Orai La Mangoje

parašė , 2012-09-05 15:04

La Manga yra pakrantėje Kosta Calida srityje Mursijos ir turi gražų orą per metus – Žiema, Pavasaris ir Vasara. Šis malonus orai ir klimatas daro La Manga dideliais dalykais per kiaurus metus šventės maršrutas.

Kaip dauguma Kosta Calida tai turi švelnų orą per žiemą ir karštas vasaras. La Manga yra Mursijos srityje kuris įžymus fantastiškomis golfo aikštelėmis ir paplūdimiais. Mursija taip pat siūlo platų laisvalaikio veiksmo diapazoną.

Metinė vidutinė temperatūra 20 laipsnių ir giria daugiau kaip 320 saulės šviesos dienų kasmet. La Manga orai gali būti labai karštas per vasaros mėnesius, bet su gražiu brizu nuo Viduržemio jūros daro tai patogiu šventės maršrutu per žiemą, pavasarį ir vasarą.

La Manga Klubas yra nustatytas aukštai į Murcian šlaitą, taip, kol orai yra karšti per dieną, tai lieka vėsu naktį. Temperatūra per vasaros mėnesius yra paprastai 25-30 laipsnių

Studijavimas, imtas Halifakso 2008 m. balandį, atskleidė, kad Britanijos keliautojai dabar leidžia vidutiniškai mažiau kaip septynias valandas visoje sumoje toli nuo jų viešbučio ar poilsio vietos tuo metu, kai atostogaujant. Tyrinėjimas parodė, kad 70 procentų Britų ant suorganizuotų išvykų nenori rizikuoti lauke per vienos dienos keliones, kadangi dauguma veiksmo La Manga Klube priklausoma nuo oro iki masto, svarbu, kad saulė šviečia jums per jūsų savaitės šventę.

Laimei, klimatas La Manga Klube yra pavydėtinas ir turi daugiau kaip 2 800 valandų – ekvivalentą daugiau kaip 300 dienų – saulės šviesos kasmet.

Vidutinė metinė La Manga temperatūra yra 19.3 Celsijaus termometro skalės, saikingas klimatas būtinai. Kadangi oras ir klimatas yra taip švelnūs, nesivaržykite palikti savo žiemą thermals, šalikus ir pirštines namie, susipakuodamas daiktus jūsų skrydžiams į Mursiją.

Nors lapkritis į kovą yra vėsesni mėnesiai, ypač po saulėlydžio, per dienas vis dar leistina apsirengti šortais ir sportiniais marškinėliais ar panašus.

Orai La Manga – Vasara

Vasaros yra labai karštos su labai mažais krituliais. Vidutinė kasdieninė temperatūra yra paprastai 25 iki 35 laipsniai ir kartais siekdama 40 laipsnių. Žema drėgmė ir Viduržemio jūros brizas aprūpina palengvėjimą nuo karščio ir sąlygų ir gali būti ganėtinai patogūs. Oras vėsta ganėtinai žymiai paskui 7.30 po pusiaudienio.

Orai La Manga – Žiema

Mursijos sritis yra labai švelni, tam tikra kai palyginti su Šiaurės Europa. Žiemos periodas yra užpildytas aiškių, saulėtų dienų ir labai mažų kritulių. Šlapiausias mėnuo yra lapkritis. Švelniausi mėnesiai yra gruodis ir sausis, nors oras yra vis dar labai malonus su vidutine 10 laipsnių temperatūra.

Orai La Manga – Pavasaris ir Ruduo

orai Vilniuje mato orą sušildant. Temperatūra rajone yra gana šilta, kad plauktų ir yra puiki plačiam diapazonui lauke durų veiksmo rajone. Ruduo yra labai malonus, ir temperatūra sugrįžta iki malonių 24 laipsnių. Ruduo yra puikus laikas, kad aplankyti Vilnių, ir jūs galite gėrėtis tikra srities patirtimi.

The Times pranešė, kad pagal Meteorologijos Institutą, buvo 40 procentų mažiau lietaus negu paprastas Ispanijoje nuo 2007 m. spalio 1-osios.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.