Nenormalios draudimo išmokos.

parašė , 2012-05-12 18:29

ikas. Tiems mūsų, kas reguliariai vairuoja greičio ribą, sekite kelio taisykles, ir apskritai pigus automobilio draudimas turbūt neturėdavo reikalo su mūsų automobilių draudimo bendrovėmis reguliariu pagrindu, mes galbūt nepasiekiame, kodėl būtų visai ne paprastų draudimo išmokų tiems, kas tikrai turi svarstomas problemas kelyje. Tačiau, tai yra ne visada atvejis, ir jūs galite paklausti bet kokios draudimo bendrovės, todėl, kad yra visada kelių keistų dar teisingos istorijos, ir jie tikėtina bus daugiau negu laimingi turėdami juos. Keli yra juokingi, ir keli yra visiškai neįtikėtini.

Jei jūs valdote šunį, jūs galėtumėte manyti, kad, jei tai nėra gigantiškas Mastifas, jis turbūt nesugebės nukąsti priekinį buferį jūsų automobilio, ir turbūt nenorėtų į. Ne taip Winston atveju, šuo, kuris nusprendė, kad jis norėjo paimti priekinį buferį vyro automobilio kaip jo gigantiški kramto žaislą
Winston tikrai nunešė buferį, ir jo savininkai buvo priversti kreiptis į teismą, kur jie buvo informuoti, kad Winston turi nueiti į paklusimo mokymą taip pat kaip dėvėti kortelę su užrašu, kuri pažymėjo jį kaip galimą pavojų. Šuns savininkai visur turi įsitikinti, kad maisto piramide vaikams neneįvertintų jų šunų, didelių ar mažų!

Jūs kada nors turėjote blogą plaukų dieną? Turi jūsų blogą plaukų dieną, kada nors priverčia jus registruoti kelionės draudimo išmoką? Vyras registravo reikalavimą tuo metu, kai jis buvo atostogas todėl, kad jo duktė apdegino savo plaukus orkaitėje. Kodėl ji turėjo savo plaukus orkaitėje yra neaiškus, bet vyras paėmė savo dukterį, kad gautų kirpimą. Deja, pasirodė, kirpimas buvo katastrofa, ir jis užėmė jį su savo kelionės draudimu, primygtinai reikalaudamas, kad jie apimtų kirpimo kainą. Laimei, ši beprotiška istorija turi ne taip beprotiška pabaiga: kelionės draudimo bendrovė atsisakė apimti reikalavimą.

Kitu susijusiu su gyvūnu keistų draudimo išmokų atveju, vyras, kuris nebuvo namie, žvejodamas ėjo atgal į jo automobilį tiktai, kad surastų, kad karvė atplėšė stiklo valytuvą ir kramtė tai. Vyras praleido savaitgalį paplūdimyje, tokiu būdu jo automobilis turėjo druskos indėlius per visą tai. Tai pritraukė karvės dėmesį, kadangi greita paskola karvės mėgsta druską, ir karvė palaižė visą automobilį, taip pat gromuliuodama kiekvieną dalį kaučiuko, kurį tai galėjo surasti.

Yra taip pat atvejis vaikino draugės, vairuojančios jo motociklą ir sudaužančios tai. Tai nėra keista savarankiškai, bet kadangi jis nevairavo savo savo motociklo, jis bijojo, kad draudimo išmoka nebus užmokėta. Jis paprašė, kad draugas temptų jį už sunkvežimio, kad jis galėtų turėti tikėtiną kelių išbėrimo atvejį, kai jis registravo reikalavimą. Tačiau, jo doros draugės dėka, jis padarė tai niekam, todėl, kad ji jau nuėjo pas policiją, kad pasakytų jiems, kad ji buvo toks, kas vairavo ir paskui sudaužė motociklą.

Bet koks situacijos jūs pasirodote tame, kai kelyje, būti įsitikinęs, kad jūs gaunate draudimo citatas, kad jūs iš tikrųjų sugebėtumėte rinkti draudimo pašalpą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.