Klaidos jūs galėtumėte daryti, pirkdamas automobilių draudimą

parašė , 2014-01-06 21:11

Automobilio draudimo pirkimas gali būti sudėtingu verslu. Jei jūs manote, kad jūs smogėte stambiausiam laimėjimui su pigiausio automobilių draudimo radimu, jūs galėtumėte norėti peržiūrėti. Neįtikinkite savęs į tikėjimą, kad pigus automobilių draudimas yra geriausias būdas nueiti. Atsiminkite, skubėjimas daro eikvojimą. Ir jūs nenorite sužinoti kieto būdo, kuriuo jūs pasamdėte su kompanija, kuri turi istoriją blogo klientų aptarnavimo, ar blogesnis, jūs nenupirkote pakankamai nušvietimo žiniasklaidoje, kad adekvačiai apsaugotumėte jūsų vertingus dalykus. Pabandykite išvengti šitų klaidų visomis kainomis:
Neapsipirkdamas aplink daugialypėms citatoms

Kodėl turi jūs parduotuvė aplink? Kadangi kompanijos siūlo konkurencingas automobilio draudimo normas, patrauklias nuolaidas ir planus, kurie galėjo žymiai žemiau jūsų aukščiausios kokybės kainos. Ir kadangi jūs norite įsitikinti, kad jūs gaunate geriausią pasiūlymą, jūsų geriausias pasirinkimas turi priartėti prie bent jau 3-4 automobilių draudimo bendrovių normoms.

Neapžvelgdamas politikos metiniu pagrindu

Jei jūs jau pasamdėte su draudimo bendrove, svarbu apžvelgti jūsų politiką metiniu pagrindu tik, kad įsitikintų, kad jūs vis dar turite politiką, kuriai geriausiai tinkama jūsų reikalavimams. Tačiau, kai kurie žmonės pradeda metinį atnaujinimą, neapžvelgdami jų politikos; jokie klausimai nepaklausė. Problema su tuo yra tokia, kad automobilių draudimo premijos galėtų pasikeisti su tam tikrais pakeitimais, kurie vyksta jūsų gyvenime (santuoka, skyrybos, išėjimas į pensiją, prisidėdami teenaged vaikai prie jūsų politikos ir taip toliau). Tai yra gera mintis informuoti jūsų kompaniją apie šituos atsitikimus, kadangi vyksta, jie įsitikina, kad jūs vis dar turite geriausią pasiūlymą nuo jų.

Negaudamas pakankamai nušvietimo žiniasklaidoje

Tuo metu, kai minimalus atsakomybės nušvietimas žiniasklaidoje yra reikalingas pagal įstatymą, nėra jokio pasakojimo, jei tai bus pakankamai tam tikrose situacijose. Jums svarbu turėti jūsų vertingų dalykų supratimą, ir finansinio apimto pavojaus kiekis turi jūs susitikti su rimtu nelaimingu atsitikimu. Jūsų draudimas turi sugebėti apimti vertingus dalykus, kuriuos jūs norite apsaugoti.

Pozicija ant jūsų paraiškos

DIDELĖ klaida; vienas, kad būtų išvengtas visomis aplinkybėmis. Jūs galėtumėte gulėti apie mylias, jūs įdedate vieną savo automobilį ar kur jūs paliekate jį naktį ir taip toliau. Tik atsiminkite, kad tuo metu, kai tai galėjo gauti jus greitos nuolaidos, yra geros galimybės, kuria jūsų melai surasti, ir tai galėjo padėti jūsų nušvietimą žiniasklaidoje į pavojų.

Pirkimas namo ir automobilių draudimas nuo 2 skirtingų draudikų

Daugumos automobilio draudimo bendrovių pasiūlo nuolaidas klientams, kurie perka daugialypę politiką nuo jų kompanijos. Užuot pirkęs namo ir automobilių draudimo polisai nuo 2 skirtingų draudikų, sužinokite, jei jūsų automobilių draudimo bendrovė taip pat siūlo automobilį ir būsto savininkų draudimą.

Ne trukdymas perskaityti apžvalgas

Apžvalgų apie automobilių draudimo bendrovę skaitymas yra geriausias būdas sužinoti apie kompanijos klientų aptarnavimą, bet kokie nusiskundimai, kad žmonės galėtų turėti su jais, kur žmonės galvoja, kompanija išsiskiria ir taip toliau.

Jūs investuojate didelius kietus uždirbtus pinigus automobilių draudime. Jūs galėtumėte be to pabandyti išvengti padaryti klaidas, kurios galėtų kainuoti jums gražų pensą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.