Kas svarstyti, gaudamas nuomininko draudimą.

parašė , 2012-08-21 11:18

Kaip Gauti geriausią pasiūlymą prieš judėjimą į butą

Persikeldamas į naują butą, kreditas internetu dažnai pražiūrėtas ar įvertintas nepakankamas žingsnis gauna nuomininko draudimą. Tuo metu, kai savininkai savarankiškai yra apdrausti, jų politika tiktai dengia pastatą savarankiškai. Todėl, atsakomybė drausti jūsų mantą ir apsaugoti save nuo potencialios bylos guli su jumis nuomininkas. Nuomininko draudimas yra suprojektuotas, kad apimtų tą mantą ir asmeninius įsipareigojimus jūsų naujame bute ar namo.

Geros žinios yra, politika yra dažnai nebrangi, paprastai eidama mažiau kaip 20$ per mėnesį, maža kaina, kad užmokėtų, kad apimtų tūkstančius vertybių dolerių vertės. Tai gali apimti televiziją ir stereo, drabužius, ar kompiuterį. Politika savarankiškai saugo prieš žalą, padarytą audrų, tornadų, ugnies ir dūmų, ir įsilaužiamosios vagystės ar vagystės
Keli gali taip pat svetainiu talpinimas pigiau apimti medicinos ir teisėtas išlaidas, tuo atveju, jei dar kas nors yra sužalotas bute.

Yra daugoka kompanijos, kurios siūlo nuomininko draudimą, bet su labai daug pasiekiamo pasirinkimo, kaip kiekvienas apsisprendžia kas kompaniją išrinkti? Tuo metu, kai gali atrodyti, kad papildomas galvos skausmas prieš judėjimą, pasirinkdamas teisingą politiką yra iš tikrųjų paprastas procesas, jei jūs atsimenate kelis patarimus.

Įvertinkite Visą Asmeninių Dalykų Vertę

Pradėdama, kompanija paprašys viso apytikrio apskaičiavimo visko, kurį nuomininkas valdo. Tai apima elektroniką ir prietaisus, drabužius, knygas, ir net naminius įrengimus. Mėnesinė norma tikėtina priklausys nuo to viso apytikrio apskaičiavimo. Padarykite sąrašą visa, kas valdyta, ir jei galimas, suvokite jų vertę. Jei galimas, darykite vertingesnių dalykų nuotraukas.

Pasinaudokite Nuolaidomis

Jei jūs turite automobilį, kurį jūs šiuo metu draudžiate, įsitikinkite, kad jūs minite, kad tai per nuomininko draudimą įvertina procesą. Daug kompanijų pasiūlys nuolaidas link daugialypės politikos su jais turėjimo.

Daug kompanijų pasiūlo nuolaidas link turėjimo namų saugumo ypatybių tokių kaip dūmų detektoriai, gesintuvai, reklamos paslaugos internete ar apsaugos sistema, deadbolt spynos, akutės ir taip toliau. Nuomininkai gali taip pat gauti žemesnę normą, rinkdamiesi aukštesnę franšizę. Pagyvenę žmonės ir karinės tarnybos nariai paprastai turi teisę papildomoms nukainotoms normoms.

Žinokite Rajoną

Jei butas yra potvynyje ar žemės drebėjime linkusi zona, kiekvienas gali norėti svarstyti papildomo nušvietimo žiniasklaidoje prieš tam tikras stichines nelaimes gavimą. Kai kurie savininkai gali reikalingas, kad nuomininkas užmokėtų papildomas, dėl pastato vietos. Tai gali kainuoti daugiau, bet tai verta to ilgame prabėgime, priešingai būtinumui pakeisti viską iš kišenės.

Kambarioko Politika

Didžioji dalis politikos tiktai dengia atsakomybę ir turinius asmens, kuris laiko Nuomininko Draudimo polisą. Derinkite aplink atstovą, kad įsitikintumėte, kad politika apima kambarioką anksčiau, negu jūs manysite, kad jūsų kambarioko nuosavybė yra apimta jūsų politikos. Jei buto nuomininko draudimas dengia kambariokus, svarstykite skilimą sąskaitos kaip bet kokios kitos mėnesinės išlaidos, t.y. sistemos įrankių, kabelio, ar interneto.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.