Laidotuvių draudimo palyginimas

parašė , 2013-12-23 16:47

Laidotuvių draudimo kontraktų palyginimas yra labai svarbus kai prieita prie nustatymo, koks nušvietimas žiniasklaidoje bus tinkamas poliso savininko poreikiui. Nors šis nušvietimas žiniasklaidoje yra numatytas, kad apmokėtų laidotuves ir laidojimo išlaidas atgal neseniai mirusio poliso savininko pasipelnytojams, skirtingos draudimo bendrovės siūlo skirtingus pakitimus šiam nušvietimui žiniasklaidoje. Yra taip pat kitų faktorių, išskyrus aukščiausios kokybės užmokesčius ir grynųjų pinigų pajamas, kurį turi svarstyti prieš sutarčių su draudimo bendrove pasirašymą.
Pirmą faktorių turėjo pažiūrėti į, yra draudimo bendrovės reputacija. Poliso savininkai turi tyrinėti pramonės žinias ir pranešimus, dokumentuojančius numatomų draudimo bendrovių foną. Jie turi ieškoti bet kokių žinių, kurios galėtų pakelti raudonas vėliavas dėl kompanijos tokias kaip lėtas apdirbimas draudimo pajamoms ar vadybos korupcijai. Jie turi taip pat tikrinti jo finansinę sąlygą garantuoti, kad tai gali išmokėti grynųjų pinigų pašalpą, išdėstytą kontrakte, kai tai jau būtina pasipelnytojų.

Kitas faktorius, kuris turi būti kruopščiai įvertintas yra draudimo kontraktas savarankiškai. Poliso savininkai turi gauti informaciją apie tai, kiek mėnesinė draudimo premija bus ir atitinkama pašalpa, kurią tai duos pasipelnytojams. Tai yra vienas iš būtiniausių aspektų kadangi grynųjų pinigų pajamos yra pagrindinė priežastis, kodėl poliso savininkai gauna laidotuvių draudimo nušvietimą žiniasklaidoje. Poliso savininkai turi taip pat skaityti ir tyrinėti apie bet kokius susitarimus kontrakte, kuris galėtų būti painus jiems.

Laidotuvių ir laidotuvių išlaidų įvertinimas yra naudingas, lygindamas skirtingas laidotuvių draudimo dangas. Poliso savininkai turi turėti galvoje, kad jie turi reikalo su būsimomis kainomis. Jie turi taip pat įtraukti infliaciją pagal savo kainos įvertinimą. Tokiu būdu, poliso savininkai gali turėti geresnę mintį dėl to, kiek pajamos yra būtinos, kad apimtų šitoms išlaidoms, ir jie gali sureguliuoti draudimą, kad atitiktų šitas lauktas kainas.

Politikos normos turi būti factored į sprendimą todėl, kad su tuo elgiasi kaip kaina gauti laidotuvių draudimą. Niekas nenori užmokėti daugiau negu, ką jie gali iš tikrųjų gauti mainais. Poliso savininkai turi palyginti draudimo normas tarp kompanijų ir tikrinimą, ar jie yra jų biudžeto viduje ar ne. Poliso savininkai turi taip pat pasinaudoti reklaminiais pasiūlymais tokiais kaip ištikimybės programos ar žemesni bendrosios sumos grynųjų pinigų užmokesčiai. Taip pat bus naudinga tikrinti, jei einamasis gyvybės draudimas yra pakankamas, kad apimtų laidotuvių išlaidoms. Jei tai laiko pakankama, nebus jokio reikalingumo gauti papildomą laidotuvių draudimą.

Kad visiškai palygintų skirtingą draudimo pasirinkimą, poliso savininkai gali siekti pagalbos draudimo brokerių ar panaudoti internetą, kad tučtuojau gautų laisvą įkainį nuo skirtingų kompanijų. Jie dažnai susumuos, kuriuos pagrindinius punktus svarstyti ir padėti poliso savininkams sprendime, koks laidotuvių draudimas yra tinkamas jų biudžetui ir poreikiui.

Poliso savininkai turi taip pat tyrinėti, jei laidotuvių danga apims grynųjų pinigų vertę, kuri didėja, kadangi metai eina pro šalį, kaip ilgai tai paims anksčiau, negu grynieji pinigai yra išmokėti pasipelnytojams, ir jei pajamos, kurios būtų užmokėtos, bus be mokesčių. Poliso savininkai turi visada svarstyti visus šituos faktorius, kad garantuotų, kad jų laidotuvių draudimas aprūpins tam tikrą patogumą jų giminaičiams, kai šis graudus momentas atvyks.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.