Kodėl jūs turite gauti ligoninės draudimą?

parašė , 2013-09-27 07:24

Jei jūsų sveikata turi būti tarp jūsų prioritetų šiomis dienomis ir kaip toks, jūs turite taip pat žinoti apie ligoninės draudimo polisus, kurie aprūpina nušvietimą žiniasklaidoje ligoninės pacientams, net su reguliaraus sveikatos draudimo nebuvimu. Tai yra tuo, kas mes visi vadiname "ligoninę" draudimo nušvietimu žiniasklaidoje tik rūpinimuisi. Būtent toks sveikatos draudimo planas specialiai dengia ligoninės įzoliavimą dėl nelaimingų atsitikimų, ligų, ir intensyviosios terapijos dėl pasveikimo. Privatūs gyventojai JAV privalėjo mokestį už mėnesines premijas į jų privatizuotų draudimo bendrovių pasirinkimą. Federaliniai/Valstybiniai vyriausybiniai tarnautojai antra, nebuvo reikalingi.
Ligoninės draudimas planuoja tiktai dangą specifinės paslaugos, kad jūs labiausiai tikėtina gausite vidines ligonines kaip pacientas. Ambulatorinės paslaugos tokios kaip laboratorijos testai, įvykdyti už ligoninės, vizitų pas gydytoją ir jūsų metinius sveikatos egzaminus, nebus apimtos. Šis tam tikras draudimo tipas nedengia chirurgijos, įvykdytos ambulatorinėse klinikose be to.

Tuo metu, kai atveju kai kurių asmenų, kurie negali suteikti bet kokį visapusį sveikatos draudimo nušvietimą žiniasklaidoje, kuris atkreipia dėmesį į gydytojo vizitus, profilaktinį rūpinimąsi, hospitalizavimą ar laboratorijos testus, draudimo nušvietimas žiniasklaidoje tik ligoninei tampa didele alternatyva, kuri atkreiptų į jų specifinį poreikį dėmesį. Tai yra skirtingai nuo visapusės bendrų sveikatos draudimo planų nušvietimo žiniasklaidoje savybės, kuri yra brangi.

Kiekviena prasme, turėdamas jokio ligoninės draudimo nušvietimo žiniasklaidoje paliks jus, kad stovėtų su skirtingomis ir rimtomis pasekmėmis. Jūs galite laukti, kad įeisite į skolą, turėdamas stovėti su visomis medicinos sąskaitomis vienišomis prieš jus. Tai galėjo turėti jus ketinti paskelbti apie bankrotą, turi blogesnis ėjimas į blogiausią. Kitas liūdnas ir nepageidaujamas scenarijus negauna to būtino ligoninės gydymo tik todėl, kad jūs neturite šio tam tikro draudimo tipo, ar todėl, kad jūs negalite turėti jokio draudimo apskritai. Skendimas nuo visų jūsų ligoninės sąskaitų yra situacija, į kurią jūs nenorite gauti save. Tai yra viskas apie buvimą protingas.

Galvokite apie ligoninės draudimą kaip apie nušvietimą žiniasklaidoje, kuris apsaugos jus atveju katastrofiškų nelaimingų atsitikimų ar ligų. Šis draudimo tipas taip pat turi prasmę, jei jūs nesate apdraustas, ir kad jūs planuojate kūdikį. Jūs galite nupirkti ligoninės draudimą kaip tik prieš tai, kad jūs pasidarote nėščias, kad apimtumėte motiniškam poreikiui ligoninėje, kadangi jūs pagaliau tiekiate jūsų kūdikiui. Šeimos plano turėjimas antra, dengia kūdikį ligoninės rūpinimuisi automatically.

Jei kai kuriais atvejais jūs privalėsite patirti chirurgiją, ligoninės draudimo nušvietimas žiniasklaidoje taip pat padės jums finansiškai, kadangi tai daugiausia rūpinasi ligoninės išlaidomis. Tačiau, jūs taip pat turite tikrinti egzistuojančius anksčiau sąlygos punktus nors anksčiau, negu jūs nupirksite vienas, tokiu būdu jūs identifikuosite tikslų nušvietimo žiniasklaidoje gylį.

Pagaliau, jei jūs esate jau užtaisytas su visapusiu sveikatos draudimo nušvietimu žiniasklaidoje, laukdamas suplanuotos pagrindinės chirurgijos, jums gali taip pat reikėti papildomo ligoninės draudimo nušvietimo žiniasklaidoje, kad atkreiptumėte dėmesį į jūsų ligoninės išlaidas, ne visiškai apimtas jūsų einamojo plano. Tai vyksta kai kuriais atvejais, ir jūs turite pasiruošti šioje situacijoje kiekviename būde. Galvokite apie tai kaip apie protingą ir nebrangų būdą turėti reikalo su ligoninės išlaidomis, gauti didžiąją dalį ligoninės nušvietimo žiniasklaidoje ir turėti jūsų ligoninės buvimą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.