Kur surasti draudimo išmokos pagalbą

parašė , 2012-11-29 13:41

Kaip draudimo poliso savininkas, jūs galėtumėte susidurti su situacija, kur jūs turėsite būti aktyviai apimtas, išspręsdamas jūsų draudimo išmoką. Disputas gali išplaukti iš sveikatos draudimo užmokesčio, automobilio reikalavimo ar būsto savininko pakenkimo. Kai jūs gaunate čekį žemiau negu, ko jūs laukėte ar kiekis, kuris yra labai mažiau, kad apimtų pakenkimą, jūs turėsite paprašyti geresnės išmokos. Yra skirtingų kelių, kuriuose jūs galite gauti draudimo išmokos pagalbą.

Skaitymas terminų ir jūsų draudimo poliso sąlygų yra vienas iš jų, ir svarbus taip pat. Būkite įsitikinęs, greitas kreditas internetu kad jūs esate pažįstamas su franšizėmis ir ribomis, kurios yra politikoje. Politika taip pat pasakys jums reikalavimų rūšis, kad firma apims ir kaip tai apskaičiuoja reikalavimo kiekį

Dauguma poliso savininkų kovoja už jų reikalavimo kiekį, nežinodami pagrindų politikos kaip ko draudimo punktas. Jie vėliau randa, kad jų draudimo polisas turi subpunktus zidiniu kapsules ir svyruojančias franšizes. Geriau praeiti visą politiką prieš draudimo kiekio reikalavimą, kad jūs nebūtumėte nustebintas, kai jūs gaunate savo reikalavimo čekį.

Kai jūs reikalaujate draudimo, geriau gauti daug apytikrių apskaičiavimų. Kai jūs turėsite skirtingus apytikrius apskaičiavimus, jūs žinosite, kaip susitarti dėl reikalavimo kiekio su draudimo nuostolių vertintoju. Kai draudimo nuostolių vertintojas žino, kad jūs turite daug apytikrių apskaičiavimų, tai pakeis skaičius pagal jūsų poreikį.

Dauguma draudimo bendrovių dabar modernizavo draudimo procedūrą, siūlydamos reikalavimą, atsiskaitantį tinkle. Šitos paslaugos padeda sekime visų paštų tarp pretendento ir draudimo firmos. Tačiau, draudimo proceso dokumentinės kopijos turėjimas gali pasirodyti lengvas, kai jūs parodote skirtingumą, kuris galbūt įvyko. Kartais, paskolos bedarbiams jūs galite nuspręsti skirtingumą net, kviesdamas draudimo bendrovę.

Kai jūs norite aptarti draudimo išmoką, artėdamas prie draudimo firmos tiesiogiai gali padėti. Nors procesas yra nuliūdęs ir daug darbo reikalaujantis, jūs turite turėti galvoje, kad draudimo bendrovės atstovai valdo daug pranešimų. Taip, įsitikinkite, kad jūs artėjate prie jų mandagiai ir tęsinio, kol jie netaiso jūsų problemos.

Jei pretendentui ir draudimo firmai neįmanoma nuspręsti problemą tarp jų, tai trečioji šalis turi primesti ir išspręsti svarstomą problemą. Dauguma kompanijų turi savyje arbitražinius punktus. Nors trečioji šalis gali padėti svarstomos problemos nustatyme, jie apkaltins jus savo pagalbai. Taip, kai jūs aptariate draudimo išmoką, įsitikinkite, kad jūs žinote draudimo polisą gerai. Nepamirškite gauti daug apytikrių apskaičiavimų ir išspręsti problemą kiek galima greičiau.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.