Kaip tinkamai atmesti portatyvų standųjį diską

parašė , 2013-01-16 14:56

Kai žmonės bando atsikratyti nuo seno Įšoriniai kietieji diskai jie dažnai mano, kad yra tiktai vienas kelias ar specifinė deramo atsikratymo vieta. Tuo metu, kai yra kai kurie svarbūs daiktai, kad padarytų, besiruošiant atsikratyti nuo jūsų standžiojo disko, jūs turite ne būtinai atmesti jį specifiniame būde. Kitaip tariant, jūs tikrai turite pasirinkimą. Yra keli skirtingi daiktai, kuriuos jūs galite galų gale padaryti su tuo, kai jūs suprantate, kad tai daugiau neturi jokio naudojimo jums.

Įsitikinkite, kad “Šluostytumėte Švarus” Jūsų Portatyvus Standusis diskas

Nesvarbu, ką jūs nusprendžiate padaryti su jūsų portatyviu standžiuoju disku, įsitikinkite, kad jūs gaunate jį šluostytas švarus. Tuo metu, kai gavimas bet kokio standžiojo disko, šluostyto švarus, kainuos jums, kaip jūs ar turi paimti jį kažkam, kas gali padaryti tai ar nupirkti programinę įrangą, kad padarytų užduotį, jis gerai yra tas kainos vertas. Kiekvienas turi privačias Įšoriniai kietieji diskai kurie galėjo galbūt būti atkurti ateityje be jūsų žinių. Gaudamas tai šluostytas, jūs galite būti įsitikinęs, kad niekas iš jūsų asmeninių duomenų neužtrunka standusis diskas. Tai yra ypač geras sprendimas, jei jūs parduodate ar atiduodate savo standųjį diską, bet net kai jo išmetimas, darydamas taip yra geras paklausimas.

Duokite tai Kažkam

Jūsų senas kompaktiškas portatyvus standusis diskas yra ne būtinai blogas svoris tik todėl, kad jūs nusprendėte patobulinti į naujesnį. Jei jūs nenorite parduoti to, bet jaučiate, kad per gerai išmesti, jūs galite Įšoriniai kietieji diskai Bet kas gali panaudoti vienas, ir pateikimas to draugui ar šeimos nariui yra labai gražus gestas.

Parduokite Savo Portatyvų Standųjį diską internete

Yra žmonių, kurie yra smalsūs nešiojami kompiuteriai Asus jei jie gali gauti truputį pinigų portatyviam standžiajam diskui, kuriam jie iš pradžių išdėstė grynuosius pinigus, ir internetas yra lengvas ir nuostabus būdas padaryti taip. Internetinės aukcioninės svetainės duoda jums, galimybė atidaryti jūsų produktą iki viso tinklo ir šios strategijos gali padėti jums gauti padorų dolerį tam. Kitas didelis įrankis yra Craigslist. Kadangi Craigslist turi skyrius daugybei miestų per šalį, jūs esate įpareigotas surasti pirkėją ant biudžeto, kuris mėgtų surasti daug.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.