Liuksusinis valdžios skaičiavimas: asus n53jf-xe1

parašė , 2013-01-21 13:01

Keliems, ASUS N53JF-XE1 gali būti nedaug per daug. Audio, Asus kompiuteriai technologija, gali būti nedaug per garsus. Procesorius, 2.53GHz Intel Branduolys i5-460M su Turbo Didėjimu, gali būti nedaug per galingas. Ir standusis diskas, 500 GIGABAITŲ standusis diskas, užregistruotas 7,200rpm, gali būti nedaug per didelis.

Drąsiems vieno dolerio banknotams, nors, ASUS N53JF-XE1 bus puikus.

Yra nedaug klausimo, kad šis vienetas nuo Asus kompiuteriai Tai atneša daug atlikimo padidinimo ypatybių su tuo, apimant anksčiau minėtą audio kartu su viršūne pasodintais garsiakalbiais papildomai jėgai, ir išlaipina daug papildomo bagažo kitiems vaikinams. Tai yra liesa, šykšti apdirbimo mašina, kuri mielai paims jūsų kompiuterių paraiškas ir pavers juos į užbaigtas užduotis.

Rodydamas Intel HM55 chipset ir 4 GIGABAITAI DDR3 tiesioginės kreipties atminties su NVIDIA GeForce grafika, ASUS N53JF-XE1 yra portatyvus kompiuteris amžiams. Tuo remiasi apie kito generolo architektūrą Fermi, kuri Asus kompiuteriai fondą jūsų grafikai visam DirectX 11 paraiškų ir pagreitintų užduočių kaip video redagavimas aukštai-def. Yra taip pat apimtas grafikos perjungimas, kas reiškia jūsų ASUS kompiuterių jungiklius nuo reiklesnės grafinės sąrankos į mažiau galingą kai reikalinga – visi, nepraleisdamas dūžio!

Šis ASUS brangakmenis taip pat apima SonicMaster programinę įrangą, duodamas jus kraštas girdimosiose gamybos paraiškose. Panaudokite Balso Aiškumo asmeninį kompiuterį, kad didėtumėte viršuje jūsų balso aiškumas, naudodamas jūsų kompiuterį. Ar Vaizdo plokštės Sistemą, kad papildytumėte ir sureguliuotumėte aiškumą ir ištikimybę jūsų kompiuterio girdimojo pristatymo – visi viename meniu.

ASUS apima savo VideoMagic programinę įrangą su vienetu, kurdamas net daugiau priežasčių pasibaigti šiuo momentu ir nupirkti vieną iš šitų kūdikių. Su Valdžia DVD su Ištikimu Teatru, PowerDirect 7 ir Žiniasklaidos Renginio Espreso visa žaidimo dalis, tai yra vienas N53JF-XE1, kurį jūs negalite ignoruoti ilgam.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.