano motina, ir aπ ketina skristi iπ San Chosė, Kalifornijoje oro uosto ir atrado po to, kai mes atvyko, kad mums teko eiti už žemės lygiu su invalidų prie asfaltinės. Keturi aviakompanijos darbuotojų turėjo atlikti mano motina invalidų iki kietas veiksmus į lėktuvą. Tai gali būti neįmanoma, paskolos kelionei jei yra problemų.

Pagalvokite apie ką sėdynės susitarimo veiks geriausiai tinka jūsų poreikius. Perėjimo sėdynės būtų patogiau gauti į WC? Jūs norite išvengti sėdi avarinio išėjimo eilutėje. Keleivių šioje eilutėje gali būti paprašyta padėti kitiems avarinių situacijų.

Tegul aviakompanijψ ir palydovės žinoti, jei turite bet padedančiosios įtaisai. Rasti geriausias būdas saugoti juos taip, jie atvyksta be žalos.

Visada turėkite omenyje, ką jūs galite padaryti lengvai ir be pagalbos, taip pat situacijas, reikėtų padėti.

Galite galite perkelti į sėdynių sau? Ar jums reikės perdavimo valdybos arba pagalbos iš oro linijų darbuotojai?

Galite išsinuomoti kelionės slaugytoja, jei turite rimtų sveikatos ar medicinos klausimais. Keliaujate paskolos kelionei slaugytojų tinklų.

Galite aprašyti savo invalidų, motorolerį ar walker, matmenys, masė, padangos tipui, tipo baterijos ir t. t.? Gali tekti imtis kartu atsargines baterijas. Taip pat gali tekti nuomotis arba pirkti invalidų kelionės.

Įsitikinkite, kad jūsų kelionių organizatorius arba oro linijų atstovui paminėti bet padedančiosios įtaisai, jums gali reikia ar jau kaip vytelių ir ramentus. Jums reikia lėtai, ar jūs esate lėtas walker?

Jei keliausite per skirtingais laiko zonas, kaip jet lag paveiks jūsų situacijai?

Apsvarstyti, kaip toliau būti susiję per savo kelionę ir aptarti su savo kelionių agentas: Viršutinė kūno stiprumas, ryšių galimybes, kalbėjimo klausimus, balso klausimus, regėjimo problemų, klausos problemas, šilumos klausimus, medikamento paskolos poreikius, deguonies reikalavimus ir mitybos reikalavimai, pvz., maisto glitimo.

Pabandykite pasirūpina arba užsisakyti savo oro kelionių per patyrusių kelionių agentūrų arba kelionių operatoriai, kurios specializuojasi neįgalių kelionės. Yra daug agentūrų visoje U. S., Kanada, Europos, Australijos ir daugelyje kitų šalių.

Tik tuo atveju, jei jų reikia, taip pat gera žinoti, jeigu yra bet kuri kelionių agentūrų, kad specializuojasi neįgalių kelionės į savo paskirties vietą, už grįžimo kelionės, vietiniai ištekliai arba kelionės paslaugų.

Oro uoste tegul aviakompanijų įlaipinimo personalo, žinoti, kad jums gali reikia papildomo laiko į lėktuvą. Sėdėti šalia durų prie vartų, jūs esate vadinamas pirmą kartą ir tada valdyba yra patogus tempas.

Po to, kai lėktuvas buvo iškrauti, niekada išlipti plokštumoje tol, kol jums matyti arba jūsų padedančiosios įtaisas, invalidų, kelionės invalidų ir t. t. Palydovės turi likti iki paskutinio keleivių palieka lėktuvas. Jie padės jums, o jūs į plokštumoje, bet kai esate nuo plokštumos jie nebus jums padėti.

Patikrinkite, ar jums atlikti savo vaistus ir atsargines nurodymus su jumis į plokštumoje, kartu su gydytojų pavadinimus, adresus, faksų numeriai faksogramas receptų, telefono numerius, medicininės diagnozės, pavadinimus ir jūs vartojate vaistus ir bet alergijos, turite dozių.

Fotokopiją pasus, oro linijų bendrovės bilietai, American Express keliautojus čekiai, kredito kortelės, visus svarbius dokumentus.

Vykdyti jūsų sveikatos draudimo informacija su jumis į plokštumoje. Žinoti, kas jums tai Jeigu susidūrėte sveikatos problemą ar skubios medicininės pagalbos dėl savo kelionę. Gauti kelionės draudimo užtikrinti pigesnis medicinos pagalbą. Šias padarinių likvidavimo sąskaitas negali būti padengta pagal jūsų sveikatos draudimo politiką. Ji bus palengvinti savo mintis, kad šis atsargines kelionės draudimas ir išvengti brangiai kainuojančių skubios medicinos mokesčių už jūsų kelionę. Skubios medicinos išlaidas galite paleisti žymiai didesnės negu standartinės medicinos mokesčiai.

Šie oro kelionių patarimai turėtų pateikti geros draudimo ir padėti padaryti jūsų lėktuvas kelionės, su sveikatos klausimais, trūkumų, negalia ar specialių poreikių, lengviau, saugiau ir pigiau.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.