Medicininio draudimo patikrinimas – faktoriai, kurie prisideda į gerėjantį produktyvumą ir naudą

parašė , 2013-11-10 12:35

Medicininio draudimo patikrinimas yra būtina medicinos sąskaitos pateikimo proceso dalis. Tai apima pacientų tinkamumo tikrinimą, kad gautų užmokestį už jų draudimo išmokas. Toks patikrinimas yra vienas iš kritiškiausių žingsnių reikalavimų vadyboje. Jei medicininis draudimas nėra patikrintas anksčiau paslaugų aprūpinimo, užmokestis už reikalavimus negali būti garantuotas. Užsiėmusios sveikatos priežiūros praktikos dabar randa, kad jie gali pagerinti produktyvumą ir gauti naudos žymiu mastu prie outsourcing medicininio draudimo patikrinimo profesinei kompanijai.

Medicinos specialistai, kurie yra partneris su medicinos sąskaitos pateikimo firmomis, kad pasielgtų su tinkamumo patikrinimu taupo pinigus ir laikas, kuris būtų būtinas, kad įvykdytų darbą praktikoje
Sveikatos draudimo patikrinimas yra pagrindinis elementas dideliame rinkinyje paslaugų, kurias medicinos sąskaitos pateikimas ir kompanijos kodavimas paprastai siūlo. Atskirai komandai paskiria užduotis patikrinimo kantraus draudimo tinkamumo – tiesiai nuo gavimo kantrių detalių, tikrinimo jų ir ryšio palaikymo su draudimo bendrovėmis. Pasiūlytos paslaugos apimtų

• Paciento gavimas suplanuoja nuo ligoninės • Patvirtinimas draudimo nušvietimo žiniasklaidoje ant visų pirminių ir šalutinių mokėtojų • Ryšio palaikymas su pacientais tolimesnėms detalėms jei reikia • medicinos praktikai su visa būtina informacija suteikimas: tinkamumas ir pašalpos informacija, nario asmens tapatybės dokumentai, ko užmoka informaciją ir labiau

Draudimo Patikrinimo Paslaugos, kad Padidintų Naudą ir Pagerintų Produktyvumą

Draudimo patikrinimo paslaugos vaidina gyvybinį vaidmenį pajamų cikle. Prie outsourcing šitos užduotys, medicinos praktika neturi pasamdyti darbuotojų, kad padarytų darbą. Tai padeda taupyti ant atlyginimų, tarnautojo pašalpa tokia kaip algalapio mokesčiai, užmokėti atostogų laiką, medicinos įstaigos erdvę, sveikatos draudimą, darbuotojų kompensacijos draudimą ir daug daugiau. Be to, daug yra sutaupytas ant vadybos ir administracinių kainų, įstaigos erdvės ir sistemos įrankių, techninio palaikymo ir kitų susijusių aspektų. Visa šita taupymo pagalba didina sveikatos priežiūros tiekėjo naudą.

Draudimo patikrinimas outsourcing taip pat padeda sveikatos priežiūros specialistams taupyti vertingą laiką, susitelkti ties jų pagrindinio verslo veiksmu ir aprūpinti kokybišką sveikatos priežiūrą. Tai padeda maksimizuoti jų produktyvumą, kuris galų gale yra padidintų pajamų priežastis. Kadangi patikrinimo paslaugos yra įvykdytos ekspertų, procesas yra be kankynės. Tai mažina galimybę reikalavimo paneigimo ir padeda pajamoms ir praktikos naudai.

Faktoriai, Kad Pagalba Didina Naudą ir Produktyvumą

Medicininis draudimas duoda naudos patikrinimo paslaugų pagalbos padidėjimo naudai ir produktyvumui prie

• Verslo pavojumi pasidalinimas: Outsourcing šitos užduotys į patikimą paslaugą medicinos sąskaitos pateikimo kompanija mažina verslo pavojus dėl technologijos, vyriausybės politikos, ir rinkos tendencijų pakeitimų. Tai padeda medicinos profesionalams susikoncentruoti ties jų pagrindiniu veiksmu, kuris yra priežastis geresnio produktyvumo ir naudos. • Tikslumo laidavimas: pavojus klaidų patikrinime yra sumažintas, kai profesinė komanda elgiasi su darbu. • Eksploatacijos išlaidų sumažinimas: paslaugos padeda žymiai sumažinti naudojamas kainas ir praktikos kapitalo įdėjimą. • Apmokėjimo greitėjimas: Savalaikis ir sveikatos draudimo patikrinimas be klaidų garantuoja efektyvumą ir greitį medicinos reikalavimų pasidavime. Tai gali pagreitinti medicinos apmokėjimo procesą.

Reziumė, medicininio draudimo patikrinimas didina sveikatos priežiūros praktikų pajamas, greitindamas draudimo patikrinimą ir leidimo procesą. Tai garantuotų maksimizavimo reikalavimo apmokėjimą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.