Kasdieninis veiksmų planas: draudimo agentų pasisekimo vadovas

parašė , 2013-11-24 20:16

Kasdieninis veiksmų planas yra žingsnis po žingsnio metodas, kad padėtų jums sutikti jūsų pardavimą tikslų ir gaminti patraukiančią dėmesį draudimo karjerą. Draudimo agentas, kuris seka kasdieninį veiksmų planą stropiai labiausiai tikėtina pasieks pasisekimą. Apačioje yra gero kasdieninio veiksmų plano pavyzdys.

1. Pakelkite ir padarykite darbą. Kadangi jūs esate dabar savisamdytas, disciplina turi prasidėti nuo savęs savarankiškai. Žinokite tai, kas jūsų pareigos ir pareigos ant jūsų darbo ir įsitikina, kad jūs, savęs savarankiškai yra gana atsakingas ant jūsų veiksmų iš išorės ir darbo viduje.
2. Organizuokite savo mintis. Įrašykite į sąrašą visus daiktus, kuriuos jūs turite padaryti, dirbti ir nedirbti susietas. Tai padeda ruošti jūsų proto komplektą ir duoda jums kryptį ant jūsų planų per dieną. Vienas iš būdų padaryti taip per rašymą to ant užrašų knygelės / bloknotą, ar turbūt mažą baltą valdybą, kurią jūs galite paskirti ant savo stoties, kur jūs galite įrašyti visus daiktus į sąrašą jūs turite padaryti dieną ir galimas ateinančiomis dienomis.

3. Nustatykite savo veiklą dieną. Suplanuokite savo veiksmą dėl to, kai ir kur jūs būsite labiausiai produktyvus ir efektyviausias. Jūsų savo laiko vadybos plano sukūrimas padės jums bėdoje.

4. Padarykite savo įrašo laikymą. Padarykite įrašą savo klientų skaičių, laikas ir dažnis jūsų paklausimų ir pastabų dėl jūsų kliento paklausimų.

5. Sukurkite, vadovauja. Jei jūs kviečiate 15 žmonių dieną, jūs turite sukurti 15 naujų perspektyvų, kad pakeistumėte inventorių. Būkite proaktyvesnis ir neleiskite tinginystės užkariauti jus.

6. Telefonas tinkamu laiku. Nebūkite įviliojamas į spąstus į paklausimą tiktai per naktį. Tuo metu, kai tai gali būti geriausiu laiku, kad paskambintų labiausiai, yra taip pat daug perspektyvų, pasiekiamų, kad paskambintų per dienos laiką.

7. Padarykite savo namų darbą. Žinios yra valdžia. Teisingų žinių turėjimas leidžia jums užduoti deramus klausimus, kad įgytų būtiną informaciją, kurios jums reikia. Jei jūs turite papildomą laiką, jūs galite iš tikrųjų paimti kelis internetinius kursus, kurie gali sudėti ant jūsų einamųjų žinių, profesinio išsivystymo, ir taip toliau.

8. Paštas, lauke pardavinėjantis laiškus. Tip:a individualizuotas metodas yra geriausias būdas nueiti. Jūs galite eiti pirma kompanijos prisijungimo ir tik parašyti jūsų vardą ant sugrįžimo skyriaus. Jūs nenorite, kad žmonės būtų išjungti vokų, rėkdamas ant TO, YRA RINKODAROS LAIŠKAS. Būkite kūrybiškas. Kartais, žmonės mėgsta perskaityti laiškus, kurie nėra į rimtą, dar versdami skaityti.

9. Padarykite tuos labai baisius pokalbius telefonu. Nebūkite pribloškiamas, jei žmonės neteiks jums paskyrimų. Vietoj to, padarykite tai, galimybė įgyti vadovauja, prašydama referrals. Kai kurie žmonės galbūt nesidomi dar, bet kita gegužė, ir tai yra vienas būdas jums sukurti, daugiau vadovauja ir perspektyvos.

10. Pasiruoškite savo interviu. Padarykite savo tyrinėjimą ir turėkite patogią informaciją. Nepasitikėkite einamaisiais duomenimis, kuriuos jūs turite, greičiau tyrinėjate ant to, kokiems daiktams jūs turite pasiruošti ant interviu.

11. Išeikite ant tikrų paskyrimų. Ateikite anksčiau tuo atveju, jei jūs esate prarastas. Tai taip pat leidžia jums apžvelgti ir gauti jausmą rajono prieš interviu darbą. Dauguma klientų mėgsta pamatyti savo atstovus pasiekiant paskyrimus anksti, o ne vėlai. Gavimas, ankstyvas taip pat, padeda jums ruoštis interviu.

12. Padarykite tikrą interviu. Užduokite pagrindinius klausimus, pristatykite savo produktą aiškiai, paskui užsidarykite ir paklauskite pasiųsto, vadovauja. Įsitikinkite, kad jūsų klientas suprato viską, kuris jūs padavėte juos.

13. Išsiųskite "padėkojimą jūs" laiškai. Išsiųskite padėkojimą, kurį jūs karšiate ar laiškas po jūsų interviu. Išvenkite bendrų tvirtinimų. Žmonės atsimins jus daugiau, jei jūs būsite asmeninis ir nuoširdus.

14. Atnaujinkite savo sąrašą. Dienos pabaigoje, apžvelkite savo sąrašą ir atnaujinkite tai kitą dieną.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.