Kas yra savidraudimas? ir kai tai yra gera mintis?

parašė , 2014-08-22 20:51

Savidraudimas yra sistemos tipas, kur kompanija ar asmuo neperka, pavyzdžiui, pastatų draudimo, ir vietoj to atideda tyčinę grynųjų pinigų sumą, yra atidėtas, kad panaudotų tuo atveju, jei jūs patiriate galimų nuostolių ar pakenkimų ateityje. Šis pinigų puodas yra apskaičiuotas, kad būtų pakankamai, kad apimtų bet kokią rūšį numatomo pavojaus, kuris gali įvykti.

Savidraudimas yra tipas rizikos valdymo sistemos, panaudotos kompanijos ar verslo, kuris pasielgtų su potencialiais nuostoliais šiame būde, užuot investavęs kapitalą į tikrą pastatų draudimą. Kompanija rizikuoja ir vietoj to apskaičiuoja galimą kainą pakenkimų ar griovimo, pagrįsto vidurkių ir tikimybės įstatymu, kad kiekvienas gali numatyti, ar tam tikras praradimo ar pakenkimo tipas įvyksta ar ne

Daug firmų gali panaudoti ir reguliarų pastatų draudimą ir savidraudimą, kad turėtų geriausią nušvietimą žiniasklaidoje jų investicijoms. Jei galėjimas numato problemą, kuri gali įvykti, tokie kaip nutraukta įrenginio ar pavogto turto dalis, tai jie planuoja naudojimas jų savidraudimo, bet jei tai yra kažkas, kas nėra numatomas, ar jie žino, kad nėra galima sutaupyti viršuje pakankamai grynųjų pinigų, kad apimtų praradimą, tokį kaip stichinė nelaimė kaip uraganas ar žemės drebėjimas, jie panaudos reguliarų draudimą.

Tai daro reguliarų draudimą mažiau brangų kadangi jie neturi panaudoti jo, kad apimtų kiekvieną mažą problemą ar svarstomą problemą, kuri įvyksta. Šis būdas verslas neturi užmokėti aukštų premijų ir vietoj to gali užmokėti žemai mėnesines draudimo sąskaitas greta atidėjimo kiekio pinigų sumų, kurias jie gali leisti sau savidraudimui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių turėti savidraudimą, kad po skaičiavimo pavojų, kurie gali įvykti verslui ar asmeniui ir suvokimui, koks grynųjų pinigų kiekis yra būtinas, kad būtų sutaupytas, kad apimtų tuos pavojus, kiekvienas galėtų sutaupyti ant ne būtinumo kainos nupirkti pastatų draudimą ar kitą komercinį draudimą. Tai taupo pinigus todėl, kad dauguma reguliaraus draudimo bendrovių kaltinimo nešimo kainuoja, kurie prisideda prie tikros mėnesinės premijos, tuo metu, kai savidraudimo pinigų sumos gali būti panaudotos 100 procentų, kad užmokėtų praradimui ar pakenkimui, kuris įvyksta.

Savidraudimas taip pat taupo pinigus, gaudamas kito asmens draudimo bendrovę užmokėti praradimui, jei tai buvo sukelta specifinės partijos ar asmens. Pavyzdžiui, jei bet kas padaro žalą vienam iš kompanijos pastatų, paskui vietoj verslo, turėdamas užmokėti už tai, asmuo, kuris padaro žalas turi panaudoti jų savą draudimą ar pinigų sumas, kad užmokėtų už tai po to, kai tai kreipiasi į teismą ir jei pakenkimai yra apdovanoti kompanijai, kuri turėjo praradimą.

Savidraudimas yra mažiau pavojingas, jei didelė įmonė naudoja jį kadangi jie geriau išgali atidėti pinigų sumas, turėjo finansuoti puodą, kuris bus panaudotas pakenkimams ir nuostoliams. Apskritai, savidraudimas yra forma vadovaujančio pavojaus prieš komercinio firmų draudimo aukštą kainą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.