Kiek jūs žinote apie ausines?

parašė , 2013-01-08 08:49

Mūsų dabartiniame gyvenime, žmonės gali pamatyti Ausinės visur. Nesvarbu, kur jūs esate, name, už durų, visų anglų klausymo patikrinimo rūšių, atrodo, kad ausinė yra būtina. Nuo išradimo ausinės į dabartį, tai vystosi su technologijos pažanga.

Ausinės produktai pasidaro brandūs nuo pirmų dviejų mažų kalbėtojų jūsų ausyse ilgainiui. Ar ausinių ar rūbų dėvėjimo tipas tvarko, net pagrindinio vieneto tarimas, tai turi daug pakeitimų. Šis straipsnis pristatys techninius pakeitimus ausinės nuo išradimo iki šiol.

Originali ausinė yra du tarimo vienetai, kabantys ant ausų krašto, iki šiol tai išvystė daug ausinių tipų. Imdamas tai apskritai, apimdamas ausinę, ausies kaiščius, ausies kilpą ir naujas išsivystymo kaulo laidumo ausines.

Galva, dėvinti ausines, yra pirmas ausinių tipas. Besilyginant su kitu ausinių tipu, tai blogai eksprese atspalvio ir yra nepatogumas nešime.

Ausų užkamšalas yra revoliucinis prasiveržimas ausinės išsivystyme. Nedidelis dydis daro tai labai patogumu panaudoti lauke. Kaip miesto išvystymas, aplinkos triukšmo padidėjimas, vaizduoklis ausyje yra naujas prasiveržimo produktas kad būti labiau tinkamas išorinio pasaulio prašymui.

Ausies kilpa gali būti įvertinta kaip tarpinis Ausinės ir ausų užkamšalo produktas. Tai labai gražu rūbų dėvėjime. Tačiau, tai neturi jokių aiškių savybių.

Kaulo laidumo ausinė yra palyginti nauja technologija, vibracijos teorijos naudojime, perduodama garsą per kaukolę klausymo centrui tiesiogiai. Tačiau, šis produktas nėra vis dar ne populiarus; tai neapibrėžta, ar tai gali atnešti revoliuciniam prasiveržimui ausinei.

Pagal ausinės paraišką, ausinės tipas tampa praturtintas. Apskritai, tai krinta į tris tipus kaip atidaryta, uždaryta ir pusiau atidaryta ausinė.

Atidarytos ausinės apskritai atneša patogumo prasmę, klausydamas, nesukels jokio spaudimo į ausis. Tai taikoma, kad turėtų esančią viduje muziką. Bet šis ausinės tipas turi didelį poveikį aplinkai, su tam tikru regioniniu apribojimu.

Uždarytos ausinės yra plačiai panaudotos kontroliuojančiuose rajonuose, tai atvyksta su minkštu tono minkštu įklotu, kad suvyniotų ausį, tokiu būdu ausis gali išvengti nuo sutrikdymo prie triukšmingos aplinkos klausymo muzikos procese.

Pusiau atidaryta ausinė yra šiuolaikinis tipas ausinės, kuri jungia abu dvejų ausinių pranašumai virš. Tai populiaru tarp paauglių procese klausymo muzikos prie mobilaus ryšio telefonų, mp3 ir asmeninis stereo ir taip toliau, tai negali būti visiškai per ausis, bet gali sumažinti išorinį triukšmą.

Ausinė dabar stumia į belaidžio ir triukšmo sumažėjimo išsivystymą. Tai yra daugiau laisvės, naudojant belaidę ausinę, su technologijos, belaidės technologijos išsivystymu, pasidarant brandu, garantuojant garsinę belaidės Ausinės kokybę. Mūsų kasdieniame gyvenime, Bluetooth ausinė yra geras, prisitaiko belaidės ausinės, ji greitai vystosi dabar kaip mobilaus ryšio telefonų išsivystymas.

Kadangi miesto pašalinis triukšmas, pasidarantis rimtu lauke, per bendrų ausinių naudojimą, kad apimtų triukšmą, ką mes galime padaryti, didina apimtį. Taip, vadinasi jūs negalite gėrėtis nuostabia muzika bet taip pat ir turėti didelį meilumą ant jūsų savo klausymosi. Triukšmo sumažėjimo ausinių pasirodymas daro gerą šio klausimo sprendimą. Pavyzdžiui, pabaisa nugali studiją, triukšmo sumažėjimo specialistą.

Pabaisos dūžių studija yra tinkama ausinė NBA žvaigždės Kobė. Tai valdo ypatingą stipraus triukšmo sumažėjimo projektą. Nėra jokio reikalingumo padidinti jūsų ausinės apimtį atvirame ore, priverčia jus gėrėtis muzika geriau ir saugoti jūsų ausis tuo pačiu metu.

Ausinės išsivystymas yra greitai, kaip tik taip, kaip technologijos išsivystymas. Iki dabar, ausinė buvo 70 išsivystymo istorijos metų. Mes negalime numatyti ateities ausinės, dabar, tai yra bardian laikai, kiekvienas turi skirtingą skonį, tokiu būdu jie laukia, kad turės muzikos erdvę savo savam, ausinė prisiartina į šį tikslą. Šio straipsnio gale, mes tikimės, kad kiekvienas klientas gali nupirkti idealų Kompiuterių dalys.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.