Kas yra oro struktūra?

parašė , 2013-01-08 12:54

Anksčiau, negu mes galėsime ištyrinėti bendrą Orų prognozė Šventojoje struktūrą, svarbu iš pradžių apibrėžti kai kuriuos terminus. Daugeliu atvejų, žmonės gali supainioti klimatą su oru. Paprastuose terminuose, klimatas yra bendros vidutinės atmosferinės sąlygos tam tikroje srityje ilgą periodą laiko, kuris yra dažniausiai padėtas į apytiksliai daugmaž 3 dešimtmečiai. Vadinasi, vietos klimatas lieka palyginti nepakitęs per daug metų.

Vietos klimatas tačiau neduoda suprasti, kad viena sritis bus šilta, šals, bus audringa ar rami kasdienis trisdešimt metų. Gali būti trumpų pakeitimų atmosferinėmis sąlygomis kiekvienoje srityje. Tai yra tai, kas žinoma kaip oras. Kai šitie trumpi pakeitimai yra baigti, atmosfera sugrįžta į daugmaž jos vidutines sąlygas.

Bendra oro struktūra yra tiesiogiai susieta su klimatu. Kai kurie ekspertai apibrėžia klimatą kaip bendrą vidutinę oro struktūrą tam tikrai vietai. Kitaip tariant ilgalaikė oro struktūra gali kartais būti suprantama kaip klimatas. Orų prognozė Šventojoje struktūra gali taip pat būti suprasta kaip būdas, kuriame įvairūs oro tipai yra skleisti ar paskirstyti per planetą.

Oro struktūra yra svarbi prognozėje. Kartais, kiekvienas sugeba numatyti tai, kas kitos dienos oras bus pagrįstas atkaklumo sąvoka. Šiandienis oras gali kartotis ar išsilaikyti iki kitos dienos. Tai ypač teisinga srityse, kur bendra Orų prognozė Šventojoje struktūra yra paprastai nuoseklios ar nesikeičiančios atmosferinės sąlygos. Tai lengvai pamatoma šiltose srityse, kur vasaros yra nuolatos šiltos kelis mėnesius.

Oro struktūra yra taip pat svarbūs įrankiai kasmetinėms prognozėms. Kiekvienas gali protingai manyti, kad oras po vieno tam tikro mėnesio ar sezono bus palyginti tas pats tą patį mėnesį ar sezonas kitais metais. Jūs pastebėsite tai prie atkreipti dėmesį į tam tikras dienas ir palyginti juos su tomis pačiomis dienomis kitais metais. Tai yra pagrindinio nespecialisto prognozė jums ir ypač naudinga, jei jūs norite suplanuoti tam tikrus įvykius ar atvejus kaip kelionės ar vestuvės.

Todėl manoma, kad bendros oro struktūros žinios yra labai naudingos. Kadangi kai kurie iš mūsų galbūt neseniai pastebėjome, nors, oro struktūra yra ne visada, kuo jie turėjo papratimą būti. Staiga, mes patiriame ekstremalią šilumą ar naikinamuosius uraganus su menku įspėjimu. Du nenuspėjamų ekstremalių gamtinių sąlygų tipai yra žinomi kaip El Nino ir La Nina.

El Nino, Ramiojo vandenyno vandenys pasidaro šiltesni ir gali privesti prie aukštos temperatūros ir lietaus. La Ninos, Ramiojo vandenyno vandenys pasidaro šaltesni. Priklausomai nuo kur jūs gyvenate, La Nina gali privesti prie šiltesnio ar šaltesnio oras dabar ir džiovinti sąlygas.

Daug klimato ir oro ekspertų kaltina pakeitimus atmosferinėmis sąlygomis į globalinį atšilimą. Žmogaus šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisija gali būti mūsų einamojo nesugebėjimo priežastimi tiksliai numatyti oro struktūrą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.